Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL to multispecjalistyczna placówka medyczna dedykowana w całości dzieciom i młodzieży. Tutaj znajdziesz najlepszego lekarza dla swojego dziecka! Zespół lekarzy i sp... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MEDINTEL Centrum Medyczne

Al. Rzeczypospolitej 1

02-972 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL to multispecjalistyczna placówka medyczna dedykowana w całości dzieciom i młodzieży. Tutaj znajdziesz najlepszego lekarza dla swojego dziecka!
Zespół lekarzy i specjalistów stanowią: pediatrzy i neonatolodzy, alergolodzy, chirurdzy i ortopedzi, dermatolodzy, kardiolodzy, endokrynolodzy, neurolodzy, nefrolodzy, specjaliści USG, dietetycy, psycholodzy, psychiatrzy, fizjoterapeuci, logopedzi.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, w soboty w godz. 8.00-16.00. Zadzwoń: 22 / 355 24 24 lub umów się online: www.medintel.com.pl

Zabiegi

 • Testy alergiczne
 • Odczulanie
 • Usuwanie wrastających paznokci
 • Odklejanie napletka
 • Łyżeczkowanie zmian wirusowych
więcej

Badania

 • Diagnostyka USG
 • Badania laboratoryjne
 • Poradnia preluksacyjna

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Domicz-Czestyńska Inny

  Przebieg wizyty jeżeli chodzi pod kątem podejścia do dziecka oceniam na plus diagnoza postawiona trafnie ale niestety podejście do rodzica pozostawia wiele do życzenia.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Domicz-Czestyńska Inny

  Nie polecam, przyszliśmy do doktor z 3 tygodniowym maluchem, dr była proszona przez recepcjonistki o przyjście kilkukrotnie, pojawiła się po 25 min mówiąc, mówiąc ze na lekarza trzeba poczekać, sama jestem lekarzem i nie wyobrażam sobie wypowiedzieć takiego tekstu do pacjenta. Na wizycie byla opryskliwa, nie dała mi nic wyjaśnić, na każde moje zdanie, również gdy mówilam co zalecił mi inny lekarz w tej przychodni komentowała, że skoro ja wiem lepiej to po co do niej przychodzę. W połowie wizyty oznajmiła że nie będzie rozmawiać ze mną tylko z moim mężem. Gdy dziecko płakało na przewijaku i je uspokajałam powiedziała że dziecko musi płakać żeby rozwijać płuca i żebym je zostawiła co do strony medycznej i diagnozy na razie ciężko mi się odnieść, więc oceniam samo zachowanie dr w stosunku do pacjentów.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Domicz-Czestyńska Inny

  Bardzo polecam tego pediatre. Wiem że opinie na temat tego lekarza, są różne, jednak uważam że to efekty leczenia są najważniejsze w ocenie. Fachowa pomoc, w pierwszej kolejności naturalne metody jeśli tylko to możliwe bez przepisywania antybiotykow na każdym kroku. Super podejście do dziecka. Elastyczne podejście do szczepień i indywidualny kalendarz. Bez nacisku na szczepienie kilkoma szczepionkami na jednej wizycie. Bardzo cenie doświadczenie tego pediatry, a mój syn ja bardzo lubi. Dziękuję!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Domicz-Czestyńska

  Pani doktor oschła nieuprzejma, niepomocna. Odmówiła recepty na maść, którą zawsze pediatrzy przepisywali mi bez problemu, kazała kupić 6 razy droższą. Niedelikatna dla maluszka podczas badania. Odmówiła opieki na dziecko po oparzeniu, zebym mogla pojechac zmienić opatrunek, zbyła mnie nawet nie chciała wysłuchać.
  Bardzo nie polecam, nigdy nie spotkałam rownie niepomocnego, nieuprzejmego lekarza.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Beata Ratasiewicz konsultacja laryngologiczna

  Doktor bardzo kompetentna, miła, wszystko tłumaczyła w trakcie zabiegu. Miałam zatkane ucho, które doktor mi umiejętnie przetkała. Od tego momentu nic się z nim nie dzieje. Polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Domicz-Czestyńska

  Bardzo nieprzyjemna Pani doktor. Nie pomogła nam, odczułam, ze nas - rodziców, lekceważy. Podniosła na mnie głos za to ze mówiłam jej o objawach kiedy ona pisała na komputerze. Do bolącego ucha Pani dr zajrzała, stwierdziła ze zaczerwienione i nic na to nie przepisała. Kiedy zadawałam pytania, jej odpowiedzi były tak jakby nie na temat, na pewno nie były odpowiedzą na zadane pytanie. Byłam zaskoczona jej nieuprzejmością.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alicja Lidia Korpysz

  Doctor Korpysz is a very good listener, great expert in her field and she speaks good English. We are definitely coming back!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania