dr hab. n. med.

Dariusz Kajdaniuk

Endokrynolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: gabinet endokrynologiczny w Przychodni Lekarskiej Opifer

  Jestem obecnie umówiona na wizytę u doktora Kajdaniuka. 15 lat temu leczyłam się ponad 2 lata u owego lekarza. Tak dokładnego wywiadu przed diagnozą nikt nigdy ze mną nie przeprowadzał. Brałam leki systematycznie. Pilnowałam wizyt i poddawałam się wszelkim koniecznym badaniom. Tarczyca wróciła do normy. Co ciekawe; na koniec leczenia doktor Kajdaniuk podziękował mi za cierpliwość w leczeniu się. Okazałam zdziwienie, nikt z personelu medycznego nigdy mi nie dziękował. Mam nadzieję, że nic na gorsze nie zmieniło się u Pana Kajdaniuka jeśli chodzi o podejście do pacjenta.

 • Ja lecze sie ponad 7 lat.Jestem bardzo zadowolona z leczenia.Lekarz ma podejscie do pacjenta,potrafi spokojnie wysluchac.Diagnozy sa bardzo dobre.Polecam !!!!!!!

 • W moim przypadku Pan doktor Dariusz Kajdaniuk był kolejnym lekarzem do którego wybrałam się z nadzieją, że rozwiąże mój problem. trochę mnie wszystkie badania kosztowały, ale było warto. Jestem po drugiej wizycie i mam diagnozę. dokładnie wypytał mnie o objawy, zlecił badania, na ich podstawie ustalił przyczynę moich dolegliwości. wizyta kontrolna za pół roku. mam nadzieję, że będzie lepiej. Dziękuję Panu doktorowi za pomoc

 • Uważam, iż dr Kajdaniuk jest lekarzem godnym zaufania. Stara się maksymalnie zredukować margines błędu w diagnozie, jednocześnie podmiotowo odnosząc się do pacjenta. Jest osobą kontaktową, otwartą, o wysokich kompetencjach interpersonalnych. Szanuje prośby i sugestie pacjenta, starając się jednak jasno i konkretnie bronić swojego stanowiska. Uważam, iż jest profesjonalistą – powściągliwym i opanowanym. Uderza mnie jednak brak organizacji na oddziale, na którym pracuje (endokrynologia –diabetologia ,Rybnik) – Pan doktor nie potrafi do końca przewidzieć terminu badań, pomimo tego, iż on-line je rezerwuje. Dwukrotnie odwlekał termin wypisu (wiem, iż było to całkowicie uzasadnione diagnostyką i nie mam o to żadnych pretensji) – wolałabym jednak być na starcie uprzedzona, jak długo będzie trwała hospitalizacja; myślę, iż nie wynikało to ze złej woli Pana Doktora. Uważam, iż udziela jasnych, wyczerpujących informacji, nie zasłaniając się medyczną terminologią. Wolałabym jednak, aby miał więcej czasu dla pacjenta, pośpiech nie służy bowiem budowaniu relacji pacjent- lekarz, a konsultacje na sali w obecności innych pacjentek z ordynatorem nie budują atmosfery intymności.
  Reasumując: polecam dr. Kajdaniuka jako endokrynologa.

 • A ja jestem zadowolona! Fakt-za wizytę bierze 100zł, i nie ma usg ale pomimo tego bardzo rzeczowo podchodzi do pacjenta, pyta o wszystkie szczegóły, doradza, wysyła na badania dodatkowe. Jestem po 4 wizytach i bardzo mnie cieszy, że znzlazłam takiego lekarza!Bardzo Polecam!!

 • Doktor Kajdaniuk nie wie, ile brac pieniedzy od pacjenta. Przez telefon mowi, ze 70 zl, a "wycenil" mnie na 100 po wizycie, wedlug mnie nie fair.
  Poza tym: brak USG, pan doktor tylko przeglada dokumentacje i wyniki testow i mowi w zasadzie tylko tyle co inni lekarze przedtem, nie zmienil dawki hormonow, pomimo mojego zlego sampoczucia. Jest po prostu beznadziejny. Odradzam.

 • Odradzam tego lekarza. Byłam na wizycie, pan skasował 70 zł za nic, nic mi nie powiedział, nie zbadał, o usg można było pomarzyć (bo nie ma urządzenia w gabinecie). To były pieniądze wyrzucone w błoto. A byłam u niego bo chciałam zasięgnąć opinii innego lekarza niż mój lekarz prowadzący. Pan doktor przejrzawszy moją kartotekę i wyniki badań stwierdził tylko że nie jest aż tak źle może być zawsze gorzej i kazał przyjść za 4 miesiące. żadnych dodatkowych badań, żadnego leczenia, po prostu nic. Odradzam!!!!!

 • jeden z najlepszych endokrynologów w Rybniku polecam. Na oddziale endokrynologii jestem jego pacjentką, jestem bardzo zadowolona ze współpracą z tym lekarzem (Do szpitala w Rybniku przyjeżdżają pacjenci z różnych miast południowej Polski)

 • Mimo ze odbyłam na razie tylko jedna wizytę mogę w pełni stwierdzić ze lekarz godny uwagi,potrafi zainteresować się losem pacjenta,rzeczowy,myślę ze mój problem zostanie po przeanalizowaniu badan rozwiany.

 • Jestem po pierwszej wizycie-bardzo konkretny,a zarazem dokładny.Szczegółowo omawia z pacjentem dotychczasowe wyniki badań, zaleca inne, niezbędne do postawiania diagnozy (doskonale wytłumaczył mi kiedy i gdzie najlepiej je wykonać, ile kosztują itd.).Przedstawił mi również przypuszczalny plan leczenia krok po kroku i co najważniejsze nie potraktował mnie przedmiotowo (jak dotychczasowy mój lekarz).Nie spieszy się!!!POLECAM.