Jesteś tym lekarzem?

220

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

260

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Serdecznie polecam Panią Doktor. Wspaniały lekarz z niezwykle ludzkim i zdrowym podejściem którego wiedza stawia w cieniu wielu lekarzy dermatologów.
  Jest to lekarz dla którego liczy się pacjent nie zważając na długość poświęcanego mu czasu. Większość lekarzy traktuje ludzi przedmiotowo - jako sztuka która nabija licznik pln-ów. Tutaj jest inaczej. Polecam!

 • E

  Ewa
  Polecam wszystkim Panią Doktor ,jest to wspaniały lekarz i człowiek.Tylko ona pomogła mi w wyleczeniu się z mięczaka zakaźnego.Oczywiście leczyłam się u innych lekarzy przez półtora roku, bez żadnego efektu, dopiero jak trafiłam pod skrzydła Pani Doktor zostałam całkowicie wyleczona.Jestem jej bardzo wdzięczna, bo byłam bliska załamania nerwowego,Jest człowiekiem przez ,,C'' DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.

 • I

  Jestem pajetką Pani doktor od jakiegoś pół roku. Pani doktor jest osobą bardzo niemiłą wręcz opryskliwą ma się wrażenie że ma pretensje do pacjenta że jest chory, jeśli ktoś lubi być w ten sposób traktowany to bardzo proszę. W moim przypadku z diagnozą chyba trafiła ale już wyleczyć nie dała rady!!! Nie polecam Pani doktor.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Od dłuższego czasu, borykałem się z trądzikiem różowatym, byłem u wielu dermatologów, nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero wizyta u Pani Doktor Doroty Borek-Lupa, przyniosła skuteczne i ostateczne rozwiązanie mojego problemu, po zabiegu laserowym zmiany ustąpiły i jestem jak młody Bóg, dziękuję Pani Doktor, jest Pani najlepszym dermatologiem..........

 • Pani opryskliwa i spoglądająca na pacjenta z góry. "jak się nie podoba to się leczyć gdzie indziej". Oczywiście nie znam się na dermatologii ale wydaje mi się, ze leki przepisuje na chybił trafił, mówi raz to, raz przeciwiństwo tego, a jak człowiek jej to wytknie i pyta o wyjaśnienia, to słyszy "pan czy ja tu jest lekarzem ?"

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Zdecydowanie jestem na tak! serdecznie polecam Pania dokror Lupe. Chodzę na zabiegi z użyciem wypełniaczy, botox a od niedawna na peeling fotodynamiczny i z wszystkich metod jestem zadowolona. Bardzo miła kobieca rozmowa, profesjonalna usługa medyczna w dodatku piękne gabinety.

 • Bardzo polecam Panią Doktor, jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu, od wielu lat cierpię na rozszerzone naczynka na twarzy i po zabiegach laserowych problem całkowicie ustąpił. Jestem bardzo zadowolona. Wczesniej chodziłam do gabinetów kosmetycznych - bez efektu. Wrazenie robi estetyka gabinetów. Polecam!

 • Jak najbardziej polecam Pania Doktor, pomogla zarowno mnie jak i mojej rodzinie. Juz polecilam ja znajomym!

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bylam zarowno w gabinecie prywatnym jak i w ramach Funduszu Zdrowia. Miła kompetentna Pani Doktor!

 • Jako świeżo upieczony pacjent Pani Doktor musze przyznac ze jestem bardzo zadowolony a jednoczesnie kazdemu z Panstwa mogę Pani Doktor polecic.
  Szybka diagnoza i trafione leczenie, a wczesniej tułałem sie od dermatologa do dermatologa. W koncu trafiłem dobrze!