Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurg , przyjmuje w chorobach przewodu pokarmowego : gastrologia, proktologia, w Gabinetach Szpitala Bonifratrów w Krakowie, ul. Tryn...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobry lekarz, mam kłopoty z grubym jelitem, leczę się od kilku lat , zawsze trafna diagnoza, a przede wszystkim podejście do pacjenta, to jest ważne , jest ciepłym człowiekiem , oby więcej takich lekarzy.


M
Użytkownik zweryfikowany

dr n. med. Bogdan Badowski to nie tylko profesjonalista ale również lekarz z powołaniem. Od lat borykam się z problemem nawracających ropni więc na swojej drodze spotkałam wielu specjalistów. Do doktora trafiłam z polecenia, mój przyjaciel leczy się również u dr. Badowskiego .
Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, jest rzeczowy, udziela wyczerpujących odpowiedzi a przede wszystkim umie rozbawić chyba każdego ( co przy tej specjalizacji jest bardzo istotne - są to w końcu jedne z najmniej przyjemnych badań ).
Polecam wszystkim .


A
Użytkownik zweryfikowany

Dzisiaj wykonałam gastroskopię u p.dr.Pełny profesjonalizm,fachowość, a przy tym wyjątkowe podejście do zestresowanego pacjenta.To nie wiarygodne z jakim nastawieniem wychodzili pacjenci z gabinetu.I młodzi i w podeszłym wieku.Młoda dziewczyna wychodząc stwierdziła "cudowny lekarz" i ja to potwierdzam.
20 lat temu miałam wykonaną gastroskopię w Klinice UJ i teraz po raz drugi w Gabinecie na ul.Estery . Przyznaje się ,że byłam pełna obaw ,a wyszłam śmiejąc się.
Wynik i szybki test ureazowy do ręki z dokładnym instruktażem do dalszego leczenia.I dodam, że to w ramach NFZ ,za darmo.W błyskawicznym terminie bo po 4 dniach od zarejestrowania się.A ja obdzwoniłam,objezdziłam ,cały Kraków zdobywając jedyny wolny termin na 27.10 na ul.Barskiej.
Dziękuje doktorowi i pani pielęgniarce.


E
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Badowski leczył moją mamę i do tej pory jest wszystko OK. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Mama wybiera się do Pana
do kontroli.


G

Pod koniec marca pan Badowski wykonal gastroskopie mojemu tesciowi nie wykrywajac guza na sciance zoladka - 9 na 3 cm. Tesc zmarl po 5 tygodniach od badania na raka zoladka.

ODRADZAM


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista chirurg , przyjmuje w chorobach przewodu pokarmowego : gastrologia, proktologia, w Gabinetach Szpitala Bonifratrów w Krakowie, ul. Tryn...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Gastroenterologia