Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 68 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich.
Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz.
Czas…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich.
  Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz.
  Czas wizyty rezerwowany przez portal może być niewystarczający do wykonania zabiegu.
  Pacjentów zainteresowanych zabiegami prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy

  Jestem absolwentką I-szego Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.

  W latach 1996-2001 pracowałam na stanowisku asystenta w klinice dermatologii CSKWAM ( obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie). Tam uzyskałam I-szy i II-gi stopień specjalizacji zakresie dermatologii i wenerologii.

  W 2001 r. na Akademii Medycznej w Białymstoku, na podstawie rozprawy pt: "Zmiany stężenia magnezu i cynku w surowicy chorych na raka skóry", uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2005 byłam słuchaczką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, gdzie po zdaniu egzaminu i obronie pracy dyplomowej, pod tytułem: szkodliwy wpływ promieniowania· na skórę, uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Obecnie specjalizuję się w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.

  Stale rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
81 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu. Wszystko dokładnie wyjaśnione jak będzie przebiegało leczenie, jakie mogą być skutki uboczne, co powinnam stosować. Jak najbardziej polecam Panią Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczna co sprawiło ,że wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo interesowała się problemem ,wypytywała o wszystko ze szczegółami ,odpowiadała na pytania bardzo szczegółowo i tłumaczyła wszystko przekładając z języka lekarskiego na polski :) Z pewnością to nie była moja ostatnia wizyta u Pani Doktor .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: Trądzik

  Po pierwszej wizycie moge napisac ze,Pani doktor ma rzetelne podejscie do pacjenta.Przeprowadzila dokladny wywiad,wybrała leczenie,plus polecila jakich kosmetyków do pielegnacji uzywac.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor uważnie wysłuchała, jaki jest problem, przyjrzała się zmianom na skórze i zaproponowała leczenie. Czy skuteczne - zobaczymy. Odpowiadała na pytania, wyjaśniała wątpliwości. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u dr Kwiatkowskiej byla przeprowadzona profesjonalnie, milo i co najwazniejsze z pozytywnym koncowym efektem, tj. terapia i leki przepisane przez Pania Doktor poskutkowaly w moim przypadku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Pani . dorota jest bardzo dobrym lekarzem z uwagą wysłuchała co mam dopowiedzenia i przyjrzała sie mojej skórze bardzo miłe i profesionalne podejscie do pacięta☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Pani Dorota prowadzi moją kurację od ponad pół roku, i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Za pierwszym razem został mi szczegółowo wytłumaczony plan kuracji, wraz z możliwymi skutkami ubocznymi i zaleceniami dotyczącymi pielęgnacji. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, za każdym razem monitorowany jest stan mojego zdrowia (badania krwi), oraz adresowane są występujące między wizytami problemy. Kuracja przynosi znakomite efekty. Bardzo polecam Panią Dorotę jako świetnego specjalistę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Najlepszy dermatolog u jakiego byłam w życiu , a przez 6 lat zmagania sie z trądzikiem trochę ich było . Pani Dorota dokladnie zapoznała sie z moim problemem , po przepisaniu recepty poinformowała mnie jak mam pielęgnować cerę w czasie trwania kuracji , powiedziała również o niektórych skutkach ubocznych i o tym , zeby od razu sie nie zrażać :) Profesjonalne podejście , uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania , polecam wszystkim :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pani Doktor po raz drugi i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pełen profesjonalizm, sama Pani Doktor jest przemiłą osobą, dokładnie wytłumaczyła mi jaki mam rodzaj skóry i opisała mi plan na dalsze leczenie. Bardzo mi się spodobało to, że nie ma żadnego nacisku na kolejną wizytę, Pani Doktor podaje przybliżony termin kiedy należy się zapisać, ale absolutnie nie wywiera presji. Między moją pierwszą i drugą wizytą minęły trzy miesiące, a teoretycznie powinnam się wstawić po 6 tygodniach, i Pani Doktor nie robiła żadnych komentarzy na ten temat. Do momentu aż nie wykupię leków dostałam naręcze próbek. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego, że wróciłam, bo wreszcie widzę, że moja twarz jest w dobrych rękach. Na pewno będę polecać znajomym!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo rzetelna, wyrozumiała i zna się na rzeczy. Widać że chce pomóc. Przed rozpoczęciem leczenia (kuracja trądzikowa) zapoznała mnie z wszystkimi niedogodnościami, z którymi będę musiała się spotkać, dlatego nie jest się zaskoczonym gdy rozpocznie się leczenie. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Lekarz godny polecenia.