Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kruka 2, Puławy
Medical (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo miła Pani Dr , z b.dobrym podejściem do dziecka. Dokładna, kompetentna, cierpliwa i spokojna. Wyjaśniła wszystko o co ją zapytałam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam
  Mam 3 letnia córeczkę , gdy skończyła 1 rok na stopach pojawiły się plamy są one płaskie i nie bolą jednak wyglądają jak rumień po kleszczy w środku tylko brakuje czerwonej plamy od ugryzienia . Są rozległe jakby rozlane i tylko na podeszwach stop ! Nie boli , nie sędzi . Alergolog i reumatolog zaliczony na oko stwierdzono ze trzeba szukać gdzie indziej . Pojawiają się one regularnie co kilka (ms mam zdjęcia tego ) od października poszła do przedszkola , teraz choruje cały czas 3 antybiotyki przez 2 ma i ciągły kaszel i te plamy na nogach do tego język jest z wielkimi jakby odparzonymi kołami . Jej kaszel jest dziwny kaszlala na początku tylko rano później rano i wieczorem w nocy nic . Teraz w nocy ja dusi i rano kaszle sucho dopóki się nie rozkaszle jak się rozkaszle to na mokro odsłuchowo ponoć czystko gorączki kataru brak , często skarży się na ból brzuch . Teraz ja dusi tak kaszel ze mam wrażenie ze ciężko jej złapać oddech ale tylko jak się położy do spania . Jest dzieckiem energicznym zdrowo rozwijającym się nie ma syndromów żadnej choroby ! Ma podejrzenie 3 migdała ale jak go się obczkurcza przy infekcji to nic jej się nie dzieje uszy Ok raz nie słyszała na ucho co później zanikło i migda się schował . Zupełnie nienwiem co dalej miała panel na alergie robiony ale była mała Wiec jaki to miało sens ? Wyniki są Ok . A jednak coś nie jest tak jak powinno

  Witam. Zacznę od wydaje się najprostszego. Ten język to może być geograficzny, taka jej uroda. Jeśli chodzi o kaszel, to u małych dzieci przyczyną przewlekłego wilgotnego kaszlu może być przelekające się bakteryjne zapalenie oskrzeli. Wówczas należy przeleczyć antybiotykiem (klarytromycyna lub amoksycylina z kwasem klawulanowym) ale przez 14 dni. Nie krócej. Albo jakieś atypowe zapalenie płuc. Wtedy również klarytromycyna. Jeśli chodzi o zmiany na stopach i początek ok. roku , to może to jakaś alergia kontaktowa na substancje zawarte w bucikach (np. kleje). Należałoby wówczas zrobić testy płatkowe, takie naklejane na plecach. Pozdrawiam.

  dr n. med. Dorota Gołyska

 • Dzień dobry,
  synek koleżanki jest chory na ospę. Widzieliśmy się z nimi w poniedziałek 17 kwietnia. Tydzień później 24 kwietnia pojawiły się u niego bąbelki. Czy mógł zarazić moje dziecko? Za dwa dni mamy szczepienie - czy jest to przeciwskazanie do jego odbycia?

  Z góry dziękuję za odpowiedź,
  Pozdrawiam

  Wirus ospy zaraża 2-3 dni przed wystąpieniem wysypki. Pozdrawiam.

  dr n. med. Dorota Gołyska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie