Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Onkomed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Marek Bębenek

Tadeusz Kościuszki 109a/1u

53-110 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kasprzak Inny

  Bardzo polecam wizytę u Dr Kasprzaka.
  Pan Doktor dokładnie rozwiał wszelkie wątpliwości, które pojawiły się po wizycie u innego lekarza. Badanie usg wykonane z duża dokładnością, a żadne z moich pytań nie pozostało bez odpowiedzi.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Leszczyszyn-Stankowska Inny

  Pani dr to przemila osoba profesionalna bardzo zaangazowana w pomoc dla pacieta wielkie serce tlumaczy wszystko zrozumiale i cierpliwie kazdemu kto stracil nadzieje polecam Pania doktor a powroci mu nadzieja byla to pierwsza wizyta mojego meza u Pani doktor ale wiem ze napewno moz chce aby to Pani doktor go leczyla z czystym sumieniem polecam Pania doktor

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Bębenek Inny

  23 marca 2020 r. moja Mama została wypisana ze szpitala przy Fieldorfa. Opis medyczny nie pozostawia złudzeń.Po operacji raka piersi w 2018 r. w DCO , nastąpiły przerzuty na wątrobę i kości. Postanawiamy wspólnie, że pójdziemy po poradę prywatnie. Pada na Onkomed. i pana Bębenka


  Poświęca Jej ok. 10 minut nie czytając wnikliwie opisu medycznego .Jedyne zalecenie to zmiana leku na inny ,ponieważ cytuję " poprzedni przestał działać " i kazał czekać na zmiany i przyjść za miesiąc !!!! Za miesiąc !!!! To wszystko.
  Po tygodniu Mama zaczyna się źle czuć, po półtora tygodnia dostaje żółtaczki. To początek końca. Mam twierdzi że taki autorytet jak bębenek wie co robi. Po długich tłumaczeniach ,namowach ulega i jedziemy do innego lekarza. Jest wyrok. Dla Mamy nie ma ratunku. Mama słabnie z dnia na dzień.
  Dopiero po świętach jest zgoda i lekarz w DCO podejmuje próbę i wielkie ryzyko leczenia, ale rokowania są bardzo złe.

  Nie uważam go za żaden autorytet onkologiczny. diagnoza medyczna i zastosowanie leczenia była lekkomyślna, opieszała i skrajnie nieodpowiedzialna. Cisną mi się bardziej dobitne słowa określające jego podejście i zaangażowanie ale wiem,że zostaną usunięte. Mam nadzieję ,że historia mojej Mamy będzie przestrogą dla innych kobiet.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kasprzak Inny

  Polecam wykonanie usg piersi u Pana doktora. Tylko on wykrył u mnie raka we wczesnym stadium. Doktor ma wspaniałe oko.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Balcerzak

  W marcu br. byłam szczęśliwie operowana przez Panią Doktor Alicję Balcerzak. Pani Doktor od pierwszej wizyty okazała się być lekarzem pełnym empatii, zrozumienia dla mojego problemu i fachowości. Miałam szczęście i po wielu latach mój problem zniknął. Dziękuję Pani Doktor! Jest Pani wspaniała jako człowiek i lekarz. Pacjentka

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Bębenek mastektomia

  Najlepszy onkolog i psycholog we Wrocławiu. Wiele razy byłam u Pana Doktora z mamą i to dzięki Niemu mama jest w fantastycznej formie.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Pawełczyk konsultacja endokrynologiczna

  Tak koszmarnej wizyty nie miałam u żadnego lekarza, niezależnie od specjalizacji. Lekarz niekomunikatywny, nie słuchał, tylko sam robił założenia np. jest Pani w złej kondycji psychicznej, je Pani dużo mąki, bolą Panią oczy. Nic z tych rzeczy u mnie nie występuje. Nie zgodził się na żadne dodatkowe badania, twierdząc że nie ma potrzeby. Opowiadał nieistotne dygresje, przedłużając wizytę, która była bezcelowa. Złe wyniki tłumaczył emocjami i założył, że jadąc na badania na pewno stałam w korku i byłam poddenerwowana. Zalecił wizytę u psychologa.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Kasprzak

  Dr Kasprzak jest najlepszym radiologiem jakiego spotkałam (a było ich kilku). Badam się u dr juz kilka lat.Tylko jemu powierzam badanie piersi ,ponieważ mnie tylko dr najlepiej się na tym zna. Pan dr badanie wykonuje precyzyjnie, bez pośpiechu, wszystko dokladnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Dodatkowo jest bardzo miły, wizyta zawsze przebiega w luźnej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ryszard Klaniecki USG piersi

  Bardzo miły i konkretny lekarz. Badanie wykonuje bardzo dokładnie oraz szczegółowo je omawia. Na każde pytanie odpowiada konkretnie i wyczerpująco;)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania