Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pourazowe
 • Bóle kręgosłupa
 • Bóle mięśni
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Gorąca polecam Bartka specjalista w każdym calu.Oprócz doraźnej pomocy na zmęczone mięśnie dużo cennych wskazówek jak sobie radzić kiedy nie jesteśmy w gabinecie.Polecam.


L
Użytkownik zweryfikowany

Przyszedłem do Bartka z bólami mięśni po bardzo intensywnym treningu (wspomnę, że nie mogłem zgiąć ręki w stawie ramiennym do kąta 90 stopni, a stawy łokciowe zginałem jedynie o 30 stopni). Po masażu i zastosowaniu kinezytapingu ruchomość w stawach znacznie się "zwiększyła", a ból ustąpił. Jak najbardziej polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Bartek to fizjoterapeuta niezwykle zaangażowany w sprawy pacjenta. Jest sumienny i rzeczowy. Ma wszechstronną wiedzę, którą chce się dzielić. Pomógł mi z bólem pleców, po każdej wizycie ból stawał się znacząco mniejszy.

Bartosz Pater

Dziękuje bardzo!


Użytkownik zweryfikowany

Bartek jest moim rehabilitantem od 7 lat i profesjonalnie dba o moją formę fizyczną (psychiczną też ). Jestem chora na SM, dzięki pomocy Bartka utrzymuję moją sprawność na niezmiennym poziomie, co w tej chorobie nie jest proste.
Fizjoterapia przebiega sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.
Polecam wszystkim!!!

Bartosz Pater

Dziękuję Pani Doroto, za bardzo miłe słowa.


J
Użytkownik zweryfikowany

Przyszłam do Bartka z silnym bólem w dolnej części kręgosłupa. Po pierwszym masażu mogłam odczuć różnicę, a po trzech ból właściwie zniknął. Oprócz tego udzielił mi wskazówek jak zapobiegać bólom w przyszłości dzięki ćwiczeniom rozciągającym. Bardzo polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Do pana Bartosza trafiłam przez znajomą. Dokuczał mi ból pleców i po godzinnym masażu po raz pierwszy od dawna poczułam ulgę. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Nie mam wątpliwości, że cechuje go pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywana pracę. Omawiał dokładnie wszystkie czynności, pokazywał jak mogę sama w domu pracować nad mięśniami, które są przykurczone. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego fizjoterapeuty, polecam wszystkim pana Bartosza.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do Bartka trafiłem z bólem pleców w odcinku lędźwiowym. Dużo trenuję na siłowni i gram w siatkówkę, często miałem problem z plecami. Bartek poprzez masaż sprawił, że ból znacznie ustąpił oraz pokazał mi ćwiczenia, które miałem wykonywać po każdym treningu. Dzięki temu praktycznie pozbyłem się bólu. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z przeciążeniami wywołanymi treningami.

Bartosz Pater

Dziękuje Mateusz, cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. Mam 30 lat od około 4 lat mam problem z kręgosłupem odcinek lędźwiowy. Początek moich problemów nastąpił w pracy podczas podnoszenia ciężkiego przedmiotu w pozycji skrętnej w lewo poczułem silny ból w okolicy lędźwiowej z uczuciem promieniwania w pośladek aż do kończyny dolnej.Od tamtej pory ból w rożnym stopniu mi dokucza raz mocniej raz słabiej pojawiły się bóle również z lewej strony z promieniowaniem do lewej kończyny. Mam bardzo akutalne badanie MRI które wykazuję : wysokość trzonów kręgów prawidłowa, szerokość przestrzeni międzykregowych prawidłowa, na poziomie L4/L5- kręgozmyk przedni wynoszący 3 mm, zmiany degeneracyjne krążka międzykręgowego na tym poziomie dysk wypełnia dolne części otworów międzykręgowych po obu stronach nie uciskając bezpośrednio nerwów w ich obrębie. Dodam ze poruszając biodrami odczuwam przeskakiwanie w tej okolicy. Czy da się to wyleczyć fizjoterapią ? Pozdrawiam

  Dzień dobry,przy dobrze poprowadzonej terapii jak najbardziej da się doprowadzić do zniesienia objawów, a na pewno do zmniejszenia dolegliwości.

  Bartosz Pater

 • Mężczyzna 32 Lata mam Mam kifozę czyli zaokrąglone plecy w odcinku piersiowym,czy jest jakiś sposób na zmniejszenie lub zniwelowanie tego schorzenia rehabilitacja staram się trenować na siłowni 2 razy w tygodniu czy są jakieś partię mięśni na które powinienem zwrócić uwagę

  Kifoza jest naturalną krzywizną kręgosłupa. Jeśli jest pogłębiona, należy rozciągać przykurczone mięśnie najczęściej mm. klatki piersiowej i wzmacniać mięśnie grzbietu,przede wszystkim ściągające łopatki. Żeby dokładnie zaplanować program ćwiczeń niezbędna jest konsultacja.

  Bartosz Pater

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyłem dwa kierunki: fizjoterapię oraz wychowanie fizyczne. Doświadczenie zdobywałe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stany pourazowe
 • Bóle kręgosłupa
 • Bóle mięśni
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania