Umów wizytę 145 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałem pracując w firmie MDRTeam za... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (9)

 • Dyskopatia C3-C7

  Dzień dobry,
  Mam 37 lat, 1.79 cm i wazę 57 kg. Mam ból w dolnej partii glowy i robi mi się często niedobrze. Podczas skrętów skrzypi mi w szyji. Chcialam poprosić o interpretację wyniku przeswietlenia kręgoslupa szyjnego. Opis: Lordoza wyprostowana z częsciowym odwróceniem. Trzony szyjne zwyklej… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater

  Moim zdaniem warto skonsultować się z neurologiem. Jak najbardziej odpowiednio dobrane ćwiczenia, pomogą w pozbyciu się bólu.

 • Czy można zrehabilitować kręgosłup po operacji aby nie odczuwać bólu?

  Uprzejmie proszę o fachową pomoc i konsultację. Zmagam się z bólem kręgosłupa po operacji, nie jestem w stanie funkcjonować bez leków p/bólowych. Proszę o wyznaczenie terminu konsultacji.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater

  Zapraszam na konsultację. Terminy możliwych wizyt dostępne są w kalendarzu.

Zobacz wszystkie (9) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałem pracując w firmie MDRTeam zajmującej się masażem i rehabilitacją z dojazdem do domu pacjenta oraz współpracując z klubem siatkarskim UMKS MOS Wola Warszawa. Podczas pracy z sekcjami siatkarskimi przyczyniłem się do takich sukcesów jak:
  - Mistrzostwo II ligi mężczyzn
  - Wicemistrzostwo Polski juniorek
  - V miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek i kadetów
  Ponadto poszerzałem swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach m.in: Mulligan Concept moduł A i B, Rolfing, Kinesiology taping.
  Chętnie podzielę się z państwem swoją wiedzą i umiejętnościami, swoje usługi oferuję z dojazdem do domu pacjenta.

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Gorąca polecam Bartka specjalista w każdym calu.Oprócz doraźnej pomocy na zmęczone mięśnie dużo cennych wskazówek jak sobie radzić kiedy nie jesteśmy w gabinecie.Polecam.

 • bardzo dobry

  Przyszedłem do Bartka z bólami mięśni po bardzo intensywnym treningu (wspomnę, że nie mogłem zgiąć ręki w stawie ramiennym do kąta 90 stopni, a stawy łokciowe zginałem jedynie o 30 stopni). Po masażu i zastosowaniu kinezytapingu ruchomość w stawach znacznie się "zwiększyła", a ból ustąpił. Jak najbardziej polecam.

 • bardzo dobry

  Pan Bartek to fizjoterapeuta niezwykle zaangażowany w sprawy pacjenta. Jest sumienny i rzeczowy. Ma wszechstronną wiedzę, którą chce się dzielić. Pomógł mi z bólem pleców, po każdej wizycie ból stawał się znacząco mniejszy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater ( 12 grudnia 2016)

  Dziękuje bardzo!

 • bardzo dobry

  Bartek jest moim rehabilitantem od 7 lat i profesjonalnie dba o moją formę fizyczną (psychiczną też ). Jestem chora na SM, dzięki pomocy Bartka utrzymuję moją sprawność na niezmiennym poziomie, co w tej chorobie nie jest proste.
  Fizjoterapia przebiega sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.
  Polecam wszystkim!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater ( 6 października 2016)

  Dziękuję Pani Doroto, za bardzo miłe słowa.

 • bardzo dobry

  Przyszłam do Bartka z silnym bólem w dolnej części kręgosłupa. Po pierwszym masażu mogłam odczuć różnicę, a po trzech ból właściwie zniknął. Oprócz tego udzielił mi wskazówek jak zapobiegać bólom w przyszłości dzięki ćwiczeniom rozciągającym. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Do pana Bartosza trafiłam przez znajomą. Dokuczał mi ból pleców i po godzinnym masażu po raz pierwszy od dawna poczułam ulgę. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Nie mam wątpliwości, że cechuje go pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywana pracę. Omawiał dokładnie wszystkie czynności, pokazywał jak mogę sama w domu pracować nad mięśniami, które są przykurczone. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego fizjoterapeuty, polecam wszystkim pana Bartosza.

 • bardzo dobry

  Do Bartka trafiłem z bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Dużo trenuję na siłowni i gram w siatkówkę, często miałem problem z plecami. Bartek poprzez masaż sprawił, że ból znacznie ustąpił oraz pokazał mi ćwiczenia, które miałem wykonywać po każdym treningu. Dzięki temu praktycznie pozbyłem się bólu. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z przeciążeniami wywołanymi treningami.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Bartosz Pater ( 11 grudnia 2015)

  Dziękuje Mateusz, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni