dr n. med.

Dorota Kwiatkowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

112 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
93 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich. Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz. Czas wizyty rezerwowany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: trądzik zaskórnikowy

  Pani doktor bardzo kompetentna, dokładna i rzetelna. Powoli zaczynam widzieć pierwsze efekty kuracji przeciwtrądzikowej po wielu latach zmagań z różnymi lekami i lekarzami którzy nie potrafili mi pomóc.

 • A
  Lokalizacja: Skin ClinicUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor była uprzejma, cierpliwa i poświęciła mi tyle czasu ile było trzeba. Przeprowadziła gruntowny wywiad, podeszła do tematu kompleksowo. Pierwsz kontakt z pacjentem bardzo pozotywny. Pełen profesjonalizm. Teraz czekam na rezultaty leczenia. Polecam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest świetna , dociekliwa , spostrzegawcza, zaanagażowana, delikatna i z duża wiedzą i wrażliwością. Polecam, ja będę kontynuowała leczenie u pani doktor.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor dokładnie przeprowadziła wywiad i oględziny, a dopiero później zaproponowała mi leczenie, uwzględniając wszelkie moje wcześniejsze prośby - za co duży pozytyw. Bardzo miła, odpowiadała na wszelkie pytania i rozwiewała różne wątpliwości. Pozytywne wrażenie wywarło na mnie to, jak dokładnie Pani doktor przeprowadziła wywiad i jak dużo czasu poświęciła na moją wizytę. W czasie proponowania kuracji dokładnie wytłumaczyła, jakie mogą pojawiać się skutki uboczne stosowania medykamentów. Oprócz lekarstw, Pani doktor wytłumaczyła także, w jaki sposób dokonywać codziennej pielęgnacji skóry. Ponieważ była to moja pierwsza wizyta, nie mogę jeszcze wypowiedzieć się na temat skuteczności dobranej terapii, ale pierwsze wrażenie - super.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: dermatoskopia, leczenie trądziku dorosłych

  po pierwszym kontakcie mam dobre wrażenia - pani doktor robiła mi badanie dermatoskopijne, bardzo szczegolowo oglądając całe ciało. Wytypowała jedno znamię do usunięcia i poleciła mi chirurga. Dodatkowo przeprowadziła szczegółowy wywiad, na początlu wizyty - wydaje się zaangażowana w sytuację pacjenta. Poza tym była bardzo sympatyczna i rzeczowo wytłumaczyła kwestię leczenia cery, opowiedziała czego mogę się spodziewać. O efektach będę mogła się wypowiedzieć w dalszej perspektywie. Na ten moment polecam jako lekarza z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

 • J
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Bardzo polecam! Wizyta spełniła moje oczekiwania w 100%. Z checia wystawiłabym 6, a nie 5, ale brak skali. Wizyta dotyczyła problemow z trądzikiem. Pani Doktor zrobiła dokładny wywiad, była empatyczna i przemiła, co dla nastolatki jest bardzo wazne. Obecnie podejmujemy leczenie, które zostało dokładnie opisane i czekamy z przyjemnością na wizytę kontrolna.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To było pierwsze spotkanie z lekarzem ,więc mogę powiedzieć tylko o odczuciach. Lekarz zadawał dużo pytań pomocniczych i cierpliwie czekał na odpowiedź. Wykazywał wiele empatii.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Szybka i fachowa ocena dolegliwości, zaproponowanie rożnych alternatyw leczenia, miła i przyjemna atmosfera

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  Pani Doktor bardzo merytoryczna, kompetentna. Poza tym warto dodać, że bardzo życzliwa i otwarta osoba. Bardzo chętna do pomocy. Szczegółowy wywiad i badanie. Polecam z całą pewnością!!!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne (młodzieży i dorosłych)

  przemiła kompetentna osoba.
  wytłumaczenie zabiegu. alternatywne zabiegi do brane do wieku.
  pacjent jest w bezpiecznych rękach
  wrócę na pewno

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przez portal "Znany Lekarz" prosimy o umawianie wyłącznie konsultacji lekarskich.
  Numer widniejący w danych kontaktowych to numer do rejestracji znany lekarz.
  Czas wizyty rezerwowany przez portal może być niewystarczający do wykonania zabiegu.
  Pacjentów zainteresowanych zabiegami prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy

  Jestem absolwentką I-szego Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej.

  W latach 1996-2001 pracowałam na stanowisku asystenta w klinice dermatologii CSKWAM ( obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie). Tam uzyskałam I-szy i II-gi stopień specjalizacji zakresie dermatologii i wenerologii.

  W 2001 r. na Akademii Medycznej w Białymstoku, na podstawie rozprawy pt: "Zmiany stężenia magnezu i cynku w surowicy chorych na raka skóry", uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

  W latach 2003-2005 byłam słuchaczką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL, gdzie po zdaniu egzaminu i obronie pracy dyplomowej, pod tytułem: szkodliwy wpływ promieniowania· na skórę, uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. Obecnie specjalizuję się w leczeniu chorób skóry oraz dermatologii estetycznej.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti –Aging.

  Stale rozwijam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia