Adresy (2)

Oświęcimska 3, Osiedle Śródmieście, Chrzanów
Centrum Medyczne IGAMED (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
12 201.....

Psychoterapia par / małżeństw - 50 minut (180 zł)

Psychoterapia dysfunkcji i zaburzeń seksualnych - 50 minut (150 zł)

Psychoterapia indywidualna - 50 minut (150 zł) + 2 więcej

Konsultacja psychologiczna - 50 minut (150 zł)

Konsultacja seksuologiczna - 50 minut (150 zł)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
12 201.....

Psychoterapia zaburzeń seksualnych- 50 min (150 zł)

Psychoterapia zaburzeń seksualnych studenci- 50 min (130 zł)

Opinia dla osób transpłciowych (250 zł) + 5 więcej

Badania diagnostyczne (250 zł)

Psychoterapia par / małżeństw - 50 minut (200 zł)

Psychoterapia par / małżeństw (dla studentów) - 50 minut (180 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym seksuologiem klinicznym (Certyfikat nr 123), certyfikowanym psychoterapeutą, pracującym w nurcie poznawczo - behawioralnym CBT (...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • pochwica
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS - psychologia kliniczna
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny - seksuologia kliniczna
 • Centrum CBT - psychoterapia w nurcie poznawczo - behawioralnym

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia zaburzeń seksualnych- 50 min

Bardzo miła i rzetelna. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Jestem wdzięczny za rozmowe, zrozumienie i pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia par / małżeństw - 50 minut

Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze, pełnej zrozumienia. Pani Doktor to rzeczowy, sympatyczny fachowiec. Polecam w szczególności niezdecydowanym osobom.

Dorota Baran

Serdecznie dziękuje za opinie :) Pozdrawiam, Dorota Baran.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Bardzo miła i uprzejma osoba, poczułem się bardzo komfortowo przy Pani Dorocie i mogliśmy razem znaleźć rozwiązanie mojego problemu.
Polecam :)

Dorota Baran

Dziękuje za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia zaburzeń seksualnych studenci- 50 min

Pani Dorota jest bardzo dobrym psychologiem i psychoterapeutą. Dzięki Niej udało mi się poradzić z problemem, z którym borykałam się już od dłuższego czasu. Pani Dorota jest osobą empatyczną, otwartą i rzeczową, potrafi wskazać różne drogi, w jaki sposób można radzić sobie z problemami. Przy tym wszystkim, widać że jest dobrym człowiekiem, a zawód to jej pasja. Każda wizyta wnosiła coś nowego w proces leczenia. Przychodząc z jednym problemem, dzięki Pani Dorocie udało mi się zmienić swoje inne cechy i nastawienie do wielu spraw, dzięki czemu jestem Pani Dorocie dozgonnie wdzięczna.
Jeśli miałabym kolejny raz udać się do psychologa, bez dwóch zdań postawiłabym na Panią Dorotę. Potrafi słuchać i zadawać pytania w taki sposób, dzięki którym sami możemy się o sobie wiele dowiedzieć, co w mojej ocenie jest ważne podczas terapii.
Całą terapię będę wspominać bardzo pozytywnie, właśnie dzięki Pani Dorocie, jej nastawieniu do mnie i mnóstwa pozytywnej energii, którą dostawałam podczas każdej sesji, dzięki czemu miałam ochotę przychodzić na kolejną wizytę.
Pani Doroto, jeszcze raz z całego serca dziękuję za pomoc, którą od Pani otrzymałam, bo dzięki Pani moje życie się zupełnie zmieniło. Życzę samych sukcesów i wszystkiego dobrego! :)
Klaudia

Dorota Baran

Pani Klaudio,
bardzo dziękuje za słowa uznania. Praca z Panią była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem :) !
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Dorota Baran.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Wysokiej klasy specjalistka, empatyczna i wyrozumiała. Widać, że zależy jej na pacjentach. Polecam.

Dorota Baran

Panie Krzysztofie, bardzo dziękuje :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia Psychoterapia zaburzeń seksualnych studenci- 50 min

Bardzo komfortowa atmosfera, narazie mam za sobą tylko jedną wizytę, ale nawet po tej pierwszej było mi "lżej". Na pewno wrócę do pani magister Baran.

Dorota Baran

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doroty trafiłam ponad trzy lata temu w bardzo niedobrym stanie psychicznym i emocjonalnym, tydzień po wyjściu ze szpitala, po próbie samobójczej. Nie widziałam dla siebie sensu życia. Pani Dorota pomogła mi stopniowo i z ogromną cierpliwością poradzić sobie z tym co mnie ograniczało. Nie akceptowałam siebie wcale. Żyłam w nieustannym poczuciu winy i przekonaniu, że jestem gorszym człowiekiem i nie zasługuję na życie. Na początek Pani Dorota zajęła się budowaniem mojego poczucia własnej wartości i przekonaniem, że jak najbardziej zasługuję; po czym dopiero mogłyśmy zająć się nadrzędną przyczyną mojego cierpienia, a mianowicie, mogłam rozpocząć wreszcie niełatwy proces korekty płci – tranzycję, przez którą przeprowadziła mnie, wspierając na każdym kroku, aż do momentu po operacji. Dzięki terapii poznawczo-behawioralnej, którą w ciągu tych trzech lat również odbyłam z Panią Dorotą, nauczyłam się siebie i mogłam zmienić swoje zachowania, którymi sama siebie krzywdziłam, a także poznać swoje słabe i mocne strony, które wreszcie potrafię wykorzystać. Dzisiaj, kilka miesięcy po zakończeniu pracy z Panią Dorotą, kiedy jestem już w pełni sobą, jestem silną i pewną siebie kobietą, przekonaną o własnej wartości i cieszącą się każdym dniem jakby był ostatni – pamiętam komu to zawdzięczam.
Wiem, również dzięki Pani Dorocie, że sobie przede wszystkim, ale miałam świetną przewodniczkę, bez której nie dałabym rady sama.
W mojej ocenie Pani Dorota jest znakomitym psychologiem i terapeutą, a przede wszystkim pięknym człowiekiem. Kiedy było trzeba wykazywała ogromnie dużo cierpliwości i empatii, innym razem była stanowcza i nazywała rzeczy po imieniu, zawsze we właściwym momencie. Do swojej pracy podchodzi z pasją, co w moim przypadku, było czynnikiem decydującym o przyjściu na drugą wizytę i zaufaniu Pani Dorocie.
Pani Doroto Dziękuję!
Marta

Dorota Baran

Pani Marto, bardzo dziękuję za opinię i wspólną pracę :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!! Dorota Baran.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W związku z moim problemem prawdopodobnie czeka mnie wiele wizyt u różnych lekarzy, ale wiem, że bardzo ciężko trafić na tak dobrego Seksuologa jak Pani Dorota.
Ważne dla mnie jest to, że podczas wizyty mówię o wszystkich przemyśleniach i obawach oraz czuję się komfortowo. Otwartość i empatia Pani Doroty na to pozwalały, a każda z wizyt pomagała mi w nabieraniu odwagi, której u mnie bardzo brakowało.
Polecam serdecznie

Dorota Baran

Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia zaburzenie tożsamości płciowej

Mam to do siebie, że dogadanie się z jakimkolwiek specjalistą graniczy wręcz z cudem. Po pewnym czasie albo ja mam go dosyć, albo on mnie, w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca. Pierwsza wizyta, a ja po kilku minutach wiedziałem że Pani Dorota wie po co się tu znaleźliśmy i nie ma zamiaru owijać w bawełnę. Jest otwarta na każdy temat, przyjmuje wszelaki światopogląd pod żadnym względem nie oceniając danej osoby a jedynie niosąc pomoc. W ekspresowym wręcz tępię pomogła mi poukładać sobie wszystko w głowie, doprowadzając wszelakie formalności do końca i zdejmując mi ogromny ciężar z pleców. Mam nadzieje że będzie w stanie pomagać takim ludziom jak ja, jeszcze przez bardzo długi czas, gdyż poczucie nierozumienia to najgorsze z czym można się spotkać u specjalisty.

Dorota Baran

Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Bardzo polecam bardzo ciepla i wyrozumiała osoba. Zupełnie inny lekarz niż Ci z którymi miałem do czynienia A sporo ich było że względu na moje problemy. Jedyna Pani doktor której zaufalem i otworzyłem się w 100%. Nie ocenia człowieka nie czuć złych emocji. Bardzo naświetla i otwiera myślenie co po co dlaczego dużo zaangażowania i zrozumienia nad mną jako pacjentem na sesjach można szczerze porozmawiać i wiedziec że to nie będzie oceniane w żaden sposób wręcz przeciwnie moje myślenie zostało poprowadzone na zupełnie inne tory dzięki którym dużo głębiej spojrzałem w problem nie bojąc się niczego z drugiej strony. Jestem szczerze wdzięczny Pani za olbrzymi wkład i zrozumienie mnie.

Dorota Baran

Panie Marku, bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


Usługi i ceny

Psychoterapia par / małżeństw - 50 minut

od 180 zł

Oświęcimska 3, Chrzanów

Centrum Medyczne IGAMED

180 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

200 zł

Psychoterapia dysfunkcji i zaburzeń seksualnych - 50 minut

150 zł

Oświęcimska 3, Chrzanów

Centrum Medyczne IGAMED

150 zł

Psychoterapia indywidualna - 50 minut

150 zł

Oświęcimska 3, Chrzanów

Centrum Medyczne IGAMED

150 zł

Konsultacja psychologiczna - 50 minut

150 zł

Oświęcimska 3, Chrzanów

Centrum Medyczne IGAMED

150 zł

Konsultacja seksuologiczna - 50 minut

150 zł

Oświęcimska 3, Chrzanów

Centrum Medyczne IGAMED

150 zł

Psychoterapia zaburzeń seksualnych- 50 min

150 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

150 zł

Psychoterapia zaburzeń seksualnych studenci- 50 min

130 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

130 zł

Opinia dla osób transpłciowych

250 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

250 zł

Badania diagnostyczne

250 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

250 zł

Psychoterapia par / małżeństw (dla studentów) - 50 minut

180 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

180 zł

Pierwsza konsultacja seksuologiczna - 50 minut

160 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

160 zł

Pierwsza konsultacja seksuologiczna (dla studentów) - 50 minut

140 zł

Lenartowicza 21/7, Kraków

Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

140 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia zaburzeń seksualnych- 50 min

Bardzo miła i rzetelna. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Jestem wdzięczny za rozmowe, zrozumienie i pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia par / małżeństw - 50 minut

Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze, pełnej zrozumienia. Pani Doktor to rzeczowy, sympatyczny fachowiec. Polecam w szczególności niezdecydowanym osobom.

Dorota Baran

Serdecznie dziękuje za opinie :) Pozdrawiam, Dorota Baran.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Bardzo miła i uprzejma osoba, poczułem się bardzo komfortowo przy Pani Dorocie i mogliśmy razem znaleźć rozwiązanie mojego problemu.
Polecam :)

Dorota Baran

Dziękuje za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia psychoterapia zaburzeń seksualnych studenci- 50 min

Pani Dorota jest bardzo dobrym psychologiem i psychoterapeutą. Dzięki Niej udało mi się poradzić z problemem, z którym borykałam się już od dłuższego czasu. Pani Dorota jest osobą empatyczną, otwartą i rzeczową, potrafi wskazać różne drogi, w jaki sposób można radzić sobie z problemami. Przy tym wszystkim, widać że jest dobrym człowiekiem, a zawód to jej pasja. Każda wizyta wnosiła coś nowego w proces leczenia. Przychodząc z jednym problemem, dzięki Pani Dorocie udało mi się zmienić swoje inne cechy i nastawienie do wielu spraw, dzięki czemu jestem Pani Dorocie dozgonnie wdzięczna.
Jeśli miałabym kolejny raz udać się do psychologa, bez dwóch zdań postawiłabym na Panią Dorotę. Potrafi słuchać i zadawać pytania w taki sposób, dzięki którym sami możemy się o sobie wiele dowiedzieć, co w mojej ocenie jest ważne podczas terapii.
Całą terapię będę wspominać bardzo pozytywnie, właśnie dzięki Pani Dorocie, jej nastawieniu do mnie i mnóstwa pozytywnej energii, którą dostawałam podczas każdej sesji, dzięki czemu miałam ochotę przychodzić na kolejną wizytę.
Pani Doroto, jeszcze raz z całego serca dziękuję za pomoc, którą od Pani otrzymałam, bo dzięki Pani moje życie się zupełnie zmieniło. Życzę samych sukcesów i wszystkiego dobrego! :)
Klaudia

Dorota Baran

Pani Klaudio,
bardzo dziękuje za słowa uznania. Praca z Panią była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem :) !
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Dorota Baran.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Wysokiej klasy specjalistka, empatyczna i wyrozumiała. Widać, że zależy jej na pacjentach. Polecam.

Dorota Baran

Panie Krzysztofie, bardzo dziękuje :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia Psychoterapia zaburzeń seksualnych studenci- 50 min

Bardzo komfortowa atmosfera, narazie mam za sobą tylko jedną wizytę, ale nawet po tej pierwszej było mi "lżej". Na pewno wrócę do pani magister Baran.

Dorota Baran

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doroty trafiłam ponad trzy lata temu w bardzo niedobrym stanie psychicznym i emocjonalnym, tydzień po wyjściu ze szpitala, po próbie samobójczej. Nie widziałam dla siebie sensu życia. Pani Dorota pomogła mi stopniowo i z ogromną cierpliwością poradzić sobie z tym co mnie ograniczało. Nie akceptowałam siebie wcale. Żyłam w nieustannym poczuciu winy i przekonaniu, że jestem gorszym człowiekiem i nie zasługuję na życie. Na początek Pani Dorota zajęła się budowaniem mojego poczucia własnej wartości i przekonaniem, że jak najbardziej zasługuję; po czym dopiero mogłyśmy zająć się nadrzędną przyczyną mojego cierpienia, a mianowicie, mogłam rozpocząć wreszcie niełatwy proces korekty płci – tranzycję, przez którą przeprowadziła mnie, wspierając na każdym kroku, aż do momentu po operacji. Dzięki terapii poznawczo-behawioralnej, którą w ciągu tych trzech lat również odbyłam z Panią Dorotą, nauczyłam się siebie i mogłam zmienić swoje zachowania, którymi sama siebie krzywdziłam, a także poznać swoje słabe i mocne strony, które wreszcie potrafię wykorzystać. Dzisiaj, kilka miesięcy po zakończeniu pracy z Panią Dorotą, kiedy jestem już w pełni sobą, jestem silną i pewną siebie kobietą, przekonaną o własnej wartości i cieszącą się każdym dniem jakby był ostatni – pamiętam komu to zawdzięczam.
Wiem, również dzięki Pani Dorocie, że sobie przede wszystkim, ale miałam świetną przewodniczkę, bez której nie dałabym rady sama.
W mojej ocenie Pani Dorota jest znakomitym psychologiem i terapeutą, a przede wszystkim pięknym człowiekiem. Kiedy było trzeba wykazywała ogromnie dużo cierpliwości i empatii, innym razem była stanowcza i nazywała rzeczy po imieniu, zawsze we właściwym momencie. Do swojej pracy podchodzi z pasją, co w moim przypadku, było czynnikiem decydującym o przyjściu na drugą wizytę i zaufaniu Pani Dorocie.
Pani Doroto Dziękuję!
Marta

Dorota Baran

Pani Marto, bardzo dziękuję za opinię i wspólną pracę :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!! Dorota Baran.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

W związku z moim problemem prawdopodobnie czeka mnie wiele wizyt u różnych lekarzy, ale wiem, że bardzo ciężko trafić na tak dobrego Seksuologa jak Pani Dorota.
Ważne dla mnie jest to, że podczas wizyty mówię o wszystkich przemyśleniach i obawach oraz czuję się komfortowo. Otwartość i empatia Pani Doroty na to pozwalały, a każda z wizyt pomagała mi w nabieraniu odwagi, której u mnie bardzo brakowało.
Polecam serdecznie

Dorota Baran

Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia zaburzenie tożsamości płciowej

Mam to do siebie, że dogadanie się z jakimkolwiek specjalistą graniczy wręcz z cudem. Po pewnym czasie albo ja mam go dosyć, albo on mnie, w tym przypadku nic takiego nie miało miejsca. Pierwsza wizyta, a ja po kilku minutach wiedziałem że Pani Dorota wie po co się tu znaleźliśmy i nie ma zamiaru owijać w bawełnę. Jest otwarta na każdy temat, przyjmuje wszelaki światopogląd pod żadnym względem nie oceniając danej osoby a jedynie niosąc pomoc. W ekspresowym wręcz tępię pomogła mi poukładać sobie wszystko w głowie, doprowadzając wszelakie formalności do końca i zdejmując mi ogromny ciężar z pleców. Mam nadzieje że będzie w stanie pomagać takim ludziom jak ja, jeszcze przez bardzo długi czas, gdyż poczucie nierozumienia to najgorsze z czym można się spotkać u specjalisty.

Dorota Baran

Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

Bardzo polecam bardzo ciepla i wyrozumiała osoba. Zupełnie inny lekarz niż Ci z którymi miałem do czynienia A sporo ich było że względu na moje problemy. Jedyna Pani doktor której zaufalem i otworzyłem się w 100%. Nie ocenia człowieka nie czuć złych emocji. Bardzo naświetla i otwiera myślenie co po co dlaczego dużo zaangażowania i zrozumienia nad mną jako pacjentem na sesjach można szczerze porozmawiać i wiedziec że to nie będzie oceniane w żaden sposób wręcz przeciwnie moje myślenie zostało poprowadzone na zupełnie inne tory dzięki którym dużo głębiej spojrzałem w problem nie bojąc się niczego z drugiej strony. Jestem szczerze wdzięczny Pani za olbrzymi wkład i zrozumienie mnie.

Dorota Baran

Panie Marku, bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Dorota Baran.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym seksuologiem klinicznym (Certyfikat nr 123), certyfikowanym psychoterapeutą, pracującym w nurcie poznawczo - behawioralnym CBT (...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia seksualne
 • pochwica
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS - psychologia kliniczna
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny - seksuologia kliniczna
 • Centrum CBT - psychoterapia w nurcie poznawczo - behawioralnym

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Staże

 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Warszawie - 2 lata


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Seksuologa Klinicznego nr 123
 • Certyfikat Seksuologa Sądowego
 • Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo - Behawioralnego nr 431

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)