dr n. med.

Bartosz Kondracki

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

3 opinie +dodaj

* Konsultacje kardiologiczne * Konsultacje internistyczne * Holter ekg * Holter ciśnieniowy ABPM * Echo serca * Koronarografia * Zabiegi angioplastyki wieńcowej * Przezskórne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: pogarszający się stan zdrowia

  Pan Doktor Kondracki uważnie wysłuchał opisu moich dolegliwości, zadawał szczegółowe pytania odnośnie mojego samopoczucia. Zaproponował diagnostykę oraz umówił termin następnych badań . Tłumaczył każde badanie jakie będę musiała przejść.Poświęcił mi sporo czasu, był niezwykle miły, cierpliwy. Jest to wspaniały lekarz z ogromną dozą empatii, którego mogę polecić z czystym sumieniem.Jestem bardzo mile zaskoczona .Dziękuję bardzo.
  Oby więcej takich lekarzy z zaangażowaniem.

 • P

  Pan Doktor Kondracki uważnie słuchał opisu moich dolegliwości, zadawał szczegółowe pytania odnośnie syptomów i samopoczucia. Wyjaśnił również zawiłe dla laika szlaczki na echokardiogramie. Nie bagatelizował moich słów, a wręcz dokładnie tłumaczył, dlaczego moje serce tak się zachowuje, jak zapobiegać pogłębianiu się symptomów, czym bardzo mnie uspokoił. Zaproponował diagnostykę w najbliższym czasie oraz kolejną, niezbędną w dalszej perspektywie, która możliwa będzie po rozwiązaniu ciąży. Pan Doktor poświęcił mi sporo czasu, był niezwykle miły, cierpliwy i czułam się fachowo zaopiekowana podczas wizyty. Jest to wspaniały lekarz z ogromną dozą empatii, którego mogę polecić z czystym sumieniem.

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Dużo czasu poświęcił na wysłuchanie moich problemów, wszystko robił bardzo dokładnie i bardzo sprawnie, widać, że zainteresował się moimi problemami. Zlecił wszystkie badania i umówił mnie na kolejny przyspieszony termin wizyty na który bez problemu się dostałam. Oby więcej takich ludzi z takim zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam.

Pytania pacjentów (22)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Biorąc concor cor 2.5mg na ogół miałem puls 60-65, teraz gdy odstawilem ciągle czuje jak moje serce mocno bije, nie mogę przez to spać. Puls jest od 80-100 uderzeń. Niby normalna, lecz serce strasznie mocno odczuwam. Co powinienem z tym zrobić? Proszę o pomoc.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam
  Nie napisał Pan dlaczego odstawił Concor. Jeżeli nie ma przeciwwskazań to należy wrócić do przyjmowania leku. Natomiast jeżeli są przeciwwskazania to należy skonsultować się z kardiologiem w celu ewentualnego rozważenia włączenia leków z innych grup do leczenie tak żeby zwolnić akcję serca, przyspieszona akcja serca, która trwa dłuższy okres czasu może prowadzić do powikłań (między innymi objawiającymi się niewydolnością serca). Pozdrawiam

 • Moja mama co jakiś czas dziwie sie czuje dwa miesIące temu po operacji kwadratektomi piersi na wieczór czuła się bardzo źle puls serca bardzo skakał było nawet zE miala puls ponad 200, echo serca po tym wyszło ok, u neurologa również stwierdził że to nie do niego z tym, i od tygodnia znowu sie zaczyna dziwny bol serca drętwienie twarzy ból tylu głowy suchość w ustach problem z przelykaniem, na Internecie jest tego mnóstwo od problemow kardiologicznych do problemów z zoladkiem a może nawet i menopauza dodam że mama ma 50lat i problemy z zoladkiem zwezony przelyk czy coś.. i tu moje pytanie do jakiego lekarza sie udac?kardiolog?gastrolog? Zazwyczaj lapie to ją po południu jak cos zje chociaż nie zawsze bo bywa ze i wieczorami bardzo prosze o jakas poradę oraz co to moze byc z gory dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam.
  Z uwagi na puls 200 należy wykonać badanie ekg Holter, a następnie udać się do kardiologa w celu wykluczenie ewentualnej arytmii jako przyczyny dolegliwości. Dodatkowo należy również zasięgnąć porady gastrologa ponieważ dolegliwości po przyjęciu pokarmu mogą sugerować problemy gastrologiczne. W zasadzie w początkowej fazie diagnostyki można spokojnie udać się do specjalisty chorób wewnętrznych, który na pewno porazi sobie z problemem. Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • * Konsultacje kardiologiczne
  * Konsultacje internistyczne
  * Holter ekg
  * Holter ciśnieniowy ABPM
  * Echo serca
  * Koronarografia
  * Zabiegi angioplastyki wieńcowej
  * Przezskórne zabiegi implantacji zastawki aortalnej TAVI
  * Profilaktyka, prewencja

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Aterektomia laserowa ELCA (excimer laser coronary atherectomy) - stan obecny i perspektywy.
 • Zaawansowanie procesu zapalnego u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą typu 2 oraz chorobą niedokrwienną serca.
 • Fibrinogen takes part in more advanced stage of inflammation in patients with hypertension, diabetes mellitus type 2 and ischemic heart disease.
 • Lepszy rozwój krążenia obocznego u chorych z cukrzycą i przewlekle zamkniętą tętnicą wieńcową (CTO).
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Polish School of Medicine Memorial Fund

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • St Georges Hospital London
 • New Royal Infirmary of Edinburgh

Certyfikaty

 • Bartosz Kondracki, kardiolog w mieście Lublin - Certyfikaty