Bartosz Pater

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąca polecam Bartka specjalista w każdym calu.Oprócz doraźnej pomocy na zmęczone mięśnie dużo cennych wskazówek jak sobie radzić kiedy nie jesteśmy w gabinecie.Polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałem pracując w firmie MDRTeam zajmującej się masażem i rehabilitacją z dojazdem do domu pacjenta oraz współpracując z klubem siatkarskim UMKS MOS Wola Warszawa. Podczas pracy z sekcjami siatkarskimi przyczyniłem się do takich sukcesów jak:
   - Mistrzostwo II ligi mężczyzn
   - Wicemistrzostwo Polski juniorek
   - V miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek i kadetów
   Ponadto poszerzałem swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach m.in: Mulligan Concept moduł A i B, Rolfing, Kinesiology taping.
   Chętnie podzielę się z państwem swoją wiedzą i umiejętnościami, swoje usługi oferuję z dojazdem do domu pacjenta.

  Usługi

  Gabinet

  ul. Ciołka 13 (siłownia Crosshouse), Wola, 01-445 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Bartosz Pater
  Bartosz Pater
  Fizjoterapeuta
  Warszawa
  Kifoza jest naturalną krzywizną kręgosłupa. Jeśli jest pogłębiona, należy rozciągać przykurczone mięśnie najczęściej mm. klatki piersiowej i wzmacniać mięśnie grzbietu,przede wszystkim ściągające… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Gorąca polecam Bartka specjalista w każdym calu.Oprócz doraźnej pomocy na zmęczone mięśnie dużo cennych wskazówek jak sobie radzić kiedy nie jesteśmy w gabinecie.Polecam.

  • L

   Przyszedłem do Bartka z bólami mięśni po bardzo intensywnym treningu (wspomnę, że nie mogłem zgiąć ręki w stawie ramiennym do kąta 90 stopni, a stawy łokciowe zginałem jedynie o 30 stopni). Po masażu i zastosowaniu kinezytapingu ruchomość w stawach znacznie się "zwiększyła", a ból ustąpił. Jak najbardziej polecam.

  • Pan Bartek to fizjoterapeuta niezwykle zaangażowany w sprawy pacjenta. Jest sumienny i rzeczowy. Ma wszechstronną wiedzę, którą chce się dzielić. Pomógł mi z bólem pleców, po każdej wizycie ból stawał się znacząco mniejszy.

   Bartosz Pater2016-12-12

   Dziękuje bardzo!

  • Bartek jest moim rehabilitantem od 7 lat i profesjonalnie dba o moją formę fizyczną (psychiczną też ). Jestem chora na SM, dzięki pomocy Bartka utrzymuję moją sprawność na niezmiennym poziomie, co w tej chorobie nie jest proste.
   Fizjoterapia przebiega sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.
   Polecam wszystkim!!!

   Bartosz Pater2016-10-06

   Dziękuję Pani Doroto, za bardzo miłe słowa.

  • J

   Przyszłam do Bartka z silnym bólem w dolnej części kręgosłupa. Po pierwszym masażu mogłam odczuć różnicę, a po trzech ból właściwie zniknął. Oprócz tego udzielił mi wskazówek jak zapobiegać bólom w przyszłości dzięki ćwiczeniom rozciągającym. Bardzo polecam!

  • A

   Do pana Bartosza trafiłam przez znajomą. Dokuczał mi ból pleców i po godzinnym masażu po raz pierwszy od dawna poczułam ulgę. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Nie mam wątpliwości, że cechuje go pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywana pracę. Omawiał dokładnie wszystkie czynności, pokazywał jak mogę sama w domu pracować nad mięśniami, które są przykurczone. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego fizjoterapeuty, polecam wszystkim pana Bartosza.

  • K

   Do Bartka trafiłem z bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Dużo trenuję na siłowni i gram w siatkówkę, często miałem problem z plecami. Bartek poprzez masaż sprawił, że ból znacznie ustąpił oraz pokazał mi ćwiczenia, które miałem wykonywać po każdym treningu. Dzięki temu praktycznie pozbyłem się bólu. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z przeciążeniami wywołanymi treningami.

   Bartosz Pater2015-12-11

   Dziękuje Mateusz, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam!