Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu

pl. Hirszfelda 12

53-413 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Igor Madej Inny

  Chciałam wszystkim polecić pana doktora Igora Madeja. Cudowne podejście do pacjenta, szczegółowa i rzetelna informacja. Pierwszy raz nie miałam wrażenia, że dla lekarza jestem tylko jednostką. Tutaj było wręcz przeciwnie, zabieg przebiegał wzorcowo, czułam się w pełni zaopiekowana i bezpieczna. Przed zabiegiem poinformowano mnie o wszystkich możliwościach oraz o planowanym przebiegu. W trakcie zabiegu (w miejscowym znieczuleniu) pierwszy raz czułam się tak odprężona i w pewnych rękach. Dziękuję!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Szewczyk Inny

  Jeżeli ktokolwiek szuka lekarza z powołaniem, który ma w sobie niezwykłą empatię, potrafi słuchać a jednocześnie chce pomóc i rozumie sytuację w jakiej znajduje się pacjent, to własnie Pan Dr. Krzysztof Szewczyk zasługuje na te wszystkie pozytywne opinie. Wspaniały człowiek, z ogromną wiedzą i 100% zaangażowaniem do swojej pracy, któremu będę już zawsze wdzięczna bez względu na rozwój mojej choroby. Panie Doktorze dziękuje.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartłomiej Szynglarewicz Inny

  Gdybym miała kolejny raz stoczyć walkę z rakiem piersi (jedną już wygrałam) to z pewnością kolejny raz z doktorem Szynglarewiczem. Kiedy trafiasz z przerażeniem spowodowanym diagnozą, która niestety potem się potwierdza, pod skrzydła dr. Szynglarewicza to można z tym rakiem powalczyć. Doktor spokojnie wszytko tłumaczy i kieruje. Nie potrzebuje do tego miliona słów i miliona godzin. Ogromna wiedza i doświadczenie to atut doktora. Doktor bez owijania w ładne papierki mówi o tym z czym się trzeba zmierzyć i jak to zrobić. Dziękuję Panie Doktorze za zdrowie! Wdzięczna pacjentka Iwona.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Czekański Inny

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia innych kobiet w celu kontynuowania kontroli po raku jajnika. Muszę szczerze przyznać że jest to najlepszy lekarz na jakiego mialam okazje trafić. Bardzo rzetelny ,dokładny, cierpliwy . W dodatku bardzo przyjazny . Badania zawsze przechodzą w bardzo miłej atmosferze.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Szewczyk Inny

  Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Operował mnie w DCO przy zabiegu HIPEC, przed zabiegiem wytłumaczył wszystko do chciałam wiedzieć, z totalnymi szczegółami, czym mnie uspokoił gdyż byłam bardzo zestresowana. Można było pytać o dosłownie każdą niejasność, nie było dla niego głupich pytań i głupich odpowiedzi. Mega podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doświadczenie. Bardzo się cieszę ze trafiłam na takiego kontaktowego lekarza! Mam nadzieje ze nie będę musiała więcej wracać, ale napewno będę zawsze doktora najlepiej wspominać :) Dziękuje doktorze za wszystko!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Rafał Matkowski Inny

  Dzisiaj miałam okazję poznać Pana profesora jest cudownym i wspaniałym lekarzem a zarazem niesamowitym profesionalistom w tym co robi. Teraz wiem że jestem w dobrych rękach a to jest najważniejsze jak jest się chorym.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Szewczyk Inny

  Pan Doktor reoperował mnie z powodu wznowy raka jelita grubego w DCO we Wrocławiu. Lepiej nie mogłam trafić: kompetentny, skrupulatny, cierpliwy-robi to, co do niego należy, a nawet więcej (plastyka brzucha). Miał dla mnie czas, żeby porozmawiać i szczegółowo wszystko wytłumaczyć -przed i po operacji -nawet jak wracał bardzo zmęczony po innym zabiegu. Niedawno przeprowadzona kolonoskopia potwierdziła, że Pan Doktor jest specjalistą na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze. Uratował mi Pan życie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Szulc Inny

  Dr Rafał Szulc to wybitny chirurg onkolog i chirurg plastyk. Niezwykle utalentowany, kompetentny, rzeczowy, wykonujący swoją pracę z pasją, zaangażowaniem i troską o dobro pacjenta. Byłam przez Doktora operowana pół roku temu w DCO. Operacja była trudna i rozległa, wycięte zostały zmiany z obu piersi oraz węzły chłonne wartownicze. Dr Rafał Szulc przeprowadził operację wzorcowo, wszystko szybko i dobrze się zagoiło, blizny zostały niewielkie i mało widoczne. Dzięki niebywałym umiejętnościom Doktora moje piersi po operacji wyglądają dużo lepiej niż przed
  Cieszę się, że to właśnie Dr Szulc opiekował się mną przez cały proces leczenia chirurgicznego, od oceny wyników biopsji, poprzez ustalenie sposobu leczenia i zakresu operacji, samej operacji, kontroli po operacji. Dr Rafał Szulc to profesjonalista w swoim fachu, któremu można zaufać i być spokojnym, że jest się leczonym w sposób właściwy, na najwyższym światowym poziomie. Do tego wspaniały człowiek, życzliwy, serdeczny i ciepły.
  Panie Doktorze, dziękuję z całego serca.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Nojek Inny

  Pani doktor jest bardzo dobrym fachowcem, przeprowadziła u mnie bardzo skomplikowaną operację. Zawsze do dyspozycji pacjenta, empatyczna, uśmiechnięta, polecam bardzo


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Klaudiusz Jerzy Małachowski Inny

  Zdarzało mi się z rzadka trafić w trakcie mego w pobliżu sędziwego żywota - człowieka, lekarza o takiej subtelności w cierpliwym traktowaniu pacjenta o jednoznacznym rozpoznaniu nowotworu złośliwego. Niedane było mi przy tym ujrzeć tego wybitnego profesjonalisty o bogatej wiedzy i niemniej bogatym, wieloletnim doświadczeniu w swej specjalności bez budzącego zaufanie uśmiechu na twarzy. Wielkie dzięki doktorze - o rzymskim imieniu - za chwile, które poświęciłeś nie tylko mnie, ale jak z pewnością mogę domniemywać, każdemu Twemu pacjentowi, niezależnie od jego statusu w społeczeństwie. Z głębokim szacunkiem, Kazimierz Wydrowski.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania