lek.

Dawid Maduzia

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
498 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Część studiów medycznych odbył we Francji w Université de Strasbourg. Pracownik naukowy Collegium… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: Leczenie niepłodności

  Pan Doktor wysłuchał nas i zapoznał się z cała dokumentacja wcześniejszego leczenia i wysokimi wynikami badań. Wyraził opinię odnośnie naszych szans na potomstwo sprzeczną w stosunku do opinii z jakimi wcześniej się spotykaliśmy że strony innych lekarzy, zlecił badania i zaproponował dalsze kroki. Narazie jesteśmy zdezorientowani ale chcemy zobaczyć jak oceni kolejne wyniki i co nam zaproponuje. Pan Doktor jest sympatyczny i rzeczowy, budzi zaufanie.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENS

  Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Po pierwszej wizycie i dłuższej rozmowie wszystko szczegółowo wyjaśnił. Uśmiechnięty-sprawia że rozmowa i cała wizyta jest miła i przyjemna. Serdecznie polecam Pana Doktora.

 • L
  Lokalizacja: Euromed Marta JanoszUsługa: badanie drożności jajowodów

  Przed badaniem doktor dokładnie wytłumaczył jak będzie ono wyglądało. Mimo bolesnego i nieprzyjemnego badania Pan Dawid był bardzo delikatny, przez czas ze mną rozmawiał wprowadzając przyjemną, luźną atmosferę. Bardzo kompetentny lekarz a przy tym przesympatyczny człowiek. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: pierwsza wizyta

  Najlepszy ginekolog jakiego znam. Doktor jest bardzo uprzejmy, zabawny a zarazem profesjonalny. Wysłuchał uważnie mojego problemu i zalecił odpowiednie leczenie. Mimo, że nie prosiłam, sam chętnie wykonał dodatkowe, bezpłatne przebadanie. Polecam z całego serca, wraca się do doktora z przyjemnością. :)

 • J
  Lokalizacja: Szpital na Siemiradzkiego im. Rafała CzerwiakowskiegoUsługa: odebranie porodu

  Pan dr odbierał mój drugi poród. Nie należę do osób opanowanych. Po negatywnych przejściach podczas porodu pierwszego dziecka bardzo się bałam. Watpilam, że może spotkać mnie coś miłego na tej sali. Jak się okazało bezpodstawnie. Pan dr jest tak sympatyczny, a przy tym konkretny i skoncentrowany, że ciężko mieć przy nim negatywne myśli. Bardzo dziękuję za tak dobry poród i Pana zaangażowanie. Z czystym sercem polecam.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: diagnostyka niepłodności

  Mój ukochany Pan doktor! Spełnił moje marzenie i dzięki niemu jestem w 13 tygodniu ciąży! Nie znam drugiego takiego lekarza, który zawsze ma czas dla pacjentów, odpowiada na wszystkie wiadomości! Jest baaaardzo cierpliwy! Mogę polecić Pana doktora nie tylko jako profesjonaliste w swoim fachu ale przede wszystkim jako człowieka!!! Wspaniały człowiek i najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze!!!

 • K
  Lokalizacja: Szpital na Siemiradzkiego im. Rafała Czerwiakowskiego

  Doktor Maduzia to rewelacyjny lekarz - dobrane przez niego leczenie pozwoliło mi skutecznie uporać się z nawracającymi infekcjami. Bardzo konkretnie i jasno przedstawił plan dalszego leczenia, odpowiadając cierpliwie na wszystkie moje pytania. Bez problemu wystawił też skierowanie do szpitala i pokierował męża do świetnego specjalisty. Wizyta u Pana Doktora przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze. Gorąco polecam!

 • D
  Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

  Pana doktora poznałam w trakcie hospitalizacji na oddziale Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z powodu histero-laparoskopii.
  Od samego przyjęcia do szpitala mogłam liczyć na profesjonalne podejście,szczegółowe informacje na temat mojego stanu, wsparcie i zainteresowanie problemem.
  Pod opieką doktora Maduzi pacjent może czuć się bezpiecznie,a jego pogodne i życzliwe usposobienie wpływa na zmniejszenie stresu związanego ze skomplikowanym procesem hospitalizacji.
  Serdeczne podziękowania za profesjonalną i miłą opiekę. Polecam !!!

 • M
  Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny, miły, o spokojnym usposobieniu, podczas badania bardzo delikatny. Po przeprowadzonym zabiegu histerolaparoskopii cierpliwie wyjaśnił wszystkie kwestie z nim związane jak i z dalszym leczeniem. Dodatkowo "zaraża" optymizmem i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentką. Pod opieką P. Doktora przez cały pobyt w szpitalu czułam się bezpiecznie. Polecam

 • Agata (03.01.2017)
  Polecam Dr Maduzia każdej kobiecie. Profesjonalizm, wiedza, serdeczność, ciepło, zrozumienie, cierpliwość, a przede wszystkim ogromna pasja, co pokazuje, że praca jest dla doktora jedną wielką przyjemnością, a dzięki temu przyjemnością jest bycie doktora pacjentką :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Część studiów medycznych odbył we Francji w Université de Strasbourg. Pracownik naukowy Collegium Medicum UJ. Pracownik Szpitala Uniwersyteckiego UJ CM w Krakowie przy ul. Kopernika 23 oraz Szpitala im. R. Czerwiakowskiego na Siemiradzkiego. Nauczyciel akademicki na Katedrze Anatomii UJ CM. Wykładowca w School of Medicine in English UJ. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego(PTG) i European Society of Human Reproduction and Embryology(ESHRE).

  Posiada Certfikat Kolposkopowy Europejskiej Federacji Kolposkopii. Stały uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.

  Główne zainteresowania stanowią leczenie niepłodności oraz nowotwory narządu rodnego, ich profilaktyka i leczenie.

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
 • Université de Strasbourg

Publikacje

 • Blood supply of human uterine cervix - a SEM study. Folia Med Cracov. 2013;53(4):5-12.
 • Angioarchitecture of uterine cervical leiomyomata - a SEM study. Folia Med Cracov. 2013;53(3):51-7.
 • The Interplay between Inflammation, Coagulation and Endothelial Injury in the Early Phase of Acute Pancreatitis: Clinical Implications. Int J Mol Sci. 2017 Feb 8;18(2). pii: E354. doi: 10.3390/1jm118020354. Review.

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski