Adres

ul. Orzeszkowej 29, Mysłowice
ProMed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołaniem. Leczy z wielkim zaangażowaniem. Docieka przyczyn choroby, kierując na wszystkie możliwe badania, dzięki którym może postawić właściwą, trafną diagnozę. Lekarz godny polecenia.Jedyny jak do tej pory, który przeprowadził pełny wywiad z pacjentem, wykazując niesamowite zainteresowanie problemem. Polecam go w stu procentach :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy internista u jakiego byłam. Nie da się tego opisać- trzeba pójść na wizytę, aby zrozumieć. Zaangażowanie, profesjonalizm, ogromna widza, poczucie humoru to części składowe idealnego lekarza jakim ze stuprocentową pewnością jest Pan Bogdan. Szuka przyczyny problemu aż do skutku. Zleca wszystkie potrzebne badania i zawsze doradzi co zrobić, aby jak najszybciej wyzdrowieć. Polecam w 100%!


A
Użytkownik zweryfikowany

Wzór dla innych lekarzy.Kompetencja,fachowość w każdym calu,słucha pacjenta co jest bardzo ważne.Prawdziwy lekarz z powołania,wizyty u Pana doktora to prawdziwa przyjemność.


T
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry to mało powiedziane,wspaniały i mądry człowiek.Szczerze polecam każdemu kto chce rozsądnie zająć się swoim zdrowiem.


P
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry lekarz o wspaniałej osobowości i dobrym sercu. posiada ogromną wiedzę lekarską i zawsze podejmuje różne kroki w celu zapewnienia najlepszej z możliwej diagnozy. ogromny plus dla niego.


C
Użytkownik zweryfikowany

Jak ma humor to jest fajny, a jak nie ma to nawet skierowania na badanie krwi nie chce dać.


M
Użytkownik zweryfikowany

POLECAM TO JEST LEKARZ NA OCENĘ CELUJĄCĄ Z OGROMNĄ ILOŚCIĄ PLUSÓW.
I NIE ZAMIENIŁABYM NA INNEGO LEKARZA ZA ŻADNE SKARBY ŚWIATA. (-,-)


I
Użytkownik zweryfikowany

fajny gość---zasługuje na piątkę z plusem--ma dobre podejście do pacjenta,dokładnie bada, no i ma poczucie humoru,co wbrew pozorom jest też bardzo ważne ;)


U
Użytkownik zweryfikowany

Tak. Te wszystkie opinie są szczere i prawdziwe. To bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim wykazuje zainteresowanie pacjentem i traktuje go z należytą powagą. Cieszę się, że po tylu latach życia trafiłam do takiego lekarza rodzinnego.


M
Użytkownik zweryfikowany

BARDZO POLECAM PANA DOKTORA JANEGO. JEST LEKARZEM I CZŁOWIEKIEM O BARDZO DOBRYM SERCU I WIEDZY LEKARSKIEJ JAKIEJ NIE POSIADA PRAWIE ŻADEN LEKARZ. URATOWAŁ MI ŻYCIE. TYLKO ON ZDIAGNOZOWAŁ MOJĄ CHOROBĘ. BO INNI LEKARZE ODSYŁALI MNIE DO NASTĘPNEGO LEKARZA I TAK W KÓŁKO A JA CZUŁAM SIĘ CO RAZ GORZEJ. PO KILKU MIESIĄCACH MĘCZARNI KOLEŻANKA POLECIŁA MI PANA DR. JANEGO. I W KOŃCU CZUJĘ SIĘ DUŻO LEPIEJ.DZIĘKUJĘ PANU DOKTOROWI Z CAŁEGO SERCA ZA WSZYSTKO. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

M.M.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna