Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałem pracując w firmie MDRTeam zajmującej… więcej

 • Mężczyzna 32 Lata mam Mam kifozę czyli zaokrąglone plecy w odcinku piersiowym,czy jest jakiś sposób na zmniejszenie lub zniwelowanie tego schorzenia rehabilitacja staram się trenować na siłowni 2 razy w tygodniu czy są jakieś partię mięśni na które powinienem zwrócić uwagę

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater

  Kifoza jest naturalną krzywizną kręgosłupa. Jeśli jest pogłębiona, należy rozciągać przykurczone mięśnie najczęściej mm. klatki piersiowej i wzmacniać mięśnie grzbietu,przede wszystkim ściągające łopatki.… Więcej

 • Witam. Mam 30 lat od około 4 lat mam problem z kręgosłupem odcinek lędźwiowy. Początek moich problemów nastąpił w pracy podczas podnoszenia ciężkiego przedmiotu w pozycji skrętnej w lewo poczułem silny ból w okolicy lędźwiowej z uczuciem promieniwania w pośladek aż do kończyny dolnej.Od tamtej pory ból… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater

  Dzień dobry,przy dobrze poprowadzonej terapii jak najbardziej da się doprowadzić do zniesienia objawów, a na pewno do zmniejszenia dolegliwości.

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałem pracując w firmie MDRTeam zajmującej się masażem i rehabilitacją z dojazdem do domu pacjenta oraz współpracując z klubem siatkarskim UMKS MOS Wola Warszawa. Podczas pracy z sekcjami siatkarskimi przyczyniłem się do takich sukcesów jak:
  - Mistrzostwo II ligi mężczyzn
  - Wicemistrzostwo Polski juniorek
  - V miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek i kadetów
  Ponadto poszerzałem swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach m.in: Mulligan Concept moduł A i B, Rolfing, Kinesiology taping.
  Chętnie podzielę się z państwem swoją wiedzą i umiejętnościami, swoje usługi oferuję z dojazdem do domu pacjenta.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąca polecam Bartka specjalista w każdym calu.Oprócz doraźnej pomocy na zmęczone mięśnie dużo cennych wskazówek jak sobie radzić kiedy nie jesteśmy w gabinecie.Polecam.

 • L

  Przyszedłem do Bartka z bólami mięśni po bardzo intensywnym treningu (wspomnę, że nie mogłem zgiąć ręki w stawie ramiennym do kąta 90 stopni, a stawy łokciowe zginałem jedynie o 30 stopni). Po masażu i zastosowaniu kinezytapingu ruchomość w stawach znacznie się "zwiększyła", a ból ustąpił. Jak najbardziej polecam.

 • Pan Bartek to fizjoterapeuta niezwykle zaangażowany w sprawy pacjenta. Jest sumienny i rzeczowy. Ma wszechstronną wiedzę, którą chce się dzielić. Pomógł mi z bólem pleców, po każdej wizycie ból stawał się znacząco mniejszy.

  Bartosz Pater2016-12-12

  Dziękuje bardzo!

 • Bartek jest moim rehabilitantem od 7 lat i profesjonalnie dba o moją formę fizyczną (psychiczną też ). Jestem chora na SM, dzięki pomocy Bartka utrzymuję moją sprawność na niezmiennym poziomie, co w tej chorobie nie jest proste.
  Fizjoterapia przebiega sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.
  Polecam wszystkim!!!

  Bartosz Pater2016-10-06

  Dziękuję Pani Doroto, za bardzo miłe słowa.

 • J

  Przyszłam do Bartka z silnym bólem w dolnej części kręgosłupa. Po pierwszym masażu mogłam odczuć różnicę, a po trzech ból właściwie zniknął. Oprócz tego udzielił mi wskazówek jak zapobiegać bólom w przyszłości dzięki ćwiczeniom rozciągającym. Bardzo polecam!

 • A

  Do pana Bartosza trafiłam przez znajomą. Dokuczał mi ból pleców i po godzinnym masażu po raz pierwszy od dawna poczułam ulgę. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Nie mam wątpliwości, że cechuje go pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywana pracę. Omawiał dokładnie wszystkie czynności, pokazywał jak mogę sama w domu pracować nad mięśniami, które są przykurczone. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego fizjoterapeuty, polecam wszystkim pana Bartosza.

 • K

  Do Bartka trafiłem z bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Dużo trenuję na siłowni i gram w siatkówkę, często miałem problem z plecami. Bartek poprzez masaż sprawił, że ból znacznie ustąpił oraz pokazał mi ćwiczenia, które miałem wykonywać po każdym treningu. Dzięki temu praktycznie pozbyłem się bólu. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z przeciążeniami wywołanymi treningami.

  Bartosz Pater2015-12-11

  Dziękuje Mateusz, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online