Dariusz Grela

Ortopeda

85 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Kontakt

  Ten ortopeda nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1900 osób

 • Dostępność

  Lekarz Dariusz Grela przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Dariusz Grela to jeden z 569 lekarzy o specjalizacji ortopeda w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Odradzam.U mnie nie można powiedzieć, że Pan dr miał zły dzień. Cały proces opieki i zaangażowania był po prostu zły.Trzy lata temu wykonywał mi rekonstrukcję acl. Od razu po operacji czułam, że coś poszło nie tak. Na wizyty kontrolne po roku czasu przychodziłam o kulach!!! Potem też. To było nie do zniesienia. Ciągłe strzelanie, przestawianie się wszystkiego w kolanie. Było gorzej niż przed rekonstrukcją. Dr Grela kazał mi się rehabilitować i rehabilitował co nie przynosiło żadnych rezultatów. Podczas jednej z ponownych wizyt dr bez żadnego obejrzenia wyniku MRI czy poproszenia o TK stwierdził, że trzeba ponownie zajrzeć w kolano, ale sam nie chciał się już tego podjąć. Dziwne. Na koniec wizyty wstrzyknął mi osocze w kolano jakby miało to pomóc na uszkodzenie mechaniczne. To w jaki sposób to zrobił było karygodne. Wbił z całej siły igłę, wstrzyknął osocze i co? Od razu kazał wstać i wyjść z gab, tak też zrobiłam ale za drzwiami zemdlałam z rozwalonym kolanem. To była moja ostatnia wizyta u tego Pana. Obecnie jestem pod opieką super ortopedy, dwa miesiące po usunięciu starego przeszczepu i zamocowaniu nowego w odpowiednim miejscu !!!!!!! Tak ! Dr Grzela zamocował mi więzadło ( starą metodą ) w złym miejscu. Nie wierzę, że nie zdawał sobie sprawy ze źle wykonanej rekonstrukcji acl. tylko nie potrafił się do tego przyznać. Wreszcie chodząca bez kul Olga :) P.S. Doktorze jednak miałam racje. Coś poszło nie tak.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam!!!Bardzo dobry człowiek, zawsze chętnie udziela pomocy i nigdy się nie zdarzyło,żeby po operacji były jakiekolwiek problemy( a operował mnie kilkakrotnie). Zawsze można na niego liczyć,poradzi, podpowie i rzeczowo wytłumaczy! Ponadto poczuciem humoru rozładowuje atmosferę strachu przed kolejnym zabiegiem! Najlepszy lekarz jaki się mną "opiekował" przed i po operacjach!!! Sylwia Strojnowska

 • bardzo dobry

  Byłam operowana przez doktora i bardzo polecam!! Znakomity fachowiec i super człowiek! Nie zgadzam sie z opinia która przeczytałam ze tylko kasa dla niego jest ważna, ja miałam wszystko na NFZ i ani razu nie odczułam czegoś takiego. Moja noga dochodzi pi malu do siebie i jestem pod ciągła kontrola doktora.

 • bardzo dobry

  Świetny fachowiec, bardzo dobry lekarz. Bardzo dobrze mnie potraktowal, zdiagnozowal, oswiecil, wytlumaczyl, uspokoil a potem mozliwie szybko zoperowal zastarzale zerwane sciegno Achillesa. Ma poczucie humoru, które udziela sie jego pacjentom. Inni ortopedzi, a bylo ich 3 zanim trafiłem do Dra Greli czarowali mnie na rozne sposoby. Nie potrafili jednoznacznie określić, ze Achilles jest zerwany. Kulejac przechodzilem prawie 3 miesiące!!! Podobno miało sie zregenerować?! Ci, Którzy go znają ze Stepinskiej, współpracownicy, tez bdb go wspominali (Pielegniarka). Z kolejnym urazem kolana tez poszedłem do niego. Jemu ufam. Daj Boże zdrowie Doktorowi Dariuszowi Greli. Lekarz nieludzki, AZ

 • bardzo dobry

  Miałem rekonstrukcję więzadła krzyżowego tylnego (kolano) robioną przez pana dr Grelę i pana dr Kurka w Attis na Górczewskiej Wwa. Operacja (jeden dzień w szpitalu) była bezpłatna. Więzadło było całkowicie zerwane, co pokazała dopiero artroskopia. Po roku uzyskałem jakieś 90% sprawności - może nie przykładałem się szczególnie do rehabilitacji. Obecnie, a minęło już kilka lat, moje kolano ma 100% sprawności. A dodam, że przed operacją ledwo chodziłem - kontuzja w czasie meczu piłki nożnej (sztuczna trawa jest bardzo tępa - brak poślizgu - duże obciążenia na stawy). Jestem bardzo zadowolony z jakości pracy a szczególnie wyników pracy pana dr Greli. Dalej gram w piłkę i jestem w pełni sprawny, mimo przekroczonej czterdziestki :) To się docenia dopiero gdy doświadczy się ciężkiej kontuzji. Dziękuję Panu, Panie Doktorze!!! Jarosław K.

 • neutralny

  Niestety, obecnie to nie ten sam dr Grela. Pogon za kasą zmienila go bardzo na niekorzyść, Nie ma czasu dla pacjenta. Bylam u dr dwukrotnie prywatnie, wizyta 150 PLN, czas poswięcony 5 min. Zdjecia RTG w ogole dr nie interesowaly, nie zastanowil sie na wyborem metody operacji haluksa i palca młotkowatego. Stwierdzil, ze "palec do roboty" i tyle. Poniewaz jest tak chwalony, zaufałam opiniom. Operowana bylm w Attisie. Po operacji wykonanej w trybie jednodniowym kontakt z lekarzem sie urwal. Zmiana opatrunku odbywała sie poprzez pielegniarke. Stopa spuchla mi w kilka godzin po operacji, byla zmasakrowana. Po 6 tyg. podczas wyjecia drutów Kirschnera dr rozkosznie stwierdzil, ze on by takiej decyzji by dlugo trzymac druty nie podjąl. To pielegniarka. Stanem stopy byl przerazony, no ale co z tego? kazal przychodzic dwa razy w tygodniu, wlaczyl leki na mikrokrazenie. O rehabilitacji nie wspomnial slowa. Dobrze, ze pomogł mi w tym zakresie lekarz domowy. Efekt; stopa do powtornej operacji, ból i niepotrzebne cierpienie. Powtorna konsultacja u innego lekarza ortopedy wykazała niewłasciwy dobor metody do problemu. Po pól roku rehabilitacji czeka mnie kolejna powtórna operacja. Do doktora Greli mam zal, ze zabral sie za coś, na czym sie nie znal tak do konca, a moj przypadek go przerosł.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam. Mnie operował już 2 razy i jestem super zadowolona. Mam odnawiająca sie torbiel i po obu operacjach szybko staje na nogi. Syna, który jest wyczynowym sportowcem postawił w ciągu 2 miesiecy na nagi po rozwaleniu rzepki przez innego lekarza. Operował też inne osoby z mojej rodziny i wszyscy sa bardzo zadowoleni. Zawsze ma czas dla pacjenta i przyjmie go nawet jeśli nie jest zapisany na wizytę. I słowa nie ma do pieniądzach za dodatkowe wizyty.

 • bardzo dobry

  REWELACYJNY LEKARZ! Do tej pory trafiałam na ortopedów, którzy mówili: "Ja tu nic nie widzę..." "Z tym się nie da nic zrobić..." lub "A może boli cię jak idziesz na W-F?" Dr.Grela nie sugerując się poprzednimi badaniami u innych specjalistów podszedł do mnie jak do człowieka z czystą kartką. Diagnoza na miejscu. Miły, uprzejmy, cierpliwy. Wszystko wytłumaczył i z uśmiechem pożegnał do następnej wizyty. REWELACYJNY ortopeda!

 • bardzo dobry

  Pierwszy mój komentarz nt. jakiegokolwiek lekarza :) Miałam problemy z kolanem, które w wielu miejscach były diagnozowane jako niezwykle poważne i wymagające trudnych operacji, których zwieńczeniem miała być długa i bolesna rehabilitacja. Prawie zgodziłam się z takim tokiem leczenia, ale na szczęście moja znajoma opowiedziała mi o swojej kontuzji (zerwane więzadła - boczne i krzyżowe) i ortopedzie, który ją leczył. Widząc tak pozytywne efekty leczenia urazu poważniejszego niż mój zdecydowałam się udać do dr Greli. Czymś, co do odróżniało od poprzedników było to, że od razu zrobił ze mną wywiad - jakie sporty uprawiam i czy doznałam kiedyś poważniejszych kontuzji. Po wywiadzie dokładnie zbadał kolano i skierował mnie na dalsze badania (usg), ponieważ miał dwa przypuszczenia dotyczące kontuzji. Na kolejnej wizycie postawił diagnozę i skierował mnie do ATTISu na artroskopię. Jeden zabieg i klika ćwiczeń wzmacniających, wykonywanych w domu, wystarczyło żeby odzyskać pełną sprawność. Polecam go z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Chodziłam z bólem kolana do wielu ortopedów i nic mi nie pomogli. Od czasu do czasu kolano mi się blokowało, w końcu mi się całkiem zablokowało. Dr Grela zrobił mi artroskopowo operację i w parę dni po niej zaczęłam chodzić. Nawet nie musiałam rehabilitować kolana. Minęło 1,5 roku a ja sobie uświadomiłam, że kolano mnie nie bolało od 1,5 roku. Dr Grela jest świetnym diagnostą, super chirurgiem i w dodatku bardzo miłym i wyjaśniającym wszystko lekarzem. Jola Burzyńska

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online