Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Opifer

Pawliczka 20

41-800 , Zabrze , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Urszula Preś-Gerba napady epileptyczne , zaburzenia orientacji oraz pamieci wstecznej

  Dr Gerba to wspaniała lekarka, leczę się u niej od 5 roku życia i mam napady bardzo żadko, zdarzają się w sytuacji stresowej,
  Do Pani doktor można przyjść w każdej chwili w razie pogorszenia stanu zdrowia, nie zdarzyło mi się żeby odmówiła wizyty gdy coś się zaczyna dziać.
  Polecam bardzo dobra lekarka

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Górecka stany lękowe

  Bardzo sympatyczna i kontaktowa Pani psycholog. Uważnie słucha. Ma świetne pytania i pomysły na rozwiązanie problemu. Po wizycie nastrój bardzo się poprawia (Pani, ktora wyszła przede mną też była uśmiechnięta i zadowolona).

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Dariusz Kajdaniuk choroby tarczycy

  Ogromna wiedza, kompleksowe podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista. Pan Doktor pomógł mi kiedy już myślałam, że nie ma nadziei i zawsze będę się fatalnie czuć. Wspaniały specjalista.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Dariusz Kajdaniuk

  Jestem obecnie umówiona na wizytę u doktora Kajdaniuka. 15 lat temu leczyłam się ponad 2 lata u owego lekarza. Tak dokładnego wywiadu przed diagnozą nikt nigdy ze mną nie przeprowadzał. Brałam leki systematycznie. Pilnowałam wizyt i poddawałam się wszelkim koniecznym badaniom. Tarczyca wróciła do normy. Co ciekawe; na koniec leczenia doktor Kajdaniuk podziękował mi za cierpliwość w leczeniu się. Okazałam zdziwienie, nikt z personelu medycznego nigdy mi nie dziękował. Mam nadzieję, że nic na gorsze nie zmieniło się u Pana Kajdaniuka jeśli chodzi o podejście do pacjenta.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania