Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zwykła wizyta

Dzień dobry, moja ocena płynie prosto z serca. Długo szukałem dobrego psychologa dla mojego dziecka. Trafiłam na Pana Damiana. Pan Damian nauczył mnie radzić sobie z trudnymi zachowaniami syna. Niejeden lekarz proponował leki dla Krystiana, ja zdecydowałam się na terapię. Tak - terapia jest bardzo skuteczna pod warunkiem, że prowadzi ją doświadczony i dobry terapeuta. Pan Damian jest nim bez wątpienia! Pomógł mojemu dziecku. Bardzo szybko postawił diagnozę. Niestety inni specjaliści nie poradzili sobie z tym. To dowodzi jak wielką wiedzą oraz doświadczeniem dysponuje Pan Damian. Terapia - to słowo brzmi dla niektórych niewiarygodnie. Ja i moje dziecko jesteśmy żywym dowodem, że jest skuteczna! Wystarczy chcieć zmiany. Jestem bardzo szczęśliwą osobą patrząc jak moje dziecko się zmieniło, jak co raz lepiej radzi sobie z codziennością. Ja też dzięki temu doświadczeniu wiem, że jestem silna. Pan Damian pomaga w nauce czerpania z własnego źródła, z własnych zasobów. Proces terapii dziecka oraz naszego systemu rodzinnego był dla mnie pięknym przeżyciem, ponieważ sama na sobie doświadczałam zmian. Radość nie do opisania! Dziękuję Panie Damianie za to, że pomógł nam Pan.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Damian to bardzo dobry psycholog. Nawiązuje dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami/opiekunami. Jest dobrym obserwatorem i komentatorem złożonych sytuacji opiekuńczych i wychowawczych. Pomógł mi i mojej rodzinie. Jestem mu za to bardzo wdzięczna.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Polecam. Pan Damian prowadził zajęcia z moim synem w Programie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka z Autyzmem, jestem wdzięczny Panu Damianowi za szybką diagnozę,


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie