lek.

Dorota Cholewińska

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Kardiolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizacja II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii. Obecnie w trakcie 3-go roku specjalizacji z endokrynologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolony... super przemiła ,dokładnie wysłuchała i opisała wszystko co związane było z moja obawą choroby. Będę polecał znajomym.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: niedoczynnosc tarczycy.

  Bardzo konkretna pani. Juz od dluzszego czasu chodze do tej pani doktor i goraco polecam. Wizyty zawsze przebiegaja w milej atmosferze. Zawsze mam dobrze dobrane dawki leku. Ogolnie na 5. :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Świetny empatyczny, kompetentny lekarz, potrafiący postawić trafną diagnozę. Dawno nie spotkałam się z tak życzliwym lekarzem. Bardzo dziękuję za pomoc! Gorąco polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor konkretna, odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Nie skupiła się tylko na problemie, z którym przyszłam, ale także zasugerowala, co według niej powinnam dodatkowo sprawdzić. Przemiła i bardzo kompetentna osoba! Polecam bardzo i na pewno wrócę do Pani Doktor

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Moje pierwsze kroki z leczeniem tarczycy.. do Pani doktor trafiłam z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani szczegółowo wypytala zbadala wytlumaczyla o co chodzi.. odpowiedziala na kazde moje pytanie mało tego na prawdę wysluchala calej mojej historii jak tarczyca dawala mi w koś. Wychodząc z gabinetu na prawde poczulam wsparcie. Polecam !:-)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przesympatyczna i kompetentna lekarka o ogromnej wiedzy. Poświęciła mi dużo czasu, wnikliwie analizowała wyniki badań, skrupulatnie przeprowadziła wywiad. Zajęła się mną kompleksowo znajdując rozwiązanie wszystkich moich problemów. Cierpliwie odpowiadała na każde pytanie, bardzo dokładnie wytłumaczyła i zapisała zalecenia. Dawno nie spotkałam lekarza który z takim powołaniem i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Wszystko dokładnie bada i analizuje wyniki. Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: kontrola pooperacyjna

  Pani doktor udzieliła mi bardzo fachowej pomocy. Wypytała sie o historie chorobowa poprzedzajaca wykonana w grudniu operacje usuniecia tarczycy. Bardzo fachowa diagnoza, bardzo profesjonalna opinia i szczegolowe wyjasnienie diagnozy i celu dalszego leczenie - dobor hormonow i niezbedne badania kontrolne/pooperacyjne. Bardzo polecam i dziekuje za bardzo trafna diagnoze.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: niedoczynność tarczycy

  W ciąży miałam dużo problemów to i w rodzinie wszytski kobiety mają niedocznność. Dostałam się do pani doktor przypadkiem, ale wlasciwie na szczescie. Bo zrobila potrzebne badania, zdiagnozowala schorzenie . Wdrożyła leczenie , wytłumaczyła co i jak i nie było już póżniej problemów, Wiele lekarzy mi mówiło że nic mi nie jest i wymyślam. A tu prosze poprawił mi się humor , samopoczucie. Ja jestem w 100% zadowolona.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor udzieliła mi bardzo fachowej pomocy , o wszystko mnie się wypytał , wypisała mi potrzebne leki i zlecenia lekarskie .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizacja II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, kardiologii. Obecnie w trakcie 3-go roku specjalizacji z endokrynologii.
  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.
  Od 20- tu lat asystent Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
  Praktyka w wielu poradniach kardiologicznych i endokrynologicznych w województwie pomorskim.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Edukacja

 • Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku na Wydziale Lekarskim