dr n. med.

Bartosz Suliborski

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

4 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Bartosz Suliborski we wrześniu 1996 uzyskał dyplom Akademii Medycznej w Łodzi z wynikiem ponad dobrym. We wrześniu 1997 roku zakończył staż dyplomowy. W marcu 2001 roku uzyskał tytuł… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Najlepszy dentysta u jakiego leczyłem się. Bardzo dobrze wyposażony gabinet umożliwia dostęp do nowoczesnych technologii takich jak laser, czy skanowanie zamiast wycisków przy protetyce (z obydwu korzystałem) Lekarz z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem. Korzystam z tego gabinetu od momentu jego powstania i gorąco polecam. Zbigniew Kuczyński

 • O

  Mam piękny biały uśmiech i skończyły się częste wizyty u stomatologów.
  Od zawsze miałam problemy z zębami, odsłaniające się szyjki, próchnica. Mimo szczególnego dbania o uzębienie i regularnych wizyt u stamotalogów (moje ząbki to skarbonka bez dna) wstydziłam się uśmiechać. KAŻDY ząb miał wypełnienie, mało tego ich kolor był żółto-siny i były drobniutkie. Po wyleczeniu kanałów, Doktor zaproponował wybielenie dolnej szczęki a na górną założenie licówek i koronek. Co najważniejsze wizyty były bezbolesne a przy kompleksowym leczeniu otrzymałam rabat. Dzięki Doktorowi spełniło się moje marzenie z dzieciństwa już niewstydzę się uśmiechać :-)

 • Od roku korzystam z usług Kliniki For Dent. Jestem pod wrażeniem profejonalizu i kompetencji dr n Bartosza Suliborskiego. Całe dotychczasowe życie borykałem się z ciągłymi problemami z zębami. Odwiedziłem bardzo wielu stomatologów. Doktor Suliborski zaproponował rozwiązanie, które jak się okazało było rewelacyjne. Wszystkie moje kłopoty zostały rozwiązane. Precyzja ich wykonania jest na szóstkę z plusem. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Moje zęby mają teraz tak naturalny wygląd, że nikt nie podejrzewałby ingerencji techniki protetycznej. Ku mojemu zaskoczeniu nie musiałem się do nich wcale przyzwyczajać. Duże wrażenie zrobił na mnie również nowoczesny sprzęt i wyposażenie gabinetów oraz pracowni rentgenowskiej. Dziękuję dr n Bartoszowi Suliborskiemu, który jest wysokiej klasy specjalistą i człowiekiem o wielkim sercu i pogodzie ducha. Ma cudowne podejście do pacjentów, wysoką kulturę osobistą i co najbardziej ujmujące z ogromną pasją podchodzi do tego co robi, zawsze szczegółowo odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Pod Jego opieką pacjent czuje się bezpieczny, ma pewność, że jest w dobrych rękach i zostanie potraktowany z ogromną życzliwością.

 • A

  Pan Doktor jest bardzo kompetentny cierpliwie tłumaczy problem zdrowotny.Ja miałam problem z paradontozą i miałam dodawany preparat kostnotwórczy,aby poprawić stan kości ,pan Doktor zasięgał opinii w mojej sprawie we Wrocławiu i został dla mnie sprowadzony preparat z Dani. Po zabiegu szybko doszłam do siebie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Bartosz Suliborski we wrześniu 1996 uzyskał dyplom Akademii Medycznej w Łodzi z wynikiem ponad dobrym. We wrześniu 1997 roku zakończył staż dyplomowy. W marcu 2001 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

  Bartosz Suliborski ukończył roczny program AEGD (Advanced Education in General Dentistry), na Uniwersytecie Maryland w Baltimore w USA, co udokumentowane jest uzyskanym dyplomem wydanym w lipcu 2002 roku.

  Dzięki uczestnictwu w programie AEGD, od 10.2002 do 03.2003 pełnił funkcję instruktora klinicznego programu AEGD, również na Uniwersytecie Maryland. Od 2005 roku pełni rolę koordynatora programu współpracy pomiędzy Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, a Uniwersytetem Maryland.

  W chwili obecnej jest asystentem w Katedrze Stomatologii Ogólnej, Zakładzie Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbywa specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W lipcu 2012 ukończył trzyletnie, eksternistyczne Curriculum New York University z zakresu zaawansowanych technik implantacji. Jest członkiem OSIS-EDI.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi
 • Uniwersytecie Maryland w Baltimore w USA