dr n. med.

Bożena Dąbkowska

Reumatolog, Internista

32 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczeni... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki długoletniej pracy w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Posiadam doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki oraz nowoczesnych metod terapii chorób reumatycznych.

Choroby

 • leczenie zapalnych i niezapalnych chorób układu ruchu

Opinie pacjentów

 • słaby

  Podczas pierwszej wizyty (i mojej ostatniej) Pani doktor przepisała mi leki, po których dwa dni później znalazłam się na pogotowiu z bólem i uciskiem w klatce piersiowej, dusznościami i wysokim ciśnieniem... nie spodziewałam się po tak dobrych opiniach, że będę w takim stanie przez następne tygodnie.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to rewelacyjny specjalista , dokładna , skrupulatna . Posiada ogromna wiedzę i doświadczenie . Do choroby podchodzi bardzo szczegółowo i nie skupia sie tylko na jednym problemie tylko szuka rożnych rozwiązań . Szczerze polecam .

 • bardzo dobry

  Byłem i ja i moja żona. Oboje mamy podobne zdanie na temat poziomu tego lekarza. Żadnych konfabulacji, każde posunięcie na podstawie wywiadu, a przede wszystkim wyników badań. Trafione diagnozy. Nic dodać nic ująć. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła merytoryczna , diagnozę opiera na doświadczeniu i wiedzy ale popiera stosownymi wynikami badań. Lekarz oceniający stan pacjenta nie tylko pod względem swojej specjalizacji ale znacznie szerzej. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor Dąbkowska to wspaniały, fachowy i kompetentny lekarz, bardzo kulturalny , sympatyczny i miły człowiek.. Doktor Dąbkowska ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Okazuje pacjentom wiele serca, zrozumienia i potrafi przekonać, że warto o siebie walczyć. W 100% polecam każdemu tego lekarza,kto szuka dobrego reumatologa!.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to świetny lekarz, osoba o bardzo pogodnym podejściu do problemów, cierpliwa, potrafi słuchać, wyciągać wnioski aby bezbłędnie określić przyczynę choroby i sposób leczenia. Stawia trafne diagnozy, angażuje się, czego nie mogę powiedzieć o poprzednich lekarzach. Dodatkowo zna rzadkie choroby, nie tylko ze swojej dziedziny. Dokładnie tłumaczy i wpiera na duchu. Najlepsza w swoim fachu :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miła P.doktor wie jak pomóc pacjentowi.2 miesiące walczyłem z dną moczanową bez efektów.Po wizycie i zmianie leków po dwuch dniach nastąpiła już poprawa .Jestem zadowolony Krzysztof.R

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry reumatolog to zbyt słabe określenie, jest rewelacyjna ! Widać po efektach leczenia, że ma długoletnią praktykę. Dawka leków trafiona super co wykazały badania krwi. Z każdym dniem wyraźnie odczuwalna poprawa mojej sprawności a było b. kiepsko wręcz tragicznie, koszmar bólowy mam za sobą w bardzo krótkim czasie ( kto ma zapalenie tkanki łącznej ten wie jaki to ból ).Lekarz z powołania, b. sympatyczna. Trudno wyrazić radość w kilku słowach , że trafiłam akurat do tak wspaniałego lekarza, dziękuję z całego serca. Krystyna W.

 • dobry

  P.Doktor dociekliwie sprawdziła moje schorzenie ,dociekliwa ciepła do pacjenta .Polecam każdemu z reumatoidalnymi schorzeniami przyjść do P.Dąbkowskiej

 • dobry

  jestem bardzo zadowolona ,rejestrowałam się na ślepo .Bardzo miła Pani doktor ,dużo tlumaczy ,mówi ,a to ważne dla pacjenta .mam nadzieje że leki też będą trafione .POLECAM .Pacjentka z Uniejowa

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Maria Tabaszewska

reumatolog,  internista

Umów się