dr n. med.

Bożena Dąbkowska

Reumatolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczeni... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki długoletniej pracy w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Posiadam doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki oraz nowoczesnych metod terapii chorób reumatycznych.

Choroby

 • leczenie zapalnych i niezapalnych chorób układu ruchu

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Podczas pierwszej wizyty (i mojej ostatniej) Pani doktor przepisała mi leki, po których dwa dni później znalazłam się na pogotowiu z bólem i uciskiem w klatce piersiowej, dusznościami i wysokim ciśnieniem... nie spodziewałam się po tak dobrych opiniach, że będę w takim stanie przez następne tygodnie.

 • L

  Pani doktor to rewelacyjny specjalista , dokładna , skrupulatna . Posiada ogromna wiedzę i doświadczenie . Do choroby podchodzi bardzo szczegółowo i nie skupia sie tylko na jednym problemie tylko szuka rożnych rozwiązań . Szczerze polecam .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem i ja i moja żona. Oboje mamy podobne zdanie na temat poziomu tego lekarza.
  Żadnych konfabulacji, każde posunięcie na podstawie wywiadu, a przede wszystkim wyników badań.
  Trafione diagnozy. Nic dodać nic ująć. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła merytoryczna , diagnozę opiera na doświadczeniu i wiedzy ale popiera stosownymi wynikami badań. Lekarz oceniający stan pacjenta nie tylko pod względem swojej specjalizacji ale znacznie szerzej.
  Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor Dąbkowska to wspaniały, fachowy i kompetentny lekarz, bardzo kulturalny , sympatyczny i miły człowiek.. Doktor Dąbkowska ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Okazuje pacjentom wiele serca, zrozumienia i potrafi przekonać, że warto o siebie walczyć. W 100% polecam każdemu tego lekarza,kto szuka dobrego reumatologa!.

 • P

  Pani doktor to świetny lekarz, osoba o bardzo pogodnym podejściu do problemów, cierpliwa, potrafi słuchać, wyciągać wnioski aby bezbłędnie określić przyczynę choroby i sposób leczenia. Stawia trafne diagnozy, angażuje się, czego nie mogę powiedzieć o poprzednich lekarzach. Dodatkowo zna rzadkie choroby, nie tylko ze swojej dziedziny. Dokładnie tłumaczy i wpiera na duchu. Najlepsza w swoim fachu :)

 • K

  Bardzo miła P.doktor wie jak pomóc pacjentowi.2 miesiące walczyłem z dną moczanową bez efektów.Po wizycie i zmianie leków po dwuch dniach nastąpiła już poprawa .Jestem zadowolony Krzysztof.R

 • K

  Bardzo dobry reumatolog to zbyt słabe określenie, jest rewelacyjna ! Widać po efektach leczenia, że ma długoletnią praktykę. Dawka leków trafiona super co wykazały badania krwi. Z każdym dniem wyraźnie odczuwalna poprawa mojej sprawności a było b. kiepsko wręcz tragicznie, koszmar bólowy mam za sobą w bardzo krótkim czasie ( kto ma zapalenie tkanki łącznej ten wie jaki to ból ).Lekarz z powołania, b. sympatyczna. Trudno wyrazić radość w kilku słowach , że trafiłam akurat do tak wspaniałego lekarza, dziękuję z całego serca. Krystyna W.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  P.Doktor dociekliwie sprawdziła moje schorzenie ,dociekliwa ciepła do pacjenta .Polecam każdemu z reumatoidalnymi schorzeniami przyjść do P.Dąbkowskiej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jestem bardzo zadowolona ,rejestrowałam się na ślepo .Bardzo miła Pani doktor ,dużo tlumaczy ,mówi ,a to ważne dla pacjenta .mam nadzieje że leki też będą trafione .POLECAM .Pacjentka z Uniejowa

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online