Umów wizytę 96 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich. Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz. Czas wizyty rezerwowany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne dorosłych

  Pani doktor jest świetnym lekarzem, stawia właściwe diagnozy.
  Dokładnie przeprowadza wywiad. Słucha pacjenta, rozmawia i udziela wyczerpujących odpowiedzi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • P

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor podczas konsultacji odpowiedziała na wszystkie pytania odnośnie trądziku i innych moich problemów skórnych bardzo rzetelnie, dużo tłumaczyła i dostosowała leczenie do moich potrzeb i wymagań. Przy okazji obejrzała mi "brzydkie" pieprzyki, dzięki czemu przez jakiś czas nie muszę się już nimi martwić. Dodatkowo dała mnóstwo próbek kremów i innych specyfików do przetestowania i wybrania tego najlepszego dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pewnością przyjdę ponownie na kolejną konsultację.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Pierwsza wizyta bardzo konkretna i rzetelna. Pani doktor ma profesjonalny i miły stosunek do pacjenta. Dostałam odpowiedzi ma wszystkie wątpliwości i w końcu wiem jak postępować z własną skórą, mam nadzieję że moje pozytywne wrażenie pozostanie takie do konca leczenia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z uwagą zebrała wywiad, dokładnie obejrzała zmiany skórne i jasno i rzeczowo wyjaśniła przyczyny i leczenie.

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wykazała się profesjonalizmem. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad oraz opowiedziała wynikliwie o każdym aspekcie związanym z tematem, poświęcając na to dużo czasu. Zdecydowanie polecam :)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Primaderm

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, prowadziła szczegółowy wywiad i obejrzała zmiany skórne. Dokładnie omówiła etapy pielęgnacji oraz sposób leczenia moich problemów skórnych.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacja dermatologiczna - dorosły

  Pod każdym względem pozytywnie: Pani Doktor przyjazna w kontakcie, uważna, diagnoza prawdopodobnie trafna i leki właściwie dobrane, już po jednym dniu jest poprawa

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: tradzik

  To była pierwsza wizyta, pani doktor jest profesjonalistką, przeprowadziła wnikliwy wywiad, jak na pierwsze spotkanie, bardzo pozytywnie, zobaczymy co będzie dalej

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do P. dr Kwiatkowskiej trafiłam z problemem trądziku. Rozczarowana moim ostatnim dermatologiem wybrałam ją na podstawie rankingu ZnanyLekarz.pl. Sama pracuje w służbie zdrowia i z doświadczenia wiem, że nie wszyscy lekarze poświęcają wystarczająco uwagi swoim pacjentom. A tu miła niespodzianka, Pani doktor była bardzo dokładna, wypytała mnie o każdy aspekt, obejrzała moje zmiany. Zaproponowała mi leczenie, dała mnóstwo cennych wskazówek. Dopiero zaczynam leczenie, ale mam nadzieję że będzie skuteczne. Biorąc pod uwagę wiedzę i podejście do pacjenta mogę polecić dr Kwiatkowską w 100%

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rozpoczynam leczenie trądziku u Pani Doktor, po pierwszej wizycie odniosłam bardzo dobre wrażenie, Pani Doktor jest rzeczowa i kompetentna, a do tego bardzo miła. Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich.
  Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz.
  Czas wizyty rezerwowany przez portal może być niewystarczający do wykonania zabiegu.
  Pacjentów zainteresowanych zabiegami prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy

  Jestem absolwentką I-szego Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.

  W latach 1996-2001 pracowałam na stanowisku asystenta w klinice dermatologii CSKWAM ( obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie). Tam uzyskałam I-szy i II-gi stopień specjalizacji zakresie dermatologii i wenerologii.

  W 2001 r. na Akademii Medycznej w Białymstoku, na podstawie rozprawy pt: "Zmiany stężenia magnezu i cynku w surowicy chorych na raka skóry", uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2005 byłam słuchaczką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, gdzie po zdaniu egzaminu i obronie pracy dyplomowej, pod tytułem: szkodliwy wpływ promieniowania· na skórę, uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Obecnie specjalizuję się w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.

  Stale rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia