Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby chirurgiczne
  • Żylaki

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Kusocińskiego 3a, Kłodzko

140 zł

Salus Centrum Medyczne

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
8 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus Centrum Medyczne konsultacja chirurgiczna

Bardzo przyjazna wizyta. Doktor wypytał o wszystkie objawy a następnie dokładnie wyjaśnił proces leczenia w bardzo przystępny sposób. Mimo niekomfortowej dolegliwości można było czuć się swobodnie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus Centrum Medyczne Leczenie operacyjne

Gdyby nie zdecydowanie Doktora i jego fachowość to decyzję o zabiegu odwleklabym o kolejne 5 lat. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem do mnie jako pacjenta, wyczerpujacymi informacjami o planowanym przebiegu leczenia oraz o moim stanie zdrowia w trakcie pobytu w szpitalu. Dziękuję za pomoc i polecam innym z czystym sumieniem.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz,cudowny człowiek-serdeczny i oddany pacjentowi. Po prostu najlepszy.


O
Użytkownik zweryfikowany

Nie chcę się tutaj o nikim źle wypowiadać ale doktor Kobel "leczył" mnie w szpitalu w Dusznikach Zdroju, nigdy nie pamiętam aby od tego lekarza bił profesjonalizm ani ciepło, którym tutaj mowa. Doktor zrobił mi punkcje bez badań, po czym stwierdził że wypisuje mnie ze szpitala i żebym radził sobie sam :) Miałem o tyle szczęścia, że znajoma babci ma syna prawdziwego chirurga. Może też nie był zbyt uprzejmy ale jego szybkiej reakcji zawdzięczam życie. Na drugi dzień o godzinie 12.00 byłem już po operacji. A słów doktora nie zapomnę do końca życia, "kto ci zrobił punkcję bez badań?" po mojej odpowiedzi usłyszałem "Nawet studenci pierwszego roku wiedzą, że bez badań punkcji się nie robi, ten lekarz nie jest chirurgiem tylko szamanem". Ale chciałbym znać zdanie na ten temat Pana "doktora" Kobla. bo znam więcej przypadków podobnych do moich. Może i komuś uratował życie ale raczej przez zupełny przypadek.


M

Pan doktor 19 lipca wziął udział w akcji ratowania nieprzytomnej kobiety, która spadła z kilkunastu metrów w trakcie dochodzenia z grupą turystów do fortu Karola koło Karłowa. W pobliżu był tylko jeden ratownik GOPR, pierwsza przyjechała karetka ze składem z Kudowy. Teren był skrajnie trudny, lekarz nie miał ani odpowiednich butów, ani żadnego sprzętu przeznaczonego do chodzenia po górach, mimo tego z pełnym poświęceniem, przez błoto, gałęzie,z pokrwawionymi nogami przedzierał się do poszkodowanej. Wynoszenie jej z tego miejsca było bardzo uciążliwe, jednak kobieta pod koniec akcji odzyskała przytomność. Wszystkie osoby i biorące udział w ratowaniu i turyści z grupy tej kobiety byli bardzo zaskoczeni ofiarnością i poświęceniem tego lekarza. Chapeau bas!


W

Pan doktor uratował mi życie. To chyba mówi samo za siebie. Do szpitala trafiłem jako kuracjusz-obcy ,ma potraktował mnie jak swojego. Jestem mu dozgonnie wdzięczny.


W

Bardzo polecam pana doktora. Bije od niego pełen profesjonalizm,o czym świadczy ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie chirurga, a oprócz tego jest wspaniałą osobą.
Nigdy nie spotkałam lekarza z takim powołaniem jak on


P

Okropny, nie wychowany, traktuje pacjenta jak zło konieczne, nie słucha. Nigdy więcej z nim kontaktu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Choroby chirurgiczne
  • Żylaki

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna