Dr n. med.

Dariusz Waligórski

Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Mimo tego, że przyszłam na wstępne konsultacje, Pan Doktor potrafił bardzo rzeczowo zająć się moim dość osobliwym przypadkiem :) ; bardzo dobrze wytłumaczył problem, od razu odgadując moje obawy, za co będę bardzo wdzięczna. Pełny profesjonalizm, klasa, spokój i duże wyczucie, polecam, dziękuję serdecznie Panie Doktorze za pomoc!
  Bardzo panikująca pacjentka :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Mimo tego, że przyszłam na wstępne konsultacje, Pan Doktor potrafił bardzo rzeczowo zająć się moim dość osobliwym przypadkiem :) ; bardzo dobrze wytłumaczył problem, od razu odgadując moje obawy, za co będę bardzo wdzięczna. Pełny profesjonalizm, klasa, spokój i duże wyczucie, polecam, dziękuję serdecznie Panie Doktorze za pomoc!
   Bardzo panikująca pacjentka :)

  • R

   lekarz dobry ma dużą wiedzę , dobre podejście do pacjenta . Jednak te 150zl za krótka wizytę troszkę zabolalo:)

  • N

   Ten człowiek to zupełnie ma swój świat. Zero kontaktu z pacjentem . Jeśli się go nie zapyta konkretnie to przez cała wizytę nic nie powie. Wiedzy o leczeniu także nie ma do prowadził do konieczności operacji wprowadzając nieadekwatne leki. odradzam

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Dr Dariusz Waligórski to człowiek z tak wielką charyzmą i powołaniem jakiego nigdy w swoim życiu nie spotkałam u żadnego innego lekarza. Serdeczny, z tak życzliwym podejściem do pacjenta, że człowiek się zastanawia czy to możliwe, że są jeszcze tacy wspaniali lekarze i ludzie. W bardzo przystępny sposób mówi o chorobie, swoim sposobem bycia wzbudził moje ogromne zaufanie. nadmienię, iz Jego uprzejmośc i profesjonalnoś sprawia , że nie tylko swietnie wykonywuje swoje obowiązki ale Jest tez wspaniałym człowiekime.. I dlatego , zawsze BIAŁE RÓŻE z Dr Waligórskim beda mi sie kojarzyc:)

   Jeszcze raz Panie Doktorze z całego serca pragnę podziękować i cieszę się, że są jeszcze tacy wspaniali ludzie jak Pan.
   Dlatego twierdzę, że jest to NAJLEPSZY Endokrynolog. Wysokiej klasy specjalista.
   I

  • B

   Nie była ani razu prywatnie a leczę się od jakiś 10-14 lat na NFZ - Dr. D. Waligórski wg. mojej opinii zasługuje na miano 'Wyjątkowy lekarz" - jestem bardzo zadowolona z opieki jaką mnie otacza - uważam się za wielką szczęściarę, że do niego trafiłam. Z wielką troską i uwagą wysłuchuje moich informacji - nie skupia się tylko na tarczycy ale na wszystkim co jest z nią zwiazane- na wpływie źle funkcjonującej tarczycy na inne organy- zrozumiale i konkretnie omawia wszelkie problemy zdrowotne , jest, kompetentny, miły i takrowny, a najwazniejsze "nastawiony" na chorego ,na jego dobro i jest bezinteresowny. Pod drzwiami jego gabinetu panuje wzorowy porządek - brak napisu urągającego pacjętom- o kolejności wejścia do gabinetu decyduje lekarz - stosowanym przez innych co prawda w innych oddziałach. Na endokrynologi nie ma takich praktyk - ten oddział to wzór dla innych..

  • N

   Byłam na pierwszej wizycie. Teraz podam plusy i minusy :)Plusy: nie rozmawiał z dyktafonem przy mnie:), szczegółowo odpowiadał na wszystkie pytania, pomacał brzuch, szyje, zmierzył ciśnienie, osłuchał, zlecił badanie 4 znaczników, które powiedzą co jest nie tak z hormonami, nie trzeba czekać w kolejkach-wizyta na konkretną godzinę, 80 zł to nie tak dużo przy innych lekarzach tej specjalizacji, którzy potrafią brać nawet 150 zł za 10 min \"pogawędki\". Minus jest tylko jeden- doktor mało się uśmiecha :D, ale to nie jest przecież najważniejsze. Reasumując b.dobry lekarz. Zobaczymy co będzie na kolejnej wizycie. To są pierwsze wrażenia i oby takie były w dalszym etapie leczenia. Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających i apeluje piszcie o swoich wrażeniach z wizyt u lekarzy. to naprawdę pomaga innym. Nie ukrywam, że właśnie dzięki tym komentarzom zawartym na tej stronie, udałam się do do doktora Waligórskiego i wcale nie żałuje.

  • A

   Byłam do tej pory tylko na jednej wizycie, dlatego nie zaznaczam opcji: "najlepszy". Wizyta sprawna, dobrze zorganizowany lekarz, nie czeka się godzinami w kolejce, a fakt jak bardzo jest oblegany świadczy o jakości jego pracy. Skierował mnie na szczegółowe badania, nie zbagatelizował objawów, nie był obojętny (podczas gdy większość lekarzy czeka miesiącami co z choroby wyniknie, a to zwyczajnie nie jest komfortowe dla psychiki pacjenta, ten sprawdza i analizuje). Bardzo polecam.

  • G

   Pan Dr. niestety przyjumuje pacjentów "na sztukę"! Nie po to się idzie prywatnie do lekarza i buli 80zł, żeby porobić badania, które też kosztują ok 100zł i usłyszeć: ma pani immunologiczne zapalenie tarczycy i nie wskazane jest leczenie!!!!? o wszystko trzeba pytać? gada do dyktafonu.... 15min i następny pacjent. Chciałam wiedzieć co jesli zajde w ciaze? nic nie wiem!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Jest najlepszy lekarzem w Kielcach.
   Miły uprzejmy, troskliwy i wyrozumiały
   na ból i cierpienie.

  • G

   Dr Waligórski jest bardzo dobrym specjalistą.
   Byłam u niego najpierw prywatnie, bo zależało mi na czasie (zauważyłam u siebie nadmierne owłosienie, przybranie na wadze, nadpobudliwość, nerwowość itp).
   Dr wypytał o dolegliwości, osłuchał, "pomacał" brzuch, zmierzył ciśnienie itp i zalecił 2dniową obserwację w szpitalu na Oddziale Endokrynologicznym.

   Zgłosiłam się do szpitala, po dwóch dniach badań począwszy od wszystkich hormonów, krzywej cukrowej, morfologii, moczu itp wyszłam z szokującą wiadomością - mam cukrzycę! Na szczęście typu II :) Zostałam powiadomiona o chorobie, diecie, lekach... Ordynator oddziału powiedziała, że mam szczęście, że wykryto cukrzyce na tym etapie, i że za pół roku byłaby pewnie niezbędna insulina. Ponad to wykryto u mnie podwyższony testosteron (4-krotnie przekroczony!)

   Kolejny raz do dr Waligórskiego udałam się na Onkologię, na wizytę "na fundusz".
   Dr był równie miły co na prywatnej wizycie, odpowiedział rzeczowo i wyczerpująco na wszystkie moje pytania, przepisał badanie tomografie jamy brzusznej, po której dopiero może przepisać mi leki.

   Jestem wdzięczna doktorowi, że tak skrupulatnie zajął się moim przypadkiem.
   Mam nadzieję, że wyniki z tomografii będą dobre, a przepisane leki będą działać :)

   Dziękuję Panie Doktorze z całego serca.