Dariusz Bęczkowski

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: orhidektomia

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejscie do pacjenta. wszystko wytlumaczy odpowie na kazde pytanie. potafi zajac sie pacjentem przed operacja jak i po operacji. z czystym sumieniem polecam tego lekarza. nie wahakbym sie drugi raz pojsc do twgo lekarza. Polecam!!!

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Andrzej Bogdanowicz
  Andrzej Bogdanowicz
  Urolog
  Chemików 7, Płock
  Wszystko sprawnie i w miłej atmosferze. Dokładny wywiad i badanie USG. Przepisanych zostało trochę leków i zaleceń.… więcej

  Witold Cerski
  Witold Cerski
  Urolog
  Szpitalna 46, Kutno
  Świetny specjalista. Dostałam wyczerpujące informacje w interesującym mnie zagadnieniu. Pan doktor wskazał rozwiązania,… więcej

  Emeryk Samolewicz
  Emeryk Samolewicz
  Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy
  29 Listopada 37, Kutno
  Bardzo pozytywnie oceniam wizytę u Pana doktora. Spokojne, profesjonalne podejście do dziecka i rodziców. Delikatne… więcej

  Mariusz Ciemerych
  Mariusz Ciemerych
  Urolog
  Powstańców Wielkopolskich 2, Ciechanów
  Trudno określić w słowach człowieka - lekarza. Oddany człowiek dla człowieka potrzebującego pomocy lekarskiej. Profesjonalizm… więcej

  Jacek Krzyśpiak
  Jacek Krzyśpiak
  Urolog, Chirurg
  Dobra 8A, Ciechanów
  Bardzo przyjemna wizyta. Punktualnie, szybko, bez stresu, z dużą kulturą. Wspaniały człowiek - zna się na swojej… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: orhidektomia

   Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejscie do pacjenta. wszystko wytlumaczy odpowie na kazde pytanie. potafi zajac sie pacjentem przed operacja jak i po operacji. z czystym sumieniem polecam tego lekarza. nie wahakbym sie drugi raz pojsc do twgo lekarza. Polecam!!!

  • J

   Polecam w 100%. Bardzo sympatyczny, dowcipny a jednocześnie dokładnie objasniajacy kolejne badania i cierpliwie odpowiadający na wszelkie pytania lekarz. Naprawdę szczerze polecam zarówno doktora jak i przychodnię. Duży profesjonalizm :-)

  • A

   Musiałam jako pacjentka dołączyć do wszystkich tych oczywiście bardzo dobrych opinii i cieszę sie, że mogę tu dać ujście swojej wdzięczności Panu Doktorowi. Wspaniały, kulturalny, cierpliwy, kompetentny, sympatyczny, bardzo ciepła osoba.Zawsze wyczerpująca informacja na temat zdrowia. Konsultacje, zabiegi i wszelkie badania bez żadnego stresu, co jest dla mnie ogromnym komfortem psychicznym i fizycznym. Naprawdę taka opieka lekarska rzadko się dzisiaj zdarza, dlatego jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ i brak mi ciepłych słów.

  • G

   Cudowny lekarz i człowiek. Uprzejmy, cierpliwy, miły, wyrozumiały, kompetentny, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Na biezaco wyjaśniał co bedzie robic - jakie wykonywac badanie czemu ma ono służyć. Życzyć mozna by sobie aby kazdy lekarz traktowal pacjenta w taki sposob jak Pan Doktor . Jako mama pacjenta urologicznego - wszystkim gorąco polecam!!!

  • G

   Brak profesjonalizmu oraz zdawkowe udzielanie informacji o stanie zdrowia i dalszym przebiegu leczenia, stawianie diagnozy na podstawie szczątkowych informacji, brak zainteresowania chorym jeśli ten nie jest pacjentem prywatnym Pana doktora. Zdecydowanie odradzam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Nr jest aktualny a dr przyjmij zazwyczaj w czwartki popołudniami, ale można się dogadać
   pozdrawiam
   M.

  • G

   Czy podany adres i numer telefonu jest nadal aktualny? W ajkich dniach i godzinach przyjmuje ten lekarz? Z góry dziękuje za pomoc.

  • G

   Zdecydowanie nejlepszy, super podejscie do pacejnta, kompletna informacja na temat choroby, w razie koniecznosci pobytu w szpitalu Doktor interesuje sie pacjentem nawet tam, a spotkałam sie z tym że inny udawał że mnie nie zna...
   polecam, zedcydowanie

  • P

   Stosunkowo młody lekarz o szerokiej wiedzy.Uprzejmy i zaangażowany do pacjenta.Pamiętam jak na oddziale całą noc przesiedział przy łóżku ciężko chorego (sic!).Zna i stosuje nowoczesne leki.Udziela wyczerpujących informacji.
   Jako pacjent urologiczny - polecam!!!

  • T

   Cierpliwy, wyrozumiały i do tego bardzo dokładny. poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu zarówno w swoim gabinecie jak i w szpitalu. bardzo polecam. a Panu Doktorowi bardzo dziękuje za pomoc :)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG