Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu
Gabinet Chirurgiczny
Retkińska 8, Polesie, Łódź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kopcińskiego 22, Łódź

Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi


Retkińska 8, Łódź

Gabinet Chirurgiczny

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem chirurgiem szczękowo-twarzowym z 30-letnim doświadczeniem klinicznym i uniwersyteckim. Pełnię obowiązki kierownika oddziału klinicznego Chirurg...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum Medyczne enel-med stomatologia - oddział Manufaktura Konsultacja chirurgiczna

Szczerze polecam, Pani Doktor od początku wzbudza zaufanie, potwierdzam opinie innych, że to świetny specjalista. Usunięte 2 ósemki, wszystko bardzo profesjonalnie, talent w rękach :)

Profil zweryfikowany

Podzielam opinie poprzednikow ...jesli implanty to tylko u Pani doktor ...warto pokonac 1600 km by "znaleźć sie w rekach " profesjonalisty...Pacjent z Londynu

A
Profil zweryfikowany

naprawde polecam lekarz z powolania bardzo sympatyczna i z duzym poczuciem humoru lekarz super


R
Profil zweryfikowany

szanowni państwo taki lekarz to cud na naszej mapie ja juz goszcze 12 lat moja twarz byla no okropna troszke przeszlam a le z takim fachowcem i ludzmi wokól pani doktor to szczeście i wielki szacun dzieki za wszystko cudowna PANI lekarz z powolania


K
Profil zweryfikowany

Zgadzam się z przedmówcami. Mnie Pani doktor pomogła już kilkakrotnie w przeciągu kilku ostatnich lat, Operowała mnie dwukrotnie w szpitalu (nawet nie mam śladów, a cięcie było na policzku) i dwukrotnie przeprowadzała resekcje korzeni. Lekarz z powołania oraz pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie.


A
Profil zweryfikowany

Przede wszystkim serdeczne , gorące pozdrowienia i podziękowania dla Pani z-cy Ordynatora Bogny Zielińskiej- Kaźmierskiej oraz całego personelu medycznego na Oddziale Klinicznym Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej Szpitala im. N. Barlickiego w Łodzi.
Jestem pod wielkim wrażeniem, że są jeszcze osoby dla których najważniejsze jest dobro pacjenta.
Pani doktor zapewne jest lekarzem z powołania, a przede wszystkim znakomitym specjalistą !!!!!
Konkretna, dyskretna, profesjonalna, a po za tym przesympatyczna z dużym poczuciem humoru !!!!!!!!!
Zabieg usunięcia wszystkich zębów przeraża wszystkich ! Żałuję, że męczyłem się w bólu tyle lat. Bezboleśnie z wielką ulgą poczułem się jak ktoś, kto już zapomniał jak to jest, gdy nic nie boli. Moje życie znów nabrało koloru, a uwierzcie na samą myśl o stomatologu byłem jak porażony. Pomimo nocnego dyżuru i poważnej operacji, którą wcześniej przeprowadziła, Pani dr została aby wykonać mój zabieg osobiście !
Zostałem otoczony, opieką i przesympatyczną atmosferą przez cały personel oddziału, co sprawia, że pacjent czuje się komfortowo . A już prawie straciłem nadzieję, że są jeszcze ludzie z wielkim sercem !!!!!!!!!!!!!!
Z WYRAZAMI SZACUNKU I PODZIĘKOWANIEM
Krystian


K
Profil zweryfikowany

Prawdziwy Lekarz z powołania, w chwili gdy znalazłam sie na fotelu u niej poczułam od pierwszych chwil że jest to dr. o wielkim talencie,i na odpowiednim miejscu , z prawdziwego zdarzenia. Zabieg trwał krótko jak na taki co wyszło potem coś czego się nikt nie spodziewał (torbiel) konkretnie,atmosfera bardzo miła.Rzetelna obsługa.Naprawdę z czystego serca polecam wszystkim wizytę u tej Pani doktor,jeśli ktoś ma potrzebę oczywiście.


Z
Profil zweryfikowany

Pani Dokror przemiła, konkreta z ogromną wiedzą nie tylko o stomatologii ale także o chirurgi szczękowej. Leczy się u niej cała rodzina i cała jest zachwycona. Znieczulenia są zawsze i zastrzyk nie boli w ogóle. Polecam każdemu, jeśli zależ mu na pieknym uśmiechu i zdrowy zębach. POLCEAM!!!!


D
Profil zweryfikowany

Pani doktor jest bardzo miła i bezboleśnie usuwa zęby i to te najbardziej trudne do rwania jest na piątkę z wielkim plusem !!!!!!


N
Profil zweryfikowany

Miałam operowaną progenię na Oddziale Chirurgi Szczękowej w Szpitalu Barlickiego w Łodzi. "Kroiła mnie" Pani Bogna i pozostaję w ogromnym podziwie dla jej umiejętności i dla umiejętności reszty zespołu. Faktycznie sprawia wrażenie kobiety twardej, ale taka właśnie powinna być ;) Nie oddałabym się pod skalpel osobie, któa sprawia wrażenie, że nie wie co robi. Pani Bogna to osoba konkretna, szczera i fachowiec najwyższej próby. Nie mogłąbym wyobrazić sobie lepszej opieki niż tej zapewnionej przez Panią Dr i cały Oddział Chirurgi Szczękowej w Szpitalu Barlickiego w Łodzi. Sam fakt, że po ciężkiej operacji (skracania żuchwy) środki przeciwbólowe musiałam brać tylko przez 3 dni.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania