Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych położnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepsza położna na świecie!!!!! Pani Błażeja to Anioł! Kazde z moich 3 dzieci bylo przez Nią prowadzone! Z kazdym problem moge sie zglosic, nawet niezwiazanym z dzieckiem, i Pani Blazeja zawsze pomoze! Wesola, cierpliwa , madra, dzieci i rodzice Ją kochają!!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta domowa

Pani Błażeja to niesamowicie profesjonalna i sympatyczna osoba. Nie wyobrażamy sobie nikogo innego, kto mógłby lepiej nas poprowadzić w pierwszych tygodniach bycia rodzicami.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: "Opieka" Położniczy Ośrodek Medycyny Środowiskowo - Rodzinnej wizyta domowa

Nie znam osoby, która lepiej mogłaby zająć się Maluszkiem i mamą po porodzie!!! Pani Błażeja ma wielki dar, ogromne serce i wiedzę. Dzieki Niej nasze początki wspólnego życia z Córcią są wspaniałe. Jesteśmy otoczeni opieką, wszystko jest jasno i wyraźnie omowione. Sprawy „papierkowe”, o których w takim momencie rodzice nie maja głowy, dopięte są na ostatni guzik. Pierwsza kąpiel, karmienie itd dzieki Pani Blazeji są czystą przyjemnością.
Już na samych zajęciach prowadzonych przez Panią Błażeję wiedzieliśmy, ze ten wybór to strzał w 10tke!!!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pobranie krwi

Niesamowita osoba, bardzo profesjonalna, ogromne doświadczenie, z całego serca polecam! Jest bardzo życzliwa i potrafi rozwiązać każdy kłopot. Nie tylko maluszka ale także dziecka które ma już ponad 3 latka. Rodzice Kubusia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Położna z powołania! Bardzo nam pomogła na początku naszej drogi rodzicielskiej. Mieliśmy wiele pytań, zawsze na nie odpowiadała, nigdy nie pokazała zniecierpliwienia. Nigdy się nie spieszyła, wszystko dokładnie wytłumaczyła, pokazywała, co robić w razie problemów. Ma super podejście do maluszków, widać, że kocha swoją pracę. Dzięki niej z mężem wiemy, jak postąpic w razie trudności. Bardzo mocno polecamy p. Błażeję i serdecznie pozdrawiamy!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Niesamowita osoba, bardzo profesjonalna, ogromne doświadczenie, szczerze polecam! Potrafi rozwiązać każdy kłopot młodego rodzica, kolka czy kłopot z karmieniem, pierwsza kąpiel, wszystko z Panią Błażeją jest bajecznie proste :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta domowa

Polecam Panią Błażeję wszystkim rodzicom, a szczególnie tym, którzy spodziewają się pierwszego malucha. Poza oczywiście rzetelną wiedzą wniosła do naszego domu wiele spokoju i pewności, że nie jest taka łatwo zrobić krzywdę małemu człowiekowi. Dzięki niej mogliśmy lepiej poradzić sobie z trudnymi pierwszymi tygodniami. Polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Wizyty patronażowe

Wspaniała położna! Z wielkim sercem, doświadczeniem i uśmiechem :) Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie rady i wskazówki, za dodanie nam odwagi i pewności siebie. Dzięki Pani przetrwaliśmy ten najtrudniejszy czas.
Gorąco pozdrawiamy i przesyłamy buziaki


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Błażeja, a raczej ciocia ze względu na stopień zażyłości z maluchem, to najlepsza położna, jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Rozwiewała wszystkie nasze wątpliwości, odpowiadała na każde pytanie, dodawała otuchy, służyła swoją radą, doświadczeniem i mądrością życiową.

Pani Błażeja świetnie tłumaczy jak noworodka pielęgnować, karmić i stwarzać najlepsze warunki rozwoju. Bez niej pierwsze tygodnie po porodzie byłyby znacznie trudniejsze.

Do tego wszystkiego to szalenie pozytywna, miła i ciepła osoba. Aż żal serce ściska, że to nie prawdziwa ciocia ;)

Będziemy tęsknić. Jeśli ponownie będziemy mieli zaszczyt witać na świecie nową istotkę, to wiemy, że Pani Błażeja to najlepszy możliwy wybór.

Ania i Piotr T.


M
Użytkownik zweryfikowany

Szkoda, że skala przewiduje tylko 5 gwiazdek, bo Pani Błażeja od Nas dostaje 10!
Wiem, że jest bardzo zapracowana i ma mnóstwo pacjentek, ale za każdym razem kiedy Nas odwiedzała, czułam się jakbym była jedyną położnicą, której pomaga, albo nawet jakbym była kimś z jej rodziny. Ani razu nie okazała zniecierpliwienia ( a zadawaliśmy z Mężem mnóstwo pytań), nie zasygnalizowała, że gdzieś się spieszy (pierwsza wizyta u Nas trwała ok. 2 godzin). Jest fachowa, przesympatyczna, dokładna i widać, że kocha to, co robi. Nie spodziewałam się, że Położna Środowiskowa, przydzielona przez Poradnię Rodzinną może aż tak pomóc - czułam się jak pod opieką prywatnie opłaconej osoby z jakiejś ekskluzywnej kliniki. Gdyby nie p. Błażeja, prawdopodobnie nie karmiłabym piersią - w szpitalu, przy problemach z początkiem laktacji, kiedy każda położna dawał inną radę, prawie zrezygnowałam i zaczęłam dokarmiać mm. Pokarmu prawie nie było, dziecko z żółtaczką nie chciało ssać, piersi bolały. Pani Błażeja "rozkręciła" laktację do tego stopnia, że w 2 dni po jej wizycie Małą mogłam karmić tylko naturalnie.Żaden z pediatrów, którzy do tej pory badali moją Córeczkę nie oglądali jej tak dokładnie i szczegółowo, jak Ona. Zresztą "oglądali" to za mało powiedziane, bo P. Błażeja wyczynia z dzieckiem cuda - obraca je we wszystkie strony, gimnastykuje i rozciąga każdą część ciała. Po jej pierwszej wizycie przestałam się bać, że przy przewijaniu czy ubieraniu zrobię dzidziusiowi krzywdę Ja sama też czułam się cudownie zaopiekowana - dopytuje o samopoczucie, doradza, uspokaja, instruuje Męża i mówi mu jak ma traktować Żonę Przy tym wszystkim nie ocenia i nie narzuca swojego zdania - ze szkoły rodzenia, którą prowadzi wiem, że z całego serca popiera karmienie naturalne, ale za każdym razem podkreślała, że to nasza decyzja, jak karmić będziemy, i że każdą z tych decyzji wesprze i będzie doradzać, nawet jeśli zdecydujemy się na karmienie sztuczne. Strasznie żałuję, że pod jej opieką mogliśmy być tylko do 8 tygodnia życia Małej, ale jeszcze na ostatniej wizycie zapewniła, że w każdej chwili możemy do niej dzwonić i przychodzić - przyznaję, że bardzo Mnie to uspokoiło. Podkreślę to jeszcze raz - widać, że kocha swoją pracę, że jest to jej pasja, a to zdarza się co raz rzadziej. Z następnym Dzieckiem zrobię wszystko, żeby znowu do niej trafić. Z całego serca polecam p. Błażeję i jej szkołę rodzenia (bezpłatna).
Mama Emilki


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania