Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Po wizycie (zaplombowniu zęba) miałam narastający z każdym dniem ból, pojawiła się opuchlizna, ropień. Po konsultacji u innego lekarza okazało się, że ząb nie powinien być "zatkany tylko przeleczony kanałowo". Niedokładna, nie widziała, że są zęby do leczenia, dopiero jak powiedziałam, że czasami mnie boli (okazało się, że są 3 do zrobienia). Ostrzegam przed jakąkolwiek wizytą u tej pani !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • E

  Lekarz dramat!!!!chodziłam do niej z pięcioletnią córką, byłam kilka razy...Za każdym razem chyba udawała że coś robiła z zębem bo po miesiącu w jednym przypadku i po tygodniu w drugim plomba wyleciała. Okazało się że zęby nie były wyczyszczone pod plomba w ogóle, co w późniejszym przypadku skutkować moglo ropniem i ogromnym bólem zębów dziecka. Za każdym razem upewniala mnie, że ubytków nie ma a zęby są wyleczone. W efekcie chodzimy prywatnie do stomatologa co miesiąc od października 2016. Kilkaset złoty już poszło na ratowanie zębów dziecka żeby nie było bólu i nie zainfekowaly się przede wszystkim zęby stałe. Dodam że chodziłam na NFZ. Z ręką na sercu nie polecam i przestrzegam przed ta panią.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

14

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.