dr n. med.

Brygida Piotrowska-Wróbel

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Alergolog, Pulmonolog

50 opinii +dodaj

Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku. Od początku pracy zawodowej do chwili obecnej pracuję w Szpitalu Powiatowym im. J. Mikulicza w Biskupcu, opiekując się… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: konsultacje alergologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani doktor bardzo rzetelnie przeprowadziła wywiad zanim cokolwiek zaproponowała.Szczegółowo przedstawiła możliwości leczenia pozostawiając mi ostateczną decyzję.Chętnie polecę tego lekarza swoim znajomym,ponieważ jest świetnym fachowcem i empatyczną osobą.Ma doskonałe podejście do dzieci.Polecam. MAG

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: konsultacje alergologiczne

  Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam w swoim życiu. Wszystko świetnie tłumaczy, ma ogromną cierpliwość do "żywych" dzieci ale przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą, któremu można w pełni zaufać ???? polecam na każdy rodzaj konsultacji podanych na stronie ????

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: konsultacje alergologiczne

  Wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Pani doktor zrobiła bardzo szczegółowy wywiad dot. zdrowia synka. Mam poczucie, że bardzo dobrze się nim zaopiekowała.

 • Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: nietolerancja pokarmowa

  Wizyta odbyła się punktualnie , w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor dokładnie zebrała wywiad ,zbadała i bardzo szczegółowo omówiła niepokojące nas kwestie. Wyjaśniła i pokierowala jak dalej postępować. Lekarz z powołania. Każda wizyta lekarska powinna trwać tyle czasu. Polecam z całego serca Panią doktor.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)

  Pani Brygida Piotrowska- Wróbel jest lekarzem, jakim, według moich wyobrażeń, powinien być każdy lekarz:
  -poprosiła o wszystkie dokumenty medyczne dotyczące problemów mojej córki, aby mieć całościowy obraz jej stanu zdrowia;
  -przeprowadziła dokładny wywiad dotyczący dotychczasowego leczenia i stawianych diagnoz;
  -zleciła badania, jakie tylko mogła zlecić;
  -osobiście sprawdziła wyniki i sama poinformowała nas o nich;
  -objęła córkę dalszą, bezpłatną opieką.

  Cieszę, się, że tacy lekarze istnieją. Dziękujemy, Pani Brygido!
  Joanna Tomkowska

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: testy alergiczne

  Długo czekaliśmy żeby się dostać ale było warto. Pani doktor wszystko tłumaczy,opowiada,radzi. Bez pośpiechu i nerwów. Polecam bo sami w dalszym ciągu będziemy korzystać z wiedzy i doświadczenia Pani doktor- po testach upewniliśmy się,że nasz synek jest alergikiem,na pewno sezonowym. Polecamy serdecznie.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: konsultacje alergologiczne

  Wizyta w miłej atmosferze, rzeczowa, odbyła się punktualnie (a nawet trochę przed czasem). Dokładnie zostały omówione problemy z którymi się zgłosiłem. Bardzo szczegółowy wywiad choroby i konkretne zalecenia na przyszłość. Na miejscu, Pani doktor wykonała również testy alergiczne. Polecam.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma niesamowite podejscie do pacjeta, wspaniale zajela sie moja corka. Wszystko dobrze wytlumaczyla. Rewelacyjna kobieta, polecam wszystkim.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dermatologiczny (salon optyczny Tracewicz)Usługa: atopowe silne zapalenie skóry u dziecka

  Fantastyczna Pani Doktor. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cierpliwa..bardzo dużo tłumaczy...uczy i pokazuje ...Polecam...

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dziękujemy za pomoc. Pani Doktor Brygida Piotrowska Wróbel to lekarz z powołania, dla którego liczy się dobro pacjenta. Można to stwierdzić już po pierwszej wizycie. Szczegółowy wywiad, analiza i chęć pomocy w chorobie dla dziecka i rodzica. Dzięki Pani Doktor nie martwimy się i wiemy, że znajdzie dla nas odpowiednie leczenie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Białymstoku.
  Od początku pracy zawodowej do chwili obecnej pracuję w Szpitalu Powiatowym im. J. Mikulicza w Biskupcu, opiekując się przez wszystkie lata zarówno dziećmi hospitalizowanymi w oddziale dziecięcym, jak też świadcząc jednocześnie usługi w przyszpitalnych poradniach (pediatrycznej, konsultacyjnej dziecięcej, a następnie alergologicznej). Od roku 1992 pełnię obowiązki ordynatora oddziału, który – stosownie do systematycznie rozszerzanego profilu działalności - uległ w roku 2001 przekształceniu w Oddział Pediatrii i Alergologii.
  Jestem specjalistą w zakresie pediatrii, alergologii oraz pneumonologii. W roku 2007 obroniłam pracę doktorską poświęconą problematyce obturacyjnych zapaleń oskrzeli i astmy u dzieci (Promotor: Prof. dr habil. Maciej Kaczmarski).
  Przez wszystkie lata pracy zawodowej do chwili obecnej jestem członkiem polskich medycznych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, pełniąc przez wiele lat funkcje w zarządach oddziałów regionalnych tych towarzystw. Od wielu lat jestem również członkiem Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc (ERS). Opublikowałam kilka prac poglądowych i kazuistycznych o tematyce pediatrycznej i alergologicznej.
  Ciekawość zawodowa jest motorem wszelkich moich dotychczasowych poczynań i sposobem na uczciwe życie.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria
 • Choroby płuc