Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Euromed Marta Janosz

Szewska 12

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Kołodziejski

  Onkolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja onkologiczna

   Lekarz, na którego medycznej opinii nie można polegać ponieważ jest nieświadomy zmian w wytycznych postępowania. Po przeczytaniu wyniku badania zawyrokował 'Wytyczna mówi że trzeba usunąć węzły'. Na moje pytania o wyjaśnienie wyników jedyna właściwie odpowiedz to ''Wytyczna mówi że.. '. Czy warto zrobić PET? Odpowiedz: 'Nie istotnie bo wytyczna mówi że trzeba usunąć węzły'. Informacji, które uzyskałem podczas wizyty mógłby mi udzielić student 3 roku medycyny, zero indywidualnej analizy przypadku, brak zainteresowania chociażby innymi chorobami pacjenta, które mogłyby wpłynąć na decyzje o leczeniu. Dziś dowiedziałem od innego lekarza, że wytyczna, na którą się tak mocno powoływał jest już nieaktualna (i była niekatulana w momencie wizyty) i jest nowa, która wprost mówi ze nie wykonuje się operacji, a za to należy wykonać PET. Podsumowując: 300zł zmarnowane na zalecenia bazujące na nieaktualnej wiedzy.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja onkologiczna

   Polecam, wszystko dobrze. Rzeczowo, lekarz bardzo pomocny. Pomoże poszukać dobrego rozwiązania. Wizyta bardzo przyjazna.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Dawid Maduzia

  Ginekolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: Inny

   Bardzo polecam. Co prawda jestem w trakcie leczenia i cały czas dążę do upragnionej ciazy natomiast szczerze mogę polecić Pana Dawida. Wizyty przebiegają sympatycznie bez zbędnego stresu, wszystko rzeczowo i dokladnie wyjaśniane. Nie ma najmniejszego prablemu jeśli chodzi o kontakt z Panem doktorem. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że dzięki profesjonalnej i konkretnej opiece mam poczucie że jestem w dobrych rękach i wczesniej czy później cel zostanie osiągnięty :) oby więcej takich lekarzy

  • A
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Do doktora trafiłam z polecenia innego specjalisty i dziś wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Po roku wizyt w końcu jestem w upragnionej ciąży i to na dodatek bliźniaczej. Doktor od początku wzbudził nasze zaufanie, starał się znaleźć przyczyne naszych niepowodzeń zlecając tylko potrzebne badania czy kierując do polecanego immunologa. Dużą zaleta doktora jest indywidualne podejście do pacjenta i chyba jako jeden z niewielu lekarzy pamięta swoje pacjentki co bardzo ułatwiało wizyty. Warto też dodać iż mimo tego ,że wiele razy się nie udawało zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie. Kiedy ja już naprawdę straciłam nadzieję wiedziałam, że doktor w nas wierzy, że kiedyś się uda. Chciałabym rownież podkreslic wspaniałe podejście doktora do pacjenta. Na wizytach zawsze panowała mila atmosfera. Do tego ma poczucie humoru :-) Doktor zawsze odpisywał na SMSy nawet na urlopie, a w ważnych sytuacjach kontaktował się telefonicznie. Z całego serca polecam doktora wszystkim parom borykającym się z problem niepłodności. Doktorze jestesmy dozgonnie wdzięczni -Anita i Mariusz :-)

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Robert Małek

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • S
   Lokalizacja: SS im Rydygiera w Krakowie Oddział Chirurgii PlastycznejUsługa: operacja plastyczna nosa

   Radzę unikać korekty nosa u tego doktora. Wyglądało na to, że wszystko przebiegło dobrze. Nos po operacji kiedy był jeszcze opuchnięty wyglądał na równy. Pojawiły się zrosty pooperacyjne. Nos nie posiadał garba- po operacji u Pana Doktora pojawił się na nim garb. Po kilku miesiącach nastąpiło ropienie z nosa, co skłoniło mnie do konsultacji z laryngologiem. Wizyta u dwóch różnych lekarzy- byli zdziwieni, ze operacja wykonana to septoplastyka z osteotomią poczworną, nos w stanie fatalnym. Wykonane przeswietlenia itp. Wniosek jeden- nos został zoperowany nie prawidłowo, przegroda nosowa miała zostać wyprostowana natomiast jest nadal skrzywiona- występuje utrudnione oddychanie, czubek nosa nastawiony (było skrzywienie w lewą stronę całego czubka) jednak krzywy... jeden słupek widocznie wyższy od drugiego. Skrzydełka na różnej wysokości, a także "bok" nosa różni się od drugiego wcięciem. Lekarz chciał wyciąć garbek- laryngolog natomiast ostrzegł, ze taki zabieg przed upływem roku od operacji oraz w takim stanie nosa moze najprawdopodobniej doprowadzic do zapadnięcia się nosa.Radzę unikać! Aktualnie wybieram się na konsultacje do innego lekarza!

  • K
   Lokalizacja: Klinika Prywatna Estetika NovaUsługa: operacja plastyczna nosa

   Witam serdecznie! Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywny, zasłużony komentarz wspaniałemu chirurgowi Dr Robertowi Małkowi. W roku 2018 po raz pierwszy trafiłam zrozpaczona do Doktora, szukając pomocy po nieudanej operacji , przeprowadzonej przez pewną Panią chirurg, która bardzo nieprecyzyjnie wykonała zabieg. Pierwsza konsultacja u Doktora przebiegła zadowalająco , uzyskałam wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania . Doktor konkretny, rzeczowy, wszystko dokładnie wytłumaczył… i co najważniejsze zgodził się przeprowadzić reoperację mojego zniszczonego nosa. Polegała ona na ścieńczeniu czubka nosa oraz podniesieniu słupka. Doktor bardzo poprawił wygląd mojego nosa, efekt był bardzo zadowalający …. Jednak po czasie ( marzec 2019) zapragnęłam jeszcze ulepszyć mój nos;) Zdecydowałam się na całkowitą korektę nosa z osteotomią poczwórną. Wszystko, co zostało omówione na kolejnej konsultacji zostało w 100% wykonane, pełen profesjonalizm! Obecnie cieszę się ładnym, zgrabnym wąskim noskiem… takim jaki sobie wymarzyłam i o jakim śniłam! Jestem oczarowana pracą Dr Małka. Pan Doktor, jest bardzo dokładny, jest Mistrzem w swoim fachu, Artystą, Rzeźbiarzem, prawdziwym plastykiem z powołania, który sprawił, że moje życie stało się piękniejsze.. :) Oprócz tego, że Doktor jest wybitnie uzdolniony, to przede wszystkim wspaniały, ciepły, bardzo miły człowiek, cierpliwy, z poczuciem humoru. Pan Doktor Wzbudził moje zaufanie. Jestem zdecydowana na kolejne zabiegi .
   Podziwiam jego zaangażowanie..wysoki poziom wiedzy i sposób pracy! Niechaj będą wzorem dla innych !!!

   Kasia 37/Tarnów

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Piotr Chwaliszewski

  Okulista, lek.

  • M

   Uważam tego lekarza za bardzo dobrego. Mój wzrok się w końcu polepszył. Atmosfera w gabinecie jest całkiem przyjemna. Polecam

  • K

   Bardzo dobry to mało powiedziane. Jest rzetelny, dokładny, na każdej wizycie robi badania kontrolne oczu (dna oka, badanie na jaskrę, wilgotność gałki itp). Odpowiada na wszystkie pytania, wszystko dokładnie tłumaczy. Jest miły dla pacjenta. Najlepszy okulista w Tarnowie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wacław Kisiel

  Chirurg,

  • Bardzo dobry specjalista przyjazny pacjentowi - czas oczekiwania (po uprzedniej) rejestracji jest krótki .
   Pełna diagnoza i wystawienie ewentualnych skierowań do innych specjalistów. Polecam nie jestem specjalistą lecz tylko pacjentem. Bywałem u innych lekarzy ale tak przyjemnych konstatacji w sprawie mojego zdrowia nigdy nie usłyszałem.

  • B

   Bardzo dobry i wrażliwy lekarz. Wzbudzający zaufanie, trafnie diagnozuje. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam!!!


 • Zbigniew Cholewa

  Ginekolog, Seksuolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Zdrowa Huta

   Wszytko przebiegło jak najbardziej profesjonalnie. Miły lekarz, wyjasnił co i jak. Jestem zadowolona z wizyty.

  • A

   Miałam tę wątpliwą przyjemność mieć do czynienia z Panem Doktorem, gdy leżałam w szpitalu w drugiej ciąży i to bliźniaczej. Fakt, że sama ciąża była bardzo problematyczna, ale podejście Pana Doktora było porażające. Za każdym razem, gdy coś się działo, a Doktor był na dyżurze, to słyszałam: i co ja Pani na to poradzę? Gdy przychodził dzień, w którym Pan Doktor miał mieć dyżur, to się modliłam żeby nic się nie działo.Ale przegiął w dniu, w którym miałam być przewieziona do Krakowa. Gdy przyszli sanitariusze z noszami i dowiedzieli się, że jestem w ciąży bliźniaczej i wody mi odchodzą, to nie zgodzili się mnie wziąć bo karetka była transportowa, bez lekarza i żadnego sprzętu.Dr Cholewa przybiegł z pretensjami i zapytał dlaczego nie chcą przewieźć pacjentki na co oni odpowiedzieli, że trzeba mnie przewieźć karetką ze sprzętem i lekarzem bo może się zacząć poród i co oni wtedy zrobią?Na to wszystko Doktor machnął ręką i powiedział: e tam, przecież jej odchodzą wody już od dwóch tygodni. Ręce opadają, tym bardziej,że był to 23 tydzień ciąży, gdy dziecko ma szansę przeżyć jeśli trafi w odpowiednie ręce.
   Później w końcu wezwał odpowiednią karetkę, ale ile było przy tym wszystkim pretensji, to szkoda gadać. Osobiście nikomu nie polecę tego lekarza. Dobry lekarz powinien mieć choć odrobinę empatii i zrozumienia dla pacjenta a ten Pan niestety taki nie jest.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Chrapusta-Witek

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny

   Do Doktor chodzę odkad na pierwszą wizytę zabrał mnie matka. Jestem wdzięczna gdy podczas problemów z miesiączką jako nastolatka nie faszerowała mnie hormonami. A i tak wyprowadziła na prostą. Chodzę regularnie, miła a przede wszystkim konkretna kobieta. Ja polecam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "KOL-MED" samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej w TarnowieUsługa: Bolesne miesiączki

   Zdecydowanie odradzam! Pani Doktor była bardzo niemiła, niedelikatna i nieuprzejma podczas wizyty. Kompletnie zignorowała mój problem z bolesnymi miesiączkami twierdzac iż "ma boleć i jeszcze nie jeden raz będzie bolało bardziej". Nie polecam nikomu, nie warto.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kinga Pieleszko

  Dietetyk, mgr

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dobry Dietetyk

   Wizyta u pani Kingi przebiegła w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Pani dietetyk jest bardzo serdeczną osobą, która swoim profesjonalizmem i autentycznym zainteresowaniem problemami pacjenta wzbudza zaufanie. Widać, że ma szeroką wiedzę w swej profesji i ją stosuje w indywidualnym podejściu do osoby, która się do niej zgłasza. Z niecierpliwością i pełna nadziei na efekty czekam na ciąg dalszy... ????????☺️

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Euromed Marta JanoszUsługa: Pierwsza wizyta + dieta na okres 1 miesiąca

   Wizyta odbyła się punktualnie. Rozmowa z Panią Dietetyk przebiegła w miłej atmosferze. Uzyskałam dokładne informacje na temat stosowania diety którą dla mnie przygotowała. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Anna Bogdali

  Okulista,

  • O
   Lokalizacja: Euromed Marta JanoszUsługa: Wystawienie zaświadczenia osobie w podeszłym wieku

   Najlepiej jest przyjść na pierwszą wizytę prywatną z plikiem płatnych innych badań okulistycznych, dodatkowych, bo Pani doktor ciężko było włączyć komputer (komputer był wyłączony, pomimo przyjęcia już sporej liczby pacjentów przed nami) i widziała bardzo duży problem z wystawieniem zaświadczenia. Niesympatyczna, pierwsza i ostatnia wizyta w Euromed u tej Pani.


 • Mateusz Sumara

  Neurochirurg, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Pamed Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: Inny

   Serdecznie dziękuję Panu dr.Mateuszowi Sumara za przeprowadzenie operacji.Bardzo dobry neurochirurg z poczuciem hmoru.Trafilam do szpitala z ogromnym bólem prawej nogi a po operacji natychmiastowa ulga.Profesjonalna opieka i interesowanie sie pacjentem.Wszystkim potrzebujacym bardzo goraco polecam Pana doktora.

  • B
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: Inny

   Brak mi słów, aby wyrazić wdzięczność za pomoc i uwolnienie mnie od bólu dla dr Mateusza Sumara. Moje problemy z kręgosłupem zaczęły się w 2017 r. Z powodu narastającego bólu, trudności w poruszaniu i braku efektów leczenia farmakologicznego zostałem operowany 04.12.2017 r. Przez 6 miesięcy po operacji systematycznie wykonywałem zestaw ćwiczeń zalecany przez lekarzy i ból częściowo ustąpił. Problem powrócił w 2019 r. do tego stopnia, że przestałem się praktycznie poruszać, a ból nie pozwalał mi spać. Do gabinetu Pana dr Mateusza Sumary trafiłem 29.10.2019 r., a 07.11.2019 r. byłem już po operacji. Obecnie chodzę wyprostowany i powoli wracam do zdrowie. Serdecznie dziękuję Panu dr Mateuszowi Sumara za szybkie przeprowadzenie bardzo skomplikowanej i związanej z dużym ryzykiem operacji.
   Pozdrawiam, polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (170) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania