Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Leszczyszyn-Stankowska Konsultacja chirurgiczna

  Byłem u Pani Doktor dwa razy. Mam bardzo dobre wrażenia - jasna diagnoza, leczenie bezbolesne, szczegółowe wyjaśnienia, bardzo dobra komunikacja z pacjentem. Atmosfera też bardzo sympatyczna. Z pełnym przekonaniem polecam.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Pilecka Inny

  Wizyta umówiona w dniu 4.10.2023r. na godz.16:30. Pacjentka - jak się później okaże - jest ostatnią osobą umówioną na ten dzień. Pod gabinetem czeka osoba towarzysząca informująca lekarza, że pacjentka stawi się o wyznaczonej godzinie, co też ma miejsce. Niestety, lekarz opuszcza bez wyjaśnienia miejsce pracy. To, że pacjentka jechała 150 km na wizytę czy uskarża się na dolegliwości o cechach powodujących zgłoszenie się do placówki o preferencjach onkologicznych to jedynie dodatkowe smaczki. Zupełny brak empatii, lekarz nie przyjął pacjenta w wyznaczonym terminie. Zdecydowanie nie polecam, bo to jednak nadal rzadka sytuacja kiedy lekarz nie przyjmuje prywatnie w wyznaczonym terminie bez słowa wyjaśnienia.

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Leszczyszyn-Stankowska Konsultacja chirurgiczna

  Kontakt z takim lekarzem jak pani doktor przywraca wiarę w ludzi. Bardzo rzeczową, konkretna, angażująca się w leczenie pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu a jednocześnie takiego ludzkiego podejścia i empatii do pacjenta!


  K
  Profil zweryfikowany
  Onkomed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek Inny

  Niestety nie polecam tego Pana. Jeździliśmy do niego prywatnie na wizyty zapewniał że wszystko będzie dobrze, mama miała mieć radioterapię, w efekcie dostawała chemię, po czym pół roku jej nie dostawała bo przygotowywali mamę do operacji, jak to stwierdził "próba operacji". Kazał nam przychodzić na wizyty i miał mamę operować, po czym nie pojawił się na operacji. Po operacji usłyszałam że oni juz wszystko zrobili i mogą podać chemię, bo nie wiedzą ile mamie życia zostało. Mama cierpiała w bólach... nie polecam!!! Szkoda czasu, pieniędzy i życia... ponieważ mama zmarła


  P
  Profil zweryfikowany
  Onkomed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek Inny

  Bardzo polecam wizytę u Dr Kasprzaka.
  Pan Doktor dokładnie rozwiał wszelkie wątpliwości, które pojawiły się po wizycie u innego lekarza. Badanie usg wykonane z duża dokładnością, a żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi.


  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Leszczyszyn-Stankowska Inny

  Pani dr to przemila osoba profesionalna bardzo zaangazowana w pomoc dla pacieta wielkie serce tlumaczy wszystko zrozumiale i cierpliwie kazdemu kto stracil nadzieje polecam Pania doktor a powroci mu nadzieja byla to pierwsza wizyta mojego meza u Pani doktor ale wiem ze napewno moz chce aby to Pani doktor go leczyla z czystym sumieniem polecam Pania doktor


  S
  Profil zweryfikowany
  Onkomed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek Inny

  23 marca 2020 r. moja Mama została wypisana ze szpitala przy Fieldorfa. Opis medyczny nie pozostawia złudzeń.Po operacji raka piersi w 2018 r. w DCO , nastąpiły przerzuty na wątrobę i kości. Postanawiamy wspólnie, że pójdziemy po poradę prywatnie. Pada na Onkomed. i pana Bębenka


  Poświęca Jej ok. 10 minut nie czytając wnikliwie opisu medycznego .Jedyne zalecenie to zmiana leku na inny ,ponieważ cytuję " poprzedni przestał działać " i kazał czekać na zmiany i przyjść za miesiąc !!!! Za miesiąc !!!! To wszystko.
  Po tygodniu Mama zaczyna się źle czuć, po półtora tygodnia dostaje żółtaczki. To początek końca. Mam twierdzi że taki autorytet jak bębenek wie co robi. Po długich tłumaczeniach ,namowach ulega i jedziemy do innego lekarza. Jest wyrok. Dla Mamy nie ma ratunku. Mama słabnie z dnia na dzień.
  Dopiero po świętach jest zgoda i lekarz w DCO podejmuje próbę i wielkie ryzyko leczenia, ale rokowania są bardzo złe.

  Nie uważam go za żaden autorytet onkologiczny. diagnoza medyczna i zastosowanie leczenia była lekkomyślna, opieszała i skrajnie nieodpowiedzialna. Cisną mi się bardziej dobitne słowa określające jego podejście i zaangażowanie ale wiem,że zostaną usunięte. Mam nadzieję ,że historia mojej Mamy będzie przestrogą dla innych kobiet.


  M
  Profil zweryfikowany
  Onkomed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek Inny

  Polecam wykonanie usg piersi u Pana doktora. Tylko on wykrył u mnie raka we wczesnym stadium. Doktor ma wspaniałe oko.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Alicja Balcerzak

  W marcu br. byłam szczęśliwie operowana przez Panią Doktor Alicję Balcerzak. Pani Doktor od pierwszej wizyty okazała się być lekarzem pełnym empatii, zrozumienia dla mojego problemu i fachowości. Miałam szczęście i po wielu latach mój problem zniknął. Dziękuję Pani Doktor! Jest Pani wspaniała jako człowiek i lekarz. Pacjentka


  A
  Profil zweryfikowany
  Onkomed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek mastektomia

  Najlepszy onkolog i psycholog we Wrocławiu. Wiele razy byłam u Pana Doktora z mamą i to dzięki Niemu mama jest w fantastycznej formie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Tadeusz Kościuszki 109a/1u, 53-110 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania