Umów wizytę
82 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich. Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz. Czas wizyty rezerwowany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: dermatoskopia, leczenie trądziku dorosłych

  po pierwszym kontakcie mam dobre wrażenia - pani doktor robiła mi badanie dermatoskopijne, bardzo szczegolowo oglądając całe ciało. Wytypowała jedno znamię do usunięcia i poleciła mi chirurga. Dodatkowo przeprowadziła szczegółowy wywiad, na początlu wizyty - wydaje się zaangażowana w sytuację pacjenta. Poza tym była bardzo sympatyczna i rzeczowo wytłumaczyła kwestię leczenia cery, opowiedziała czego mogę się spodziewać. O efektach będę mogła się wypowiedzieć w dalszej perspektywie. Na ten moment polecam jako lekarza z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

 • J
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Bardzo polecam! Wizyta spełniła moje oczekiwania w 100%. Z checia wystawiłabym 6, a nie 5, ale brak skali. Wizyta dotyczyła problemow z trądzikiem. Pani Doktor zrobiła dokładny wywiad, była empatyczna i przemiła, co dla nastolatki jest bardzo wazne. Obecnie podejmujemy leczenie, które zostało dokładnie opisane i czekamy z przyjemnością na wizytę kontrolna.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To było pierwsze spotkanie z lekarzem ,więc mogę powiedzieć tylko o odczuciach. Lekarz zadawał dużo pytań pomocniczych i cierpliwie czekał na odpowiedź. Wykazywał wiele empatii.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybka i fachowa ocena dolegliwości, zaproponowanie rożnych alternatyw leczenia, miła i przyjemna atmosfera

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Pani Doktor bardzo merytoryczna, kompetentna. Poza tym warto dodać, że bardzo życzliwa i otwarta osoba. Bardzo chętna do pomocy. Szczegółowy wywiad i badanie. Polecam z całą pewnością!!!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  przemiła kompetentna osoba.
  wytłumaczenie zabiegu. alternatywne zabiegi do brane do wieku.
  pacjent jest w bezpiecznych rękach
  wrócę na pewno

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne dorosłych

  Pani doktor jest świetnym lekarzem, stawia właściwe diagnozy.
  Dokładnie przeprowadza wywiad. Słucha pacjenta, rozmawia i udziela wyczerpujących odpowiedzi.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • P

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor podczas konsultacji odpowiedziała na wszystkie pytania odnośnie trądziku i innych moich problemów skórnych bardzo rzetelnie, dużo tłumaczyła i dostosowała leczenie do moich potrzeb i wymagań. Przy okazji obejrzała mi "brzydkie" pieprzyki, dzięki czemu przez jakiś czas nie muszę się już nimi martwić. Dodatkowo dała mnóstwo próbek kremów i innych specyfików do przetestowania i wybrania tego najlepszego dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z pewnością przyjdę ponownie na kolejną konsultację.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Pierwsza wizyta bardzo konkretna i rzetelna. Pani doktor ma profesjonalny i miły stosunek do pacjenta. Dostałam odpowiedzi ma wszystkie wątpliwości i w końcu wiem jak postępować z własną skórą, mam nadzieję że moje pozytywne wrażenie pozostanie takie do konca leczenia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z uwagą zebrała wywiad, dokładnie obejrzała zmiany skórne i jasno i rzeczowo wyjaśniła przyczyny i leczenie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich.
  Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz.
  Czas wizyty rezerwowany przez portal może być niewystarczający do wykonania zabiegu.
  Pacjentów zainteresowanych zabiegami prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy

  Jestem absolwentką I-szego Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.

  W latach 1996-2001 pracowałam na stanowisku asystenta w klinice dermatologii CSKWAM ( obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie). Tam uzyskałam I-szy i II-gi stopień specjalizacji zakresie dermatologii i wenerologii.

  W 2001 r. na Akademii Medycznej w Białymstoku, na podstawie rozprawy pt: "Zmiany stężenia magnezu i cynku w surowicy chorych na raka skóry", uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2005 byłam słuchaczką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, gdzie po zdaniu egzaminu i obronie pracy dyplomowej, pod tytułem: szkodliwy wpływ promieniowania· na skórę, uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Obecnie specjalizuję się w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.

  Stale rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia