lek.

Dariusz Szydłowski

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
417 odwiedzin w ciągu 30 dni

Po uzyskaniu dyplomu lekarza w Akademii Medycznej w Warszawie 29.09.1989 roku i odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem pracę w Klinice Ortopedii CMKP na Oddziale Ortopedii Dorosłych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum ZdrowiaUsługa: Problemy z chodzeniem

  Jestem świeżo po wizycie u doktora.Wizyta była w ramach pakietu medycznego.
  Doktor bardzo się spieszył i bardzo ponaglał .Chciałam zapytać o możliwości leczenia jak również skierowanie na zabiegi i rehabilitacje,od wielu lat choruje na RZS a obecnie jestem dwa miesiące po endoprotezie biodra.Po poproszeniu o takie skierowania usłyszałam czy nie za wiele ode mnie Pani wymaga.Doktor uciął wizytę mówiąc że reszta na następnej wizycie.
  Widząc że moje problemy ze zdrowiem są poważne całkowicie mnie zlekceważył.Pierwszy raz wyszłam z wizyty z płaczem i pierwszy raz zamierzam złożyć oficjalną skargę

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FORUS Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dokładny i skrupulatny specjalista, a jednocześnie życzliwy człowiek. Uważnie słucha, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania. Na ten moment jestem w trakcie leczenia i mam zlecone dalsze badania obrazowe (MRI, TK) Bardzo gorąco polecam!

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FORUS Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo rzetelne podejscie do pacjenta. Pan doktor dużo uwagi poświęca podczas wizyty na wyjaśnienie wszelkich kwestii zwiazanych ze schorzeniem. Moim zdaniem łączy olbrzymią wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Jestem zadowolona z wizyty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FORUS Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo kompetentny lekarz, dokładnie zbadał synka, wszystko tłumaczył. Ma dobre podejście do dziecka. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: FORUS Centrum MedyczneUsługa: przygotowanie do operacji endoprotezy

  Dr Dariusz Szydłowski jest doskonałym specjalistą ortopedą, tzw. "złote ręce". Wykonał mi operację totalnej endoprotezy biodra; operacja była skomplikowana z samego założenia, gdyż od urodzenia cierpię na dysplazję stawów biodrowych. Pełen zaangażowania, profesjonalizmu, z doskonałym podejściem do pacjenta. Świetny kontakt, cierpliwość, a przede wszystkim życzliwość i chęć niesienia pomocy to atuty, którymi powinien się charakteryzować każdy lekarz a które wyróżniają pana dr. Szydłowskiego. Oby Polska miała wszystkich takich doskonałych lekarzy - wtedy na pewno będziemy tryskającym zdrowiem, energią i humorem narodem. Wielkie dzięki Panie Doktorze!
  Beata Mossakowska

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  jestem pozytywnie zaskoczona badaniem i wyczerpujacymi odpowiedziami na moie pytania
  wiec wracam do pana doktora powtornie polecam naprawde warto

 • M

  Polecam gorąco.. Bardzo dobry ortopeda, kompetentny, z cudownym, pełnym zrozumienia podejściem do pacjenta.

 • Pełna profeska. Prawie 4 lata po operacji głowy kości udowej i jest super. Nadal jestem pod stałą kontrolą i zawsze z miłą chęcią tam jadę. Gorąco polecam.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rozpoznanie natychmiastowe, kompetencja i podejście do pacjenta fenomenalne. Przemila atmosfera. Bardzo dziękuję.

 • R

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Właśnie odczuwam wielką poprawę po zabiegu wykonanym przez dr-a Szydłowskiego 2 tygodnie temu. Bardzo dba o pacjentów. Oby takich lekarzy zawsze spotykało się przy łóżkach chorych...!
  Wyrazy szacunku i dziękuję - R.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Po uzyskaniu dyplomu lekarza w Akademii Medycznej w Warszawie 29.09.1989 roku i odbyciu stażu podyplomowego rozpocząłem pracę w Klinice Ortopedii CMKP na Oddziale Ortopedii Dorosłych w, kierowanym przez prof. dr hab. Stefana Malawskiego, w SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku, w którym pracuję do dziś.
  Tytuł specjalisty I stopnia uzyskałem 23.03.1993 roku .
  W listopadzie 1993 roku w celu doskonalenia kwalifikacji, zostałem skierowany do Oddziału Ortopedii Dziecięcej kierowanego przez prof. dr hab. med. Alicję Kiepurską-Branicką, gdzie pracowałem do kwietnia 1999 roku.
  W tym okresie złożyłem egzaminy i 28.03.1998 roku uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia. Od kwietnia do grudnia 1999 roku pracowałem w Oddziale Urazów Kości i Stawów, a w okresie styczeń 2000 – grudzień 2005 roku w Oddziale Gruźlicy Kości Stawów. Od 2006 roku do chwili obecnej pracuję w Oddziale Urazów i Patologii Miednicy. Od 2013 roku pełnię funkcję zastępcy kierownika oddziału.
  Podczas mojej dwudziestoletniej pracy w Klinice Ortopedii CMKP w różnych oddziałach opanowałem wiedzę teoretyczną i praktyczną, sposoby zachowawcze i operacyjne leczenia chorób ortopedycznych i urazów zarówno u dzieci jak i dorosłych. Przez cały okres mojej pracy biorę czynny udział w ostrych dyżurach urazowych.
  Jestem autorem i współautorem siedmiu prac naukowych wygłoszonych na Zjazdach Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii lub opublikowanych w renomowanych czasopismach naukowych.
  W okresie pracy zawodowej odbyłem wiele kursów doszkalających między innymi w:
  - Klinice Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Otwocku
  - Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Łodzi
  - Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie (1989 r.)