Dariusz Grela verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S
  Lokalizacja: OMED Klinika OrtopedycznaUsługa: ACL

  Konkretny i solidny, szybko zdiagnozował oba kolana, bez pomyłki zlecił naprawę ACL w prawym kolanie i czyszczenie lewego kolana, polecam!:)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  83 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • S
   Lokalizacja: OMED Klinika OrtopedycznaUsługa: ACL

   Konkretny i solidny, szybko zdiagnozował oba kolana, bez pomyłki zlecił naprawę ACL w prawym kolanie i czyszczenie lewego kolana, polecam!:)

  • Lokalizacja: OMED Klinika Ortopedyczna

   Pan Dariusz najpierw przeprowadził u mnie artroskopię celem podczyszczenia kolana po zerwaniu ACL. Wszystko udało się bezproblemowo.

   Po roku miałem właściwą rekonstrukcję ACL metodą BTB (z pobrania więzadła rzepkowego). Wszystko odbyło się w Attisie, na NFZ. Wbrew opiniom w sieci co do dolegliwości po operacji - nie bolało. Czytałem historie o wielkich bólach nasilających się w okolicach 7 dnia po zabiegu. U mnie nie miało to miejsca.

   Do rehabilitacji przystąpiłem po 2 tygodniach, powinienem był tydzień wcześniej. Nogę należy jak najszybciej uruchomić i jest to najważniejsza rzecz po samej dobrze przeprowadzonej operacji !!!. Nie używałem żadnych ortez. Jak mówił rehabilitant - jak rehabilitacja boli to znaczy, że działa. Po czasie stwierdzam, że miał rację.

   Obecnie jestem 6 miesięcy po operacji. Z panem Grelą widujemy się co miesiąc na nieodpłatnych kontrolach w Omed na Wąwozowej. Szybko rozpoczęta i intensywna rehabilitacja pozwoliła na to, że jeżdżę już z dziećmi na rowerze, rolkach. To co zostało po operacji to blizny i coraz lżejsze i rzadsze dolegliwości bólowe które wynikają z pobrania więzadła rzepkowego i które promieniują na resztę kolana. Powinny one ustąpić do roku po zabiegu. Tyle trwa pełna przebudowa więzadła i tyczy się to również ACL.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Grela operował mnie kilka lat temu. Mój przypadek był trochę inny, bo ja zdiagnozowałam się sama. Posiadałam wiedzę odnośnie konieczności wykonania artroskopii stawu barkowego, miałam do roboty obrąbek, cieśnię, szyte ścięgna i mięśnie... zrobiłam komplet badań i zaczęłam szukać ortopedy. To był jedyny lekarz na którego temat nie znalazłam ani jednej złej opinii. Zaryzykowałam umówiłam się do niego na wizytę na Kabaty, weszłam do gabinetu i powiedziałam wprost chcę się operować i musi to własnie Pan zrobić:-) Po obejrzeniu wyników przyznał mi rację i od razu wypisał skierowanie na NFZ na operację. Termin był odległy, ale wiedząc że doktor sam będzie miał operowany bark, uprosiłam go o wcześniejszy. Operował mnie 3 dni przed swoją operacją. Operacja ortopedyczna bez zarzutu!!! Doszłam do 99% sprawności (inni lekarze i rehabilitanci do dzisiaj się dziwią z powodu mojej sprawności) . Miałam komplikacje po operacji ale to z powodu podania niewłaściwej mieszanki do żyły przez praktykantkę przed operacją, było groźnie, ale z tym też sobie poradziliśmy. Po operacji osobiście wykonywał zastrzyki do stawowe, bez cienia bólu. Po operacji każda wizyta u doktora przebiegała sprawnie ale i rzeczowo, nie czułam się pospieszana, a lubię tak samo dużo mówić jak Pan Darek :-) Oprócz swojej fachowości , to bardzo sympatyczny człowiek, uśmiechnięty, wyluzowany, bije od niego dobroć. Wszystkim będę polecać tego lekarza, bo należy do grupy takich lekarzy którzy usprawniają pacjentów a nie tylko leczą ból...
   z pozdrowieniami od Karoliny :-)

  • Lokalizacja: Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy Attis Samodzielny Publiczny

   Dr Grela jet bardzo dobrym i kontaktowym lekarzem. Wspaniała atmosfera w czasie wizyty, szybka i jasna diagnoza. Operował mi oba kolana na przestrzeni ostatnich 2 lat i na tych zoperowanych kolanach przeszedłem 800 km. pieszo, indywidualnie, z ciężkim plecakiem na plecach, w upale, na Camino de Compostela! Dodam, że mam 70 lat. Dziękuję panie doktorze!

  • Po pół roku czekania dzisiaj miałam szczęście być na wizycie u doktora.
   Wizyta odbyła się ze szczegółowym określeniem przez Pana doktora zmian jakie są w moich kolanach. Potem wytłumaczył mi dalszy proces leczenia moich dolegliwości. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi w gabinecie panowała bardzo miła dla pacjenta atmosfera. Pani która z Panem dr przyjmuje, też super kobieta. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję za fachową poradę i zajęcie sie moim schorzenie.
   Polecam to super lekarz .

  • K

   Bardzo polecam. Mnie operował już 2 razy i jestem super zadowolona. Mam odnawiająca sie torbiel i po obu operacjach szybko staje na nogi. Syna, który jest wyczynowym sportowcem postawił w ciągu 2 miesiecy na nagi po rozwaleniu rzepki przez innego lekarza. Operował też inne osoby z mojej rodziny i wszyscy sa bardzo zadowoleni. Zawsze ma czas dla pacjenta i przyjmie go nawet jeśli nie jest zapisany na wizytę. I słowa nie ma do pieniądzach za dodatkowe wizyty.

  • Odradzam.U mnie nie można powiedzieć, że Pan dr miał zły dzień. Cały proces opieki i zaangażowania był po prostu zły.Trzy lata temu wykonywał mi rekonstrukcję acl. Od razu po operacji czułam, że coś poszło nie tak. Na wizyty kontrolne po roku czasu przychodziłam o kulach!!! Potem też. To było nie do zniesienia. Ciągłe strzelanie, przestawianie się wszystkiego w kolanie. Było gorzej niż przed rekonstrukcją. Dr Grela kazał mi się rehabilitować i rehabilitował co nie przynosiło żadnych rezultatów. Podczas jednej z ponownych wizyt dr bez żadnego obejrzenia wyniku MRI czy poproszenia o TK stwierdził, że trzeba ponownie zajrzeć w kolano, ale sam nie chciał się już tego podjąć. Dziwne. Na koniec wizyty wstrzyknął mi osocze w kolano jakby miało to pomóc na uszkodzenie mechaniczne. To w jaki sposób to zrobił było karygodne. Wbił z całej siły igłę, wstrzyknął osocze i co? Od razu kazał wstać i wyjść z gab, tak też zrobiłam ale za drzwiami zemdlałam z rozwalonym kolanem. To była moja ostatnia wizyta u tego Pana. Obecnie jestem pod opieką super ortopedy, dwa miesiące po usunięciu starego przeszczepu i zamocowaniu nowego w odpowiednim miejscu !!!!!!! Tak ! Dr Grzela zamocował mi więzadło ( starą metodą ) w złym miejscu. Nie wierzę, że nie zdawał sobie sprawy ze źle wykonanej rekonstrukcji acl. tylko nie potrafił się do tego przyznać. Wreszcie chodząca bez kul Olga :)
   P.S. Doktorze jednak miałam racje. Coś poszło nie tak.

  • Gorąco polecam!!!Bardzo dobry człowiek, zawsze chętnie udziela pomocy i nigdy się nie zdarzyło,żeby po operacji były jakiekolwiek problemy( a operował mnie kilkakrotnie). Zawsze można na niego liczyć,poradzi, podpowie i rzeczowo wytłumaczy! Ponadto poczuciem humoru rozładowuje atmosferę strachu przed kolejnym zabiegiem! Najlepszy lekarz jaki się mną "opiekował" przed i po operacjach!!! Sylwia Strojnowska

  • M

   REWELACYJNY LEKARZ! Do tej pory trafiałam na ortopedów, którzy mówili: "Ja tu nic nie widzę..." "Z tym się nie da nic zrobić..." lub "A może boli cię jak idziesz na W-F?" Dr.Grela nie sugerując się poprzednimi badaniami u innych specjalistów podszedł do mnie jak do człowieka z czystą kartką. Diagnoza na miejscu. Miły, uprzejmy, cierpliwy. Wszystko wytłumaczył i z uśmiechem pożegnał do następnej wizyty. REWELACYJNY ortopeda!

  • J

   Bardzo spokojny człowiek, z niesamowitym poczuciem humoru. Logiczny, wszystko świetnie wytłumaczył, poradził, przepisał skierowanie na rehabiltację. Już na samym początku wizyty skupia się na pacjencie, na jego problemie. Potrafi słuchać a to rzadka cnota u wszechwiedzących lekarzy. Czekam na zabieg artroskopii, który mam mieć dopiero w lutym 2016, ale byłam parę razy u dr Greli i zawsze wychodziłam podbudowana na duchu - a komuś kto jak ja, ma zerwane wiązadła i rozwaloną łąkotkę i od 3 miesięcy kuśtyka - kontakt z lekarzem profesjonalistą tak pozytywnie nastawionym do ludzi, jest również bardzo potrzebny.