Umów wizytę
189 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: niezaleczona kontuzja

  Świetny fachowoec z na orawdę profesjonalnym i za razem ludzkim podejściem do klienta. Wiedza na bardzo wysokim poziomie pozwoliła wyleczyć kontuzję, na którą inni rozkładali ręce. Szczerze polecam.

 • P
  Lokalizacja: Fizjoterapia Lulis

  Dawid dba o mnie zarówno teraz kiedy jestem w ciąży jak i wcześniej między startami. Jestem sportowcem więc fizjoterapeuta choćby profilaktycznie często potrzebny.

 • J
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: uraz kręgosłupa po wypadku samochodowym

  Pełen profesjonalizm i skuteczność zabiegów. Już po jednej wizycie ból praktycznie zniknął. Do tego indywidualne podejście i sympatyczna atmosfera i zainteresowanie.

 • K
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: ból stawu skokowego

  To nie pierwsza moja wizyta u Dawida. Ostatnim razem udałem się do niego z bólem stawu skokowego który uniemożliwiał mi swobodne poruszanie się. Po 5 minutach sprawa była załatwiona, a terapia przyniosła natychmiastową ulgę. Szczerze polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: zespół obciążeniowy kręgosłupa szyjnego

  Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność - tymi cechami można określić pana Dawida! Po wielomiesięcznych borykaniach się z bólami, drętwieniem całej ręki od szyji po ostatniego palca, stosowaniu farmakoterapii i masaży... wystarczyły 3 wizyty! I nie pamiętam o problemach! Dziękuję i polecam serdecznie. Oczywiście... do cech dodam także uwagę i zrozumienie, sympatyczną atmosferę i uśmiech.

 • Lokalizacja: Fizjoterapia Lulis

  Pana Lulisa odwiedzam regularnie od paru miesięcy w związku z terapią manualną stawu skroniowo-żuchwowego. Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że po każdej wizycie odczuwam znaczną poprawę, a dolegliwości bólowe odchodzą w niepamięć. Bardzo profesjonalne oraz kompleksowe podejście do problemu pacjenta. Rzetelny specjalista z dużą wiedzą, polecam.

 • N
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa

  To moja druga wizyta u Dawida Lulisa. Zgłosiłam sie z bólem w dole miednicy, który był wynikiem problemow z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Problem powstał od noszenia małego dziecka na lewym biodrze. Juz po pierwszej wizycie odczułam diametralna poprawę i ulgę. Ból minął. Wizytę oceniam bardzo dobrze, także pod katem przyjemnego przyjęcia i wyrozumiałości dla pacjenta.

 • I
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: rehabilitacja

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, pomógł mi z dokuczliwym bólem pleców, nie mogłam sobie z nim poradzić długi okres czasu ,siedzenie, poruszanie się sprawiało mi straszny ból, byłam u wielu specjalistów a dopiero Dawid dał rade mi pomóc. Jestem bardzo zadowolona, chodzę do niego systematycznie. Serdeczne polecam!

 • A
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: rehabilitacja stomatologiczna

  Rozległa wiedza, uważne słuchanie, zaintereresowanie problemem pacjenta, całościowe i drobiazgowe podejście do dolegliwości. Jeśli dodać do tego pozytywne usposobienie i elastyczność w kwestii umawiania wizyt, to z czystym sumieniem mogę polecić pana Dawida, jako kogoś, komu można powierzyć swoje zdrowie. Przyszłam z problemem uporczywych migren, które dzięki terapii pana Dawida, znacznie zmniejszyły częstotliwość i nasilenie.

 • D
  Lokalizacja: Fizjoterapia LulisUsługa: rehabilitacja stomatologiczna

  Fizjoterapeuta z szeroką wiedzą i bardzo profesjonalnym podejściem do problemu pacjenta, którego słucha, co jest dużym plusem. Dokładnie opisuje kolejne etapy leczenia, a ponadto jest bardzo pozytywnym człowiekiem. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii

Znajomość języków

 • angielski