Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

M
Użytkownik zweryfikowany

Niesamowicie kompetentna, ciepła, miła i troskliwa. Zawsze ma czas i odpowie na wszystkie pytania. Opiekowała się nami przy drugim dziecku, ale przy ogromie jej wiedzy czułam się jakby to było moje pierwsze. Polecam gorąco!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Bożena jest osobą jak najbardziej godną polecenia. Wspaniała położna troskliwa, życzliwa i wyrozumiała, profesjonalistka w każdym calu. Po powrocie ze szpitala można było na nią liczyć. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam Panią Bożenkę każdej przyszłej mamie.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pomagała mi przy moich dwóch pociechach. Pełna poświęcenia, cierpliwości i czułości do mamy i dzieciątka. Gdy wróciłam do szpitala z drugim dzieckiem (po cesarce), przychodziła codziennie, żeby je wykąpać oraz zrobić mi zastrzyk. Na każde pytanie służyła fachową wiedzą. Serdecznie pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna położna! Posiada ogromną wiedzę i służy pomocą w każdej chwili. Bardzo sympatyczna i otwarta. Świetny kontakt i zrozumienie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania