lek.

Bartosz Kapturkiewicz

Chirurg, Onkolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 213 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Studia ukończył w 2006 roku. Od początku pracy zawodowej związany z Dolnośląskim Centrum Onkologii. Członek zespołu I Oddziału Chirurgii Onkologicznej.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Bardzo miły,sympatyczny lekarz na każde pytanie rzeczowo, dokładnie odpowiedział, szybka reakcja dziś wizyta jutro biopsja co przyspieszyło diagnozę i wdrożenie leczenia(nowotwór twarzoczaszki z przerzutami na węzły chłonne gr.2,3 i5) po ciężkim leczeniu, dziś moje wyniki są pozytywne.Serdecznie polecam pana doktora.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MELITA MEDICAL

  Lekarz o jakim wydawałoby się można tylko marzyć,ale to marzenie po wizycie u niego stało się rzeczywistością. Cudowny człowiek przede wszystkim,a do tego jeszcze ten wspaniały człowiek jest lekarzem-czego chcieć więcej...

 • M
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologii we WrocławiuUsługa: Guzek żołądka

  Porostu anioł nie człowiek:) Już od czasu pierwszej wizyty Pan doktor Kapturkiewicz wzbudził we mnie zaufanie. Poprostu poczułam się wreszcie ,,bezpiecznie", że trafiłam na lekarza, który chce mi pomóc. Ma całkowicie odmienne podejście do pacjenta niż Ci medycy, do których ostatnio uczęszczałam, gdyż jest kompetentny, sumienny, miły i przede wszystkim cierpliwy:) Udziela odpowiedzi na dosłownie każde, dotyczące choroby pytanie. Po operacji wszystko spokojnie wyjaśnia
  i wtrącę, że tylko jeden dzień raczyłam się środkami przeciwbólowymi, co jest godne podziwu. Uważam Pana Bartosza Kapturkiewicza za bardzo dobrego chirurga onkologa :):):), który nie zwleka z ratowaniem zdrowia swoich pacjentów.

 • T
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

  Moja mama trafiła do doktora Kapturkiewicza z rozpoznaniem guza piersi. Doktor niestety potwierdził przypuszczenia, ale od razu wyjaśnił w sposób bardzo rzetelny jak będzie przebiegało leczenie. W trakcie pobytu mamy w szpitalu doktor na bieżąco informował nas o stanie zdrowia i podjętych działaniach. To co najbardziej urzekło nas w pracy Pana Bartka to jego pełne zaangażowanie. W tak trudnych chwilach poczucie bezpieczeństwa jest bezcenne - dziękuję Panie doktorze w swoim i mamy imieniu.

 • Doktor Kapturkiewicz zajmuje się leczeniem bliskiej mi osoby. Sprawnie przeprowadził ja przez badania, co pozwoliło na szybką diagnozę i podjęcie dalszych kroków. To bardzo kompetentny, a jednocześnie wyrozumiały młody człowiek. Interesuje się pacjentem i rozumie, że za diagnozą stoi człowiek, a nie kolejny przypadek nowotworu. Co ważne dla mnie, ma świadomość, że diagnoza,leczenie i rokowania są ważne nie tylko dla pacjenta, ale i dla jego bliskich.

 • M

  Polecam wszystkim doktora Kapturkiewicza którzy musza sie zmierzyć z operacja pierwszy raz w życiu . Ja byłem tak wystraszony ze miałem ochotę uciekać podejście jakie ma Pan doktor jest niesamowite tłumacząc mi jak będzie odbywała sie operacja miałem wrażenie ze to wyciskanie pryszcza i tak wlasnie było , nim sie zorientowałem miałem juz wycięte 6 guzków . Sam przebieg operacji jest niesamowity gdyż podczas całego czasu spędzonego na stole przegadaliśmy z doktorem na rożne tematy łącznie z opowiadaniem kawałów . Dla mnie jest to lekarz z powołania który robi to z pasja i uśmiechem . Jeszcze raz bardzo dziekuje za wszystko i jeśli ktoś musi trafić do specjalisty to napewno po wizycie napisze dokładnie to samo co ja .

 • I

  Dr Kapturkiewicz operował moja mamę w DCO na Hirszfelda.
  Mama trafiła do niego podczas pierwszej wizyty onkologicznej w przychodni i po niecałych dwóch miesiącach miała to szczęście że doktor Kapturkiewicz ją operował.
  Po operacji doktor bez problemu wyjaśnił mi w sposób zrozumiały jak przebiegła operacja, która niewątpliwie uratowała mojej mamie życie.
  Mogę śmiało powiedzieć że doktor jest jednym z tych lekarzy którzy do swojego zawodu podchodzą z pasją i ogromnym zaangażowaniem, jednocześnie będąc ciepłym i serdecznym w podejściu do pacjenta.
  Doktor jest bardzo pozytywną osobą i tak samo wpłynął na moja mamę i jej myślenie o chorobie -> to bardzo ważne w leczeniu onkologicznym.
  Naprawdę gorąco polecam.
  Panie Bartoszu dziękuję jeszcze raz w imieniu mamy i swoim :)

 • Dr Kapturkiewicz to wspaniały lekarz i mega osobowość , uśmiech nie schodzi mu z twarzy za co bardzo dziękuję bo to naprawdę pomaga !!! Prawdziwy fachowiec , ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Przed zabiegiem wszystko dokładnie mi wytłumaczył i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania - a było ich naprawdę sporo :-) Polecam każdemu kto szuka lekarza empatycznego z dużym doświadczeniem . Z tego co wiem to cały czas jeździ na różne szkolenia i konferencje naukowe aby być o 2 kroki do przodu .Kompetencje , profesjonalizm i stosunek do pacjenta na najwyższym poziomie. Szczerze polecam !!!

 • E

  Byłam pod opieką Doktora Kapturkiewicza w szpitalu przy ul. Hilszfelda we Wrocławiu . Pan Doktor od samego początku pokierował mnie krok po kroku,słuchał i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.Uważam, że jest to bardzo dobry lekarz i fachowiec, kulturalny, dokładny, rzetelny i słowny. Emanuje od niego ciepło i życzliwość. Interesuje się pacjentem przed i po operacji.To lekarz z prawdziwym powołaniem. Panie Doktorze dziękuję za usuniecie wielkiego ,,obcego''i profesjonalizm. Polecam innym pacjentom,pozdrawiam!

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Studia ukończył w 2006 roku. Od początku pracy zawodowej związany z Dolnośląskim Centrum Onkologii. Członek zespołu I Oddziału Chirurgii Onkologicznej. W swojej pracy kładzie duży nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, jest aktywnym członkiem m.in. takich towarzystw jak PTChO (Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej), PTO (Polskie Towarzystwo Onkologiczne), ESSO (The European Society of Surgical Oncology), POLSPEN (Polish Society for Parenteral, Enteral Nutrition and Metabolism), PTŻPiD (Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego). Zajmuje się diagnostyką, leczeniem chorób nowotworowych, głównie nowotworów przewodu pokarmowego oraz kontrolą i opieką pooperacyjną. Szczególnym zainteresowaniem i pasją doktora są operacje laparoskopowe. Dzięki licznym kursom zarówno w Polsce jak i zagranicą jest obecnie jedną z niewielu osób w naszym kraju wykonujących operację TaTME czyli procedurę pozwalającą zachować funkcję zwieraczy u pacjentów z nisko położonymi guzami odbytnicy.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Onkologii, Wrocław, Polska
 • Kantonsspital St.Gallen Warenannahme, St. Gallen, Szwajcaria
 • University Hospital of Leuven, Leuven, Belgia
 • Hospital Clínic de Barcelona, Barcelona, Hiszpania
 • Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka, Bydgoszcz, Polska
 • Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego, Szczecin, Polska
 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Białystok, Polska
 • Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń, Polska
 • Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, Gdańsk, Polska
więcej

Certyfikaty