dr n. med.

Bożena Dąbkowska

Reumatolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki długoletniej pracy w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Posiadam doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki oraz nowoczesnych metod terapii chorób reumatycznych.

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • leczenie zapalnych i niezapalnych chorób układu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: All-Med Centrum MedyczneUsługa: Bóle stawów

  Przestrzegam przed wizytą u tego lekarza. Moje leczenie polegało na podawaniu coraz większych dawek sterydów i blokad bez szukania przyczyny.
  Co więcej, Na pytanie czy Diprophos to steryd usłyszałam "nie, spokojnie, to bezpieczny lek,biorą go nawet kobiety w ciąży". Na pytanie czy Metypred to steryd również usłyszałam że nie.Żałuję że nie nagrałam tych wizyt na dyktafon.

 • I
  Lokalizacja: Medax Sp. jawna

  Pani doktor Bożena Dąbkowska to prawdziwy fachowiec. Do pacjenta podchodzi ze starannością i zaangażowaniem. Posiada ogromna wiedzę, również na temat schorzeń bardzo rzadkich, których większość lekarzy nie potrafi zdiagnozować. Miłym dodatkiem jest pogodne usposobienie doktor Dąbkowskiej. Pani doktor to człowiek sympatyczny i kulturalny, który potrafi podnieść pacjenta na duchu, okazując mu dużo życzliwości i zrozumienia.
  Szczerze polecam.

 • P
  Lokalizacja: GEMINI

  Pani Doktor..... nieoceniona. Niezwykle życzliwa, pomocna, do każdego pacjenta podchodzi z wszelką starannością i zaangażowaniem. Kobieta niesamowita. Jest niezwykła, jako człowiek i doktor. Bardzo pomocna, potrafi postawić pacjenta do pionu, ale tylko w ten serdeczny sposób. Trafiłam do Pani Doktor kompletnie rozbita, po kilkunastu wizytach u innych specjalistów... Potrafiła na mnie spojrzeć przez szerszy pryzmat, nie zamykała się tylko na swój zakres. Jesteśmy w trakcie stawiania diagnozy, ale już wiem, że będę w dobrych rękach,nawet jeśli badania nie wyjdą w normie... Damy radę!
  Serdecznie polecam i pozdrawiam.

  Paulina

 • M

  Podczas pierwszej wizyty (i mojej ostatniej) Pani doktor przepisała mi leki, po których dwa dni później znalazłam się na pogotowiu z bólem i uciskiem w klatce piersiowej, dusznościami i wysokim ciśnieniem... nie spodziewałam się po tak dobrych opiniach, że będę w takim stanie przez następne tygodnie.

 • L

  Pani doktor to rewelacyjny specjalista , dokładna , skrupulatna . Posiada ogromna wiedzę i doświadczenie . Do choroby podchodzi bardzo szczegółowo i nie skupia sie tylko na jednym problemie tylko szuka rożnych rozwiązań . Szczerze polecam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem i ja i moja żona. Oboje mamy podobne zdanie na temat poziomu tego lekarza.
  Żadnych konfabulacji, każde posunięcie na podstawie wywiadu, a przede wszystkim wyników badań.
  Trafione diagnozy. Nic dodać nic ująć. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła merytoryczna , diagnozę opiera na doświadczeniu i wiedzy ale popiera stosownymi wynikami badań. Lekarz oceniający stan pacjenta nie tylko pod względem swojej specjalizacji ale znacznie szerzej.
  Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Dąbkowska to wspaniały, fachowy i kompetentny lekarz, bardzo kulturalny , sympatyczny i miły człowiek.. Doktor Dąbkowska ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Okazuje pacjentom wiele serca, zrozumienia i potrafi przekonać, że warto o siebie walczyć. W 100% polecam każdemu tego lekarza,kto szuka dobrego reumatologa!.

 • P

  Pani doktor to świetny lekarz, osoba o bardzo pogodnym podejściu do problemów, cierpliwa, potrafi słuchać, wyciągać wnioski aby bezbłędnie określić przyczynę choroby i sposób leczenia. Stawia trafne diagnozy, angażuje się, czego nie mogę powiedzieć o poprzednich lekarzach. Dodatkowo zna rzadkie choroby, nie tylko ze swojej dziedziny. Dokładnie tłumaczy i wpiera na duchu. Najlepsza w swoim fachu :)

 • K

  Bardzo miła P.doktor wie jak pomóc pacjentowi.2 miesiące walczyłem z dną moczanową bez efektów.Po wizycie i zmianie leków po dwuch dniach nastąpiła już poprawa .Jestem zadowolony Krzysztof.R

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online