lek.

Bogdan Jakubas

Gastrolog

41 opinii +dodaj

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1987r. pracuje w II Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Szpitala im. J. Dietla w Krakowie i w przyszpitalnej… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie. Od 1987r. pracuje w II Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Szpitala im. J. Dietla w Krakowie i w przyszpitalnej Poradni Gastrologicznej. W 1990r odbył roczny staż w National Medical Center w Tokio, gdzie szkolił się w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego. W 1993 r uzyskał tytuł specjalisty II stopnia z chorób wewnętrznych a w 1999r. -tytuł specjalisty II stopnia z gastroenterologii. Od 2006 roku współpracuje ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów w Krakowie św. Jana Grandego w Krakowie Sp. z o. o. Posiada Certyfikat Umiejętności wykonywania endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego i kolonoskopii wydany przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii. Stale podnosi swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych i kursach doskonalących. Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii.

  UWAGA!
  Szpital Bonifratrów w Krakowie uprzejmie prosi, by podczas zapisów podawać dane osobowe pacjentów, którzy faktycznie mają odbyć wizytę (dotyczy np. dzieci czy osób starszych).

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Bardzo miły, kompetentny lekarz - ustaliliśmy kolejne kroki, przedstawił dostępne scenariusze, cierpliwie odpowiadał na pytania.
  Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz, poświęcił mi sporo czasu, wykazał się zainteresowaniem i chęcią pomocy. Stanowczo polecam tego lekarza. Dawno nie odbyłam tak rzeczowej i przyjemnej wizyty konsultacyjnej.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły, cierpliwy, bardzo profesjonalny. Pan doktor, przeprowadził wywiad, zbadał mnie zlecił badania, dał leki i czas pokaże czy terapia pomoże. Po jednym dniu nie można tego ocenić. Póki co jestem zadowolona, za miesiąc kontrola :)

 • M

  Witam serdecznie, mialem wykonywaną u Pana Doktora gastroskopię około dwa miesiace temu oraz kolonoskopie zaledwie dziś.Oba badania zostały wykonane perfekcyjnie, Pan Doktor sie nie spieszy i dokładnie wszystko ogląda. Najbardziej bałem sie kolonoskopii, zwłaszcza że przed badaniem naczytałem sie róznych opinii, które w przeważajacej wiekszosci są zwyczajnie okrutne.Samo badanie było kompletnie bezbolesne,przeprowadzone niesamowicie zrecznie, jedynie odczuwałem lekki dyskomfort z wiadomych przyczyn. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora ...oby wiecej takich lekarzy.
  Poadrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  To moja pierwsza wizyta. Pan Doktor bardzo konkretny, jasno i spkojnie powiedział jakie badania trzeba zrobić, w jakiej kolejności i dlaczego. Dobrze doradził gdzie zrobić poszczególne badania, żeby było w miarę szybko i co może zrefundować NFZ. Wrażenie z wizyty bardzo pozytywne.

 • S

  Konkretna, rzeczowa, przyjemna wizyta. Wysoka kultura osobista. Leczę się u doktora od ponad 2 lat. Z czystym sumieniem polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Pan Dr.Bogdan Jakubaski jest bardzo sympatycznym i przemiłym lekarzem ,mimo że byłam bardzo zdenerwowana uspokoił mnie swoim podejście do chorego.Polecam serdecznie!

 • A
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

  Potwierdzam opinie , Pan Doktor Jakubas ´wykonuje doskonale to niemiłe badanie jakim jest gastroskopia. Pode mną się nogi uginały przed badaniem ,bo miałam złe doświadczenia w tej kwestii i tez nasłuchałam sie różnych historii na ten temat , natomiast ten lekarz wykonuje zabieg profesjonalnie, jest miły i pielęgniarka uspakaja i trzyma za rękę jak ktoś ma taką potrzebę .. ja miałam :) no więc polecam Doktora! jeżeli w przyszłości pójdę na kolonoskopię to tez do Niego.

 • Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie

  Bardzo dobry lekarz, tłumaczy wszystko bardzo spokojnie i profesjonalnie, gastroskopia wykonana perfekcyjnie a leki skutecznie pomagają w dolegliwościach relfuksu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: problemy z bólem brzucha po lewej stronie pod żebrami

  Pan doktor zlecił mi szereg badań, żeby wyeliminować podejrzenia konkretnych chorób. Mam cały schemat postępowania, żeby ciągle nie pojawiać się na wizycie. Zobaczymy co dalej. Moim zdaniem bardzo kompetentny i rzeczowy człowiek.