Dr n. med.

Beata Pacanowska verifiedCreated with Sketch.

Nefrolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Pani Beata poświęca dużo czasu i uwagi na wizycie jest bardzo kompetentna i dokładna przy tym niezwykle ciepła i uśmiechnięta. Super kontakt z dzieckiem. Taki lekarz z powołania ;) z czystym sumieniem polecam ! Mama Amelci :)

 • Szukasz nefrologa? Pacjenci polecają:

  Bartosz Foroncewicz
  Bartosz Foroncewicz
  Nefrolog, Internista, Transplantolog
  Aleja Rzeczypospolitej 1, Warszawa
  Jestem pod ogromnym wrażeniem, Pana doktora bardzo szczegółowy lekarz oraz wywiad, pierwszy raz spotkałam się z… więcej

  Krzysztof Mucha
  Krzysztof Mucha
  Nefrolog, Internista, Transplantolog
  Aleja Rzeczypospolitej 1, Warszawa
  Lekarz wspaniały, nie tylko profesjonalista, ale przede wszystkim człowiek. Poświęca maximum uwagi i czasu. Wyważony… więcej

  Agnieszka Serwacka
  Agnieszka Serwacka
  Nefrolog, Internista
  Jana Pawła Woronicza 16, Warszawa
  Fantastyczna Pani Doktor, pierwszy raz spotkałam się z takim zainteresowaniem ze strony lekarza, wszystkie moje… więcej

  Włodzimierz Kardasiewicz
  Włodzimierz Kardasiewicz
  Internista, Radiolog, Nefrolog
  al. Niepodległości 107/ 109, Warszawa
  Super lekarz, świetny fachowiec o przyjaznym usposobieniu z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, często żartuje,… więcej

  Marek Saracyn
  Marek Saracyn
  Endokrynolog, Nefrolog
  Jurija Gagarina 26/U5, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i podejścia lekarza. Rzetelnie i pełnym zaangażowaniem wnika w przyczynę choroby.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradniach pediatrycznych, oddziałach dziecięcych i noworodkowych.

   W ciagu ostatnich 10 lat zatrudniona w Oddziale Nefrologii ze Stacją Dializ w Szczecinie, wysokospecjalistycznym ośrodku, sprawującym opiekę nad dziećmi od urodzenia do osiemnastego roku życia, z wadami układu moczowego, nawracającymi zakażeniami, kamicą, zaburzeniem mikcji – moczeniem nocnym i dziennym, chorobami kłębuszków nerkowych, ostrą i przewlekłą niewydolnością nerek.

   Obecnie pełni funkcję ordynatora Oddziału Patologii Noworodka i Niemowlęcia w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

  Specjalizacje

  • Nefrologia
  • Pediatria
  • Neonatologia

  Choroby

  Usługi

  MEDINTEL Centrum Medyczne

  Al. Rzeczypospolitej 1, Wilanów, 02-972 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • E

   Pani Beata poświęca dużo czasu i uwagi na wizycie jest bardzo kompetentna i dokładna przy tym niezwykle ciepła i uśmiechnięta. Super kontakt z dzieckiem. Taki lekarz z powołania ;) z czystym sumieniem polecam ! Mama Amelci :)

  • P

   Fantastyczny lekarz, świetny fachowiec. Za każdym razem poświęcała duzo czasu na zbadanie syna. Dzięki niej udało się go zdiagnozować poprawnie i wyleczyć. Żałuję, że nie ma więcej takich lekarzy, zdecydowanie polecam.

  • Ł

   Nasze dziecko ma problem z codziennym moczeniem się w nocy. Ponieważ to 4-latka, Pani doktor stwierdziła, że do 6go roku życia to może się zdarzać i na tym w zasadzie zakończył się nasz cykl 2 wizyt.

   Co ciekawe, na pierwszej wizycie pani doktor dała nam do prowadzenia dzienniczek mikcji. Wynikało z niego, że córka więcej wysikuje niż wypija! Prowadziliśmy go bardzo uważnie przez 3 doby, więc nie jest to błąd. Pani doktor w ogóle nie zauważyła tej różnicy oglądając dzienniczek, a poinformowana przeze mnie, że przecież wynika z niego, że w każdej dobie córka więcej wysikała niż wypiła - zaniemówiła. Obiecała, że to sprawdzi i da znać. Niestety nie dała.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam w 100% dr Beatę Pacanowską. Bardzo trafne podejście do rodzica i dziecka, nie pospieszanie wizyty, to rodzice decydują kiedy maja juz wyjsc bo wszystko wiedza,

  • Bardzo polecam. Ma doskonałe podejście do dziecka. Fachowe rady, uspokaja rodzica i przede wszystkim pomaga.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Zdecydowanie polecam Panią doktor. Cierpliwie tłumaczy, uspokaja. Pani doktor poświęciła nam bardzo dużo czasu i dokładnie wyjaśniła na czym polega nasza przypadłość.
   Kasia

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani dr Beata była bardzo miła i kompetentna podczas konsultacji. Stan dziecka polepszył się dzięki jej radom. Bardzo polecam.

  • K

   Zdecydowanie polecam Panią Beatkę. Jest naprawdę świetnym specjalistą, który zajął się dwójką moich szkrabów ;) ma bardzo dobre podejście do dzieci, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i uspokoić rodzica. Dlatego polecam panią doktor z czystym sumieniem!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG