Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (49)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Janosz-Cież stomatologia dziecięca

  Moja córka sama dopomina się wizyty u Dentysty, To najlepsza opinia jaką można wystawić. Córka zadowolona. Pani Doktor wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia nie tylko rodzicom ale też dzieciom. Dużo cennych porad. Nie tylko Pani Doktor ale cały personel bardzo przyjazny dzieciom. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Leszek Kołodziejski konsultacja onkologiczna

  Zachęcona pozytywnymi komentarzami i tytułami umówiłam wizytę.Nie wiem skąd tyle dobrych komentarzy, gdyż ten lekarz nie wniósł absolutnie NIC, czego nie wiedziałabym z Internetu( że protony są w Krakowie ale, że on to w sumie nie wie czy można by próbować, żeby najlepiej szukać na Internecie kontaktu!!) Caly czas smarkal w wielorazowa chusteczkę, a rękami z zarazkami dotykał dokumentacji. Dokumentacja obszerna,cale dwa lata leczenia, wykreślił w swoim notatniku 8 zdań bez ładu, składu, napewno notatki po wizycie wyrzucił. Wydawał się już znudzony i jasno dawał do zrozumienia żeby sobie pójść. Całe szczęście nie było ze mną Taty, bo nie wiem który pacjent chciałby usłyszeć że "trzeba się przygotować". Zastanawiam się jak ten Pan leczy ludzi w IO w Krakowie, gdzie wydawałoby się że opieka chorych onkologicznie jest na wysokim poziomie. Niestety mam wrażenie że lekarz przyjmuje w Tarnowie przy okazji, bo i tak dojeżdża na zajęcia na PWSZ Tarnów, więc chce dorobić 400 zł za taką wizytę!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Janosz-Cież Inny

  Cudowna osoba anioł nie lekarz potrafi uratować osobę z wielkim bólem na już! Zaangażowana z sercem a to się ceni! Przy tym bardzo miła dokładna z ogromną wiedzą potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę aż chce się wracać mimo tego że to stomatolog! POLECAM!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Leszek Kołodziejski Inny

  Przez cała wizytę smarkał w brudna chusteczkę ( onkologiczni pacjenci powinni unikać infekcji - ani razu nie zdezynfekował rąk kiedy dotykał wyników badań po smarkaniu) Brak empatii, na zadawane pytania odpowiadał z wielkim bólem. Przez cała wizytę praktycznie przepisywał wyniki badań, zadał może 6-7 pytań podczas całej wizyty. Dodam tylko, ze to była pierwsza wizyta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Janosz-Cież Inny

  Bardzo polecam Panią doktor.Szczegółowo odpowiada na każde pytanie.Wizyty przebiegły bezboleśnie, skuteczne leczenie.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Janosz-Cież Inny

  Bardzo Polecam. Pani Doktor bardzo miła. Profesjonalna obsługa. Miła atmosfera, wszystko wytłumaczone.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Janosz-Cież leczenie próchnicy

  Świetna osoba i dentystka . Wszystko na najwyższym poziomie , dbałość o pacjenta oraz bardzo dobre podejście do dzieci . Leczenie praktycznie bezbolesne . Każda negatywna opinia tutaj napisana to zapewne konkurencja lub pacjenci dla których każdy lekarz to zło konieczne . Reasumując polecam wizytę u pani doktor z czystym sumieniem .

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Janosz-Cież leczenie kanałowe

  Personel bardzo przyjazny. Obsluga miła i pomocna. Świetna opieka medyczna. Leczenie bezbolesne a na tym mi zależało. Bardzo polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dawid Maduzia Inny

  Doktor z prawdziwego Powołania.
  Bardzo rzeczowo i wnikliwie podchodzi do każdego zagadnienia, dlatego jeśli zastanawiasz się czy Doktor Maduzia będzie w stanie Ci pomóc - nie ma na co czekać :) trzeba się przygotować na liczne badania, ale dzięki temu stosunkowo szybko poznajemy diagnozę i metodę leczenia.
  Dodatkowo każda wizyta przebiega w świetnej atmosferze.
  Do doktora trafiłam w listopadzie ubiegłego roku z problemem zajścia w ciążę przy PCOS, a w marcu byłam już w ciąży ;)
  W mojej opinii najlepszy specjalista w swojej dziedzinie i każdej Pani polecam doktora Maduzie ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dawid Maduzia Monitorowanie cyklu

  Zachęcona pozytywnymi komentarzami z portalu i koleżanek, zdecydowałam się na konsultację u doktora Maduzii. Już przy wstępnym szczegółowym wywiadzie poczułam się zaopiekowana. Doktor przejrzał moje badania, cykl miesiączkowy, wysłuchał co mam do powiedzenia i zawsze z uśmiechem odpowiadał na wszystkiego moje pytania. Uspokoił mnie, przedstawił plan działania i mam nadzieję, że wkrótce doczekamy efektów. Doktor bardzo dokładny, zaangażowany, stwarza wesołą, rodzinną atmosferę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Szewska 12, 33-100 Tarnów Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania