lek.

Dawid Wiśniewski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii (szkolenie specjalizacyjne ukończone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu). Certyfikaty w ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii (szkolenie specjalizacyjne ukończone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu). Certyfikaty w zakresie ultrasonografii:
  - badania ultrasonograficzne między 11 - 13+6 tygodniem ciąży, przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych (Fundacja Medycyny Płodowej);
  - certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

34 opinie

 • IK

  Miły i profesjonalny Pan Doktor. Odpowiedział kompetentnie na wszystkie moje pytania, z dbałością zadbał o przebieg wizyty. Polecam !!!

 • MD

  Nie znam lepszego ginekologa. Kompetentny, rzeczowy a przy tym oaza spokoju co powoduje ze wizyta staje się samą przyjemnoscią. Pan doktor prowadził moja ciążę- z każdym problemem mogłam na Pana doktora liczyć. Polecam!

 • AD

  Profesjonalista w każdym calu. Pan Doktor autentycznie interesuje się pacjentką i poświęcia jej tyle uwagi, ile potrzeba. Cierpliwie i spokojnie wszystko tłumaczy i nie ma dla niego tzw. "głupich pytań", co w tej profesji jest niezmiernie ważne. Badania wykonywane są delikatnie i bez pośpiechu. W moim przypadku diagnoza zawsze była prawidłowa. Niezmiernie ciepły i życzliwy człowiek. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Było ok. 10 minut opóźnienia, ale nic dziwnego, jak pacjentki są umawiane na 10 minutowe wizyty. Wszystko przebiegło prawidłowo. Lekarz o wszystkim informował. Dał zalecenia. Badanie przeprowadzone bez stresu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz i wzbudza zaufanie. To pierwszy ginekolog, ktory podjal jakis trop w diagnozowaniu moich przypadlosci, bo inni ginekolodzy zbywali mnie stwierdzeniami, ze tak juz mam i powinnam nauczyc sie z tym zyc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Pana Doktora ! Pełen profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie. Warto skorzystać z usług tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja pierwsza wizyta u tego lekarza przebiegła bardzo pozytywnie. Pan doktor bardzo delikatny spokojny i w sumie nie mam póki co zastrzeżeń:) Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny lekarz, badania wykonuje delikatnie i z wyczuciem.Jest zainteresowany pacjentem takze szczerze polecam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do tego lekarza od około dwóch lat i jestem zadowolona z jego zaangażowania i odpowiedziami na moje pytania

 • Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze zabiegi i badania zrealizowane bez bez boleśnie. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i bardzo dobrze wyposażony gabinet. Zdecydowanie polecam lekarza:)