Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

pl. Hirszfelda 12, Krzyki

53-413, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Wojciechowski

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z PrzychodniąUsługa: konsultacje onkologiczne

   Doktor Wojciechowski to Anioł w postaci człowieka. Lekarz z prawdziwego zdarzenia i profesjonalista w każdym calu. Cudownie pozytywny, ciepły i życzliwy, godny 100 % zaufania. Pacjent pod opieką Pana Doktora przede wszystkim ma poczucie bezpieczeństwa i tego, ze jest w najlepszych rękach w jakie mógł trafić - ponieważ Pan Doktor ma złote ręce i złote serce. Jestem pacjentką Pana Doktora od ponad 2 lat, teraz jest też moja Mama - Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze !! Jest Pan Aniołem :) ( I.B. W)

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dermapuls KaniowscyUsługa: konsultacje onkologiczne

   Pan Doktor jest uprzejmy.Wizyta przebiegła miłej atmosferze.Lekarz mający świetny kontakt z pacjentem.Polecam Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Rafał Matkowski

  Onkolog, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Onkologii we WrocławiuUsługa: mastektomia

   Miałam to wielkie szczęście być operowaną przez profesora , i brak mi słów by opisać jakim jest człowiekiem i lekarzem , świetny fachowiec ale przede wszystkim wspaniały człowiek , zawsze odbiera telefon ,zawsze ma czas dla pacjenta żeby mu wszystko rzetelnie wytłumaczy , zawsze można się do niego zwrócić o pomoc i o poradę i zawsze ma czas dla pacjenta .Bardzo podziwiam Pana Profesora za jego kompetencje ,rzetelność i ciepło jakie bije od niego ,oby więcej było takich lekarzy jak Profesor .

  • E
   Lokalizacja: EMC EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

   Jest bardzo dobrym lekarzem ale przede wszystkim wspanialym człowiekiem. Nie czuje się żadnego dystansu, można swobodnie porozmawiać o swoich obawach a On wszystko rzeczowo wyjaśnia. Jest bardzo serdeczny i ciepły a podejście lekarza do pacjenta jest ważne w chorobach onkologicznych. Zawsze znajdzie czas dla chorego! Takich lekarzy u nas brakuje! Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Michał Maciejewski

  Ginekolog, Onkolog,

  • S
   Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: kolposkopia z biopsją z szyjki macicy

   Wizyta u Pana Doktora przebiegła znakomicie. Czekała mnie biopsja (pierwsza w życiu), więc byłam w lekkim stresie. Pan Doktor przyjął mnie spokojną rozmową, więc miałam chwilę na oswojenie się. Na fotelu kolposkopia przebiegła bezboleśnie i szybko. Biopsja również nie trwała długo i nie była bolesna. Czułam ukłucia, ale wiedziałam, że zaraz będzie po wszystkim. Pan Doktor nie tracił ze mną kontaktu, spokojnie przypominał o spokojnym oddychaniu. Po badaniu poinformował mnie rzeczowo jakie są przewidywane dalsze kroki leczenia. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi, że ułatwił mi tą mało przyjemną wizję wizyty. I bardzo polecam! A wszystkim pacjentkom życzę zdrowia :)

  • B
   Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

   Polecam! Doktor bardzo miły i konkretny. Wizyta trwała tyle ile było trzeba bez pośpiechu i bardzo dokładna.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


 • Bartosz Kapturkiewicz

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja wyrostka robaczkowego

   Dzień dobry,
   Pan Bartosz to najbardziej profesjonalna, spokojna, rzetelna osoba z zakresu medycyny z jaką miałam do czynienia. Sposób wypowiedzi oraz postawa sprawiała, iż wszystko było jasne i klarowne, a przede wszystkim bez niepotrzebnych negatywnych emocji - stresu.
   Na trzebnicki SOR zgłosiłam się z bólem brzucha i niestety po badaniach zakończyło się to decyzją operacji. Operował Pan Bartosz. Podobno nie był to zbyt "piękny" wyrostek, jednak poprzez sposób przeprowadzonego przed zabiegiem wywiadu mam wewnętrzny spokój, że wszystko jest idealnie.
   Bardzo chciałabym wierzyć, że w przyszłości gdy tylko będzie potrzeba będę trafiała na specjalistów takich jak Pan Bartosz Kapturkiewicz - kompetentnych i przy okazji uśmiechniętych.
   ~ Karolina :)

  • P
   Lokalizacja: Premium Clinic Wrocław Centrum MedyczneUsługa: konsultacja onkologiczna

   Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wyczerpująco odpowiada pytania i daje poczucie „zaopiekowania się” pacjentem.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Zbigniew Mazur

  Ginekolog,

  • E

   Zgadzam się z poprzedniczką- delikatny, rzetelny, sympatyczny- po prostu ludzki. Po serii ginekologów-rzezników wreszcie ktoś normalny...

  • Z

   miły, delikatny, sympatyczny i konkretny :)) polecam !!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Marek Gisterek

  Onkolog,

  • K

   Pan doktor to nie tyko wspaniały onkolg ale przede wszystkim wspaniały człowiek. Trudno wyrazić w kilku słowach jak wielką opieką obdarzył naszego tatę w ostatnich tygodnia życia. Choć nie udało się go uratować jesteśmy wdzięczni Panu Markowi za profesjonalizm i wrażliwość na ludzkie dramaty. Serdecznie dziękujemy.

  • G

   cudowny lekarz i człowiek, potrafi się zająć pacjentem.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Danuta Adamek

  Ginekolog,

  • B

   Byłam pacjentką p. doktor kilka lat, moja mama także, wierzyłyśmy, że mimo podstawowego sprzętu w gabinecie, którego brak pani doktor jest dobrym lekarzem. Niestety okazało się inaczej. Byłam prowadzona przez p. doktor w ciąży i oprócz badań moczu i krwi przez całą ciążę nie zleciła mi żadnych dodatkowych badań (wykonywałam je sama bez wiedzy p. doktor), tętno dziecka itd badała przykładając do mojego brzycha gumowo-plastikową tubę, zwykłego przyżądu do USG w gabinecie oczywiście nie ma!!!! Porażka! A mojej mamie (pacjetce o częstych problmach z piersiami itd) zapisywała przez 12 lat ten sam lek, który można brać max. 7 lat !!!! mimo próśb mojej mamy nie zmianiała leku (hormonalny). Zmieniłyśmy obie lekarzy, ale cóż, kiedy moja mama ma teraz guza w piersi i to najprawdopodobniej przez zbyt długie przyjmowanie leku!!!!! Proszę omijać gabiet p. doktor szerokim łukiem!!!

  • R

   Drugi raz byłam pacjentką Pani doktor Danuty Adamek i drugi raz wyszłam z gabinetu psychicznie wspata, mialam świadomość,że otoczona zostałam troską i pełnaą ciepła opieką. To niezwykle urocza, wyciszona osoba, przede wszystkim znakomity lekarz. POLECAM - R.W

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Ignatowicz - Pacyna

  Radiolog,

  • B

   Pani dr Agnieszka Ignatowicz-Pacyna to dobry specjalista.Jest miła i ma dobrą energię,którą przekazuje swoim pacjentką.


 • Aleksandra Łacko

  Internista, Onkolog,

  • M

   Dr Łacko jest dla mnie genialnym fachowcem, ze zdrowym podejściem do pacjentów.


 • Marcin Ekiert

  Onkolog,

  • A

   My (moja mama i ja) leczymy się w DCO u dr M. Ekierta od ponad 5 lat . Z każdą wizytą nie mogę wyjść z podziwu, że tacy lekarze jeszcze istnieją. Przede wszystkim mający czas dla pacjenta, słuchający i tłumaczący jasno i konkretnie całe leczenie. Wszystko w sposób spokojny, naturalny bez zerkania na zegarek, że kolejny pacjent czeka.
   Ja nie wymagam żeby trzymał mamę za rękę, ja chcę profesjonalizmu i zaangażowania w leczenie pacjenta. U tego lekarza to dostałyśmy. Polecam i zawsze polecać będę jako wspaniałego lekarza i dobrego człowieka.

  • M

   Dr Ekiert przybył do Wrocławia chyba prosto z Leśnej Góry :)
   Takich lekarzy spotyka się coraz rzadziej. Niestety.