Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (71)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Hirowska - Tracz Inny

  Doskonała Pani Doktor! Wspaniała specjalistka, leczenie szybkie i skuteczne!

  J
  Profil zweryfikowany
  Barbara Rossochacka-Rostalska Inny

  Mialam ogromne szczęście, że trafiłam pod opiekę Pani Doktor. Pani Doktor to wspaniały lekarz, empatyczny i konkretny. Po prostu świetny fachowiec.
  Dziękuję za uratowanie mi życia.

  K
  Profil zweryfikowany
  Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu Inny

  Z całego serca polecam Pana Doktora.
  Lekarz który z dużą empatią podchodzi do pacjenta.
  Mój tato zachorował na raka jelita grubego, był w ciężki stanie . Dzięki pomocy udało się go uratować. Minęło 8 lat, a po raku ani śladu.
  Jestem wdzięczna, że mój tato trafił w dobre ręce.


  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Hajac Inny

  Najlepszy fachowiec jakiego spotkałem na ścieżce wojennej z moim osobistym obcym.
  Jego wiedza, doświadczenie i bierzące zaangażowanie we wprowadzaniu najnowocześniejszych zdobyczy nauki pozwoliła mi kontynuować moją walkę przez kilka ostatnich lat nie odczuwając skutków ubocznych leczenia.
  Pan doktor przewodzi interdyscyplinarnemu zespołowi specjalistów którzy tworzą nowy sposób na wielopoziomową analizę przypadków taki jak mój, kojarząc banalne objawy w obraz który pozwala na wczesne rozpoznanie i zastosowanie odpowiedniej terapii nawet będącej jeszcze w fazie eksperymentalnej!
  Życzę każdemu w potrzebie żeby trafił pod skrzydła Doktora Łukasza!
  Polecam z całego serca!
  Wojciech Bartosiewicz


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Oleszkiewicz Inny

  Wspaniały lekarz , doskonały fachowiec, dobry człowiek . Dziękuję za pomoc, opiekę, pokierowanie na badania .


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Oleszkiewicz Inny

  Pani doktor przeprowadziła u mnie operację mastektomii z rekonstrukcją oraz operację oszczędzającą drugą pierś. Przed operacją nie spodziewałam się, że moje piersi będą wyglądały po operacji tak ładnie, ale tak jest! Cięcia zostały zaplanowane przez panią doktor tak, żeby efekt był jak najbardziej estetyczny. Na każdym etapie leczenia byłam i jestem traktowana po partnersku i informowana o wszelkich możliwych skutkach - to dla mnie bardzo ważne.
  Serdecznie polecam tego lekarza.


  L
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Rafał Matkowski Inny

  Nie da się napisać opinii, która byłaby wystarczającą dla opisania Profesora jako znakomitego specjalisty, który wspaniale potrafi zaopiekować się pacjentem. Zostawiam wiec jedynie: dziękuję (mastektomia z rekonstrukcja).


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Oleszkiewicz Inny

  Mialam u pani doktor zabieg we wrześniu. Bardzo miła i konkretna osoba. Mega sympatyczna. Polecam bardzo. Do tego opieka w Dco we Wrocławiu na 5+. Jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tak sympatyczna kadra. Od pan salowych po pielęgniarki i lekarzy. Pozdrawiam wszystkich.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Szulc Inny

  Miałam ogromne szczęście, że trafiłam pod opiekę i leczenie przez Dr.Szulca.Mialam przyjemność poznania Dr.podczas leczenia złośliwego nowotworu piersi w DCO.Dr.to wspaniały lekarz wykazujący się ogromną empatią,zawsze dokładnie tłumaczy jak będzie postępowało leczenie czy np.jak będzie wyglądał zabieg chirurgiczny... Jestem ogromnie wdzięczna Dr.Szulcowi za uratowanie mojej kobiecości.Dziekuje serdecznie za wspaniałą opiekę.Z czystym sercem mogę polecić Dr.Szulca :)


  J
  Profil zweryfikowany
  Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu Inny

  Pan doktor jest wyjątkowym i empatycznym człowiekiem z poczuciem humoru. Wystarczy jedno słowo aby poprawił samopoczucie. Jestem bardzo wdzięczna za to co dziś zrobił dla mojej mamy! Działa szybko i konkretnie!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

pl. Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania