lek.

Dawid Wiśniewski

Ginekolog

Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii (szkolenie specjalizacyjne ukończone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu). Certyfikaty w ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii (szkolenie specjalizacyjne ukończone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu). Certyfikaty w zakresie ultrasonografii:
  - badania ultrasonograficzne między 11 - 13+6 tygodniem ciąży, przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych (Fundacja Medycyny Płodowej);
  - certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz i wzbudza zaufanie. To pierwszy ginekolog, ktory podjal jakis trop w diagnozowaniu moich przypadlosci, bo inni ginekolodzy zbywali mnie stwierdzeniami, ze tak juz mam i powinnam nauczyc sie z tym zyc.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam Pana Doktora ! Pełen profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie. Warto skorzystać z usług tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Moja pierwsza wizyta u tego lekarza przebiegła bardzo pozytywnie. Pan doktor bardzo delikatny spokojny i w sumie nie mam póki co zastrzeżeń:) Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny lekarz, badania wykonuje delikatnie i z wyczuciem.Jest zainteresowany pacjentem takze szczerze polecam :)

 • bardzo dobry

  Chodzę do tego lekarza od około dwóch lat i jestem zadowolona z jego zaangażowania i odpowiedziami na moje pytania

 • bardzo dobry

  Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze zabiegi i badania zrealizowane bez bez boleśnie. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania i bardzo dobrze wyposażony gabinet. Zdecydowanie polecam lekarza:)

 • bardzo dobry

  Doktor Wiśniewski jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Chodzę do niego już około 2 lata, zarówno na NFZ jak i prywatnie, i zawsze te wizyty wyglądają tak samo i są przeprowadzone z takim samym zaangazowaniem. Mam ciągle nawracające infekcje intymne, doktor ZAWSZE dokładnie mnie bada i przepisuje odpowiednie leki. Kilka nawet dostałam za darmo do wypróbowania. Zawsze odpowiada na wszelkie pytania, jest to pierwszy gin którego się nie krępuje (pomimo młodego wieku). Nie wstydzę się zadać krepujacego pytania. Doktor często reaguje uśmiechem i jest skłonny do żartów (oczywiście samych pozytywnych). Mogę zdecydowanie polecić osobom które cierpią na częste infekcje intymne!

 • bardzo dobry

  Do doktora Wiśniewskiego zgłosiłam się z nadżerką szyjki. Miałam zrobioną cytologię, w której wyszedł nieprawidłowy wynik. Miałam duże obawy co do raka, bo w mojej rodzinie były takie przypadki. Doktor dokładnie wyjaśnił mi wynik i całą dalszą diagnostykę. Był dokładny i rzeczowy. Uspokoił mnie. Skierował na kolposkopię. Po wykonaniu wszystkich badań okazało się, że wszystko jest w porządku. Serdecznie polecam Doktora!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny, cierpliwy doktor, naprawdę z powołania. Podziwiam za poradzenie sobie z taką gadułą, w dodatku nienawidzącą badania... Niesamowite podejście. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, konkretny lekarz. Nie pozostawiający pacjentki bez opieki. Wszystko dokładnie sprawdza, zawsze wysłucha i rozwieje wszelkie wątpliwości
  Pan dr. Wiśniewski prowadził moją drugą ciążę, bliźniaczą. Zawsze dokładnie wysłuchał moich obaw,doradził,podjął odpowiednie leczenie,a gdy zaszła konieczność skierował do szpitala i dzięki temu dzieci urodziły się zdrowe. Bardzo polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni