lek.

Dawid Wiśniewski

Ginekolog

40 opinii +dodaj

Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii (szkolenie specjalizacyjne ukończone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu). Certyfikaty w zakresie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo dobrze wspominam wizytę. Spokojnie tłumaczył wszystko. Badania wykonywał delikatnie, dokładnie. Wzbudza zaufanie. Zachęcał do zadawania pytań. Jednak bez pytań sam z siebie nie poradził, nie podpowiedział. Jak wyszłam z gabinetu przypomniało mi się, o co miałam zapytać. Podstawowe pytania. Jednak sam nie podpowiadał, o co pytają kobiety jak dowiadują się, że są w ciąży ;) Ogólnie polecam wizyty u doktora.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: planowanie ciazy

  Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty! Mily i delikatny lekarz...szczegółowo odpowiada na kazde pytanie, szczegolnie bardzo duzo dowiedzialam sie o swojej wadzie macicy, co jest dla mnie trudna sytuacja.
  Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!!!!!!!!!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: wizyta odpłatna

  To była moja pierwsza wizyta u doktora i na pewno nie ostatnia. Pan Doktor nie lekceważy problemów pacjentów, jest bardzo delikatny przy badaniu i konkretny w ocenie sytuacji. Na pewno umówię się na kolejną wizytę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: USG I trymestru

  Chodze do doktora od paru lat.Bardo sympatyczny człowiek i świetny lekarz.Aktualnie prowadzi moją drugą ciąże,i mimo tego iż pierwsza nie nalezała do łatwych ciąż doktor poprowadził ją idealnie.Mam pełne zaufajnie do jego kompetencji,jest delikatny w trakcie badan.Rzeczowo odp na wszystkie pytania.Polecam

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: Inny

  Chodzę do doktora już ponad 7 lat zarówno na wizyty prywatne jak
  i na NFZ. W tym czasie prowadził moje dwie ciąże. Badania wykonuje powoli, dokładnie i delikatnie. Zleca całą niezbędną diagnostykę. Potrafi słuchać i zawsze stara się wyczerpująco odpowiedzieć na zadane pytania. Jest bardzo pozytywną osobą z dużym poczuciem humoru, co sprawia że trudne pytania można zadać bez skrępowania. Bardzo ważne jest dla mnie to, że podczas wizyt nie odbiera telefonu, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane wśród lekarzy. Jednocześnie jako pacjentka w ciąży zawsze miałam z nim kontakt, ponieważ zawsze oddzwania i odpisuje na smsy. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora szczególnie kobietom w ciąży.

 • K
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Kompetentny oraz sympatyczny lekarz. Wizyta przebiegla bezstresowo uzyskalam odpowiedz na wszelkie pytania. Pomocny i profesjonalny lekarz. Serdecznie polecam.

 • I
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: Wizyta odpłatna

  Miły i profesjonalny Pan Doktor. Odpowiedział kompetentnie na wszystkie moje pytania, z dbałością zadbał o przebieg wizyty. Polecam !!!

 • M

  Nie znam lepszego ginekologa. Kompetentny, rzeczowy a przy tym oaza spokoju co powoduje ze wizyta staje się samą przyjemnoscią. Pan doktor prowadził moja ciążę- z każdym problemem mogłam na Pana doktora liczyć. Polecam!

 • A

  Profesjonalista w każdym calu. Pan Doktor autentycznie interesuje się pacjentką i poświęcia jej tyle uwagi, ile potrzeba. Cierpliwie i spokojnie wszystko tłumaczy i nie ma dla niego tzw. "głupich pytań", co w tej profesji jest niezmiernie ważne. Badania wykonywane są delikatnie i bez pośpiechu. W moim przypadku diagnoza zawsze była prawidłowa. Niezmiernie ciepły i życzliwy człowiek. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Było ok. 10 minut opóźnienia, ale nic dziwnego, jak pacjentki są umawiane na 10 minutowe wizyty. Wszystko przebiegło prawidłowo. Lekarz o wszystkim informował. Dał zalecenia. Badanie przeprowadzone bez stresu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii (szkolenie specjalizacyjne ukończone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu). Certyfikaty w zakresie ultrasonografii:
  - badania ultrasonograficzne między 11 - 13+6 tygodniem ciąży, przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych (Fundacja Medycyny Płodowej);
  - certyfikaty Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.