Dr n. med.

Bartosz Godlewski verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Scanmed Szpital św. Rafała

  Karol Jaworski.04-06-2018
  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Godlewskiemu za usuniecie krążka M51 na poziomie L4L5,po zabiegu czuję się bardzo dobrze i jestem za to bardzo wdzięczny.
  Pan Doktor Godlewski to bardzo utalentowany wielki człowiek w 100 procentach oddany swojej pracy,to neurochirurg z powołania.
  Każdy kto potrzebuje pomocy to życzę mu aby trafił do Pana Doktora Godlewskiego,moim zdaniem to najlepszy neurochirurg i bardzo dobry skromny człowiek.

 • Szukasz neurochirurga? Pacjenci polecają:

  Marek Zdeb
  Marek Zdeb
  Neurochirurg
  Bochenka 12, Kraków
  Wspaniały lekarz wspaniały człowiek 5 to zdecydowanie za mało zasługuje na drugie tyle Wyciął 2 guzy mózgu mojej… więcej

  Stanisław Kwiatkowski
  Stanisław Kwiatkowski
  Neurochirurg, Chirurg dziecięcy
  Wielicka 265, Kraków
  Profesor jest cudownym ciepłym człowiekiem. Ma wspaniałe podejście do dzieci. W pełni otacza opieką pacjenta dając… więcej

  Piotr Kłosiński
  Piotr Kłosiński
  Ortopeda, Neurochirurg
  Przykopy 13, Kraków
  Bardzo miły, życzliwy.Profesjonalista w swojej specjalizacji.Bardzo dobrze tłumaczy problem i poświęca dużo czasu… więcej

  Paweł Łopatka
  Paweł Łopatka
  Neurochirurg
  Walerego Sławka 3, Kraków
  Rzetelne badanie, bardzo dobre wyjaśnienie powodów choroby i przyczyny. Solidnie wyjaśnione dalsze postępowanie. więcej

  Borys Kwinta
  Borys Kwinta
  Neurochirurg
  Ludwinowska 11/9, Kraków
  bardzo konkretna wizyta miłe podeście do pacjenta wytłumaczenie spokojnie badań przebadanie pacy jęta i nie… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Wykształcenie:
   - Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Lekarski: 1995-2001;
   - Specjalizacja w dziedzinie neurochirurgii: 2003-2009, Klinika Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych USK im. WAM w Łodzi. Specjalista neurochirurg, egzamin: kwiecień 2009;
   - Praca doktorska: „Ocena skuteczności leczenia operacyjnego choroby dyskowej kręgosłupa szyjnego z zastosowaniem implantów Dero C-Disc PEEK”. Stopień naukowy doktora nauk medycznych - maj 2007;
   - Staż naukowy na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Uniwersyteckiego w Melbourne, Australia. (Department of Neurosurgery. The Royal Melbourne Hospital. The University of Melbourne): 2011–2012;
   www.bartoszgodlewski.pl

  Specjalizacje

  • Neurochirurgia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Scanmed Szpital św. Rafała

   Karol Jaworski.04-06-2018
   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Godlewskiemu za usuniecie krążka M51 na poziomie L4L5,po zabiegu czuję się bardzo dobrze i jestem za to bardzo wdzięczny.
   Pan Doktor Godlewski to bardzo utalentowany wielki człowiek w 100 procentach oddany swojej pracy,to neurochirurg z powołania.
   Każdy kto potrzebuje pomocy to życzę mu aby trafił do Pana Doktora Godlewskiego,moim zdaniem to najlepszy neurochirurg i bardzo dobry skromny człowiek.

  • B
   Lokalizacja: Scanmed Szpital św. Rafała

   Pragnę złożyć wyrazy wdzięczności dla Pana doktora Bartosza Godlewskiego Jestem po zabiegu odbarczenie nerwu lokciowego lewego To najlepszy lekarz którego spodkałam na swojej drodze Dzięki panu doktorowi mogę palcem ruszać jestem bardzo za to wdzięczna Beata B

  • Lokalizacja: Scanmed Szpital św. RafałaUsługa: Zabieg usunięcia PJM L4L5 L5S1

   2/11/2017 byłam operowana przez dr Bartosza Godlewskiego w szpitalu św. Rafała. Zabieg przebiegł pomyślnie, ból minął, czuję się bardzo dobrze więc z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pan doktor wykonał zadanie na medal.
   To co wyróżnia Pana doktora, to przede wszystkim cierpliwość, spokój, zaangażowanie i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.
   Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wspaniały specjalista.
   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił, za to bym mogła funkcjonować bez bólu. Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-)

  • Lokalizacja: Scanmed Szpital św. Rafała

   Pan Doktor to świetny i profesjonalny specjalista a przy tym bardzo skromny:-)przeprowadził mi operacje kręgosłupa szyjnego. Wszystko przebiegło pomyślnie!Życzę każdemu żeby dostał się do takiego specjalisty. Jest jak Anioł!

  • D

   Dr Godlewski to na pewno lekarz z powołania, empatyczny i bardzo sympatyczny. Operował męża dwa razy w Szpitalu św. Rafała, nie było żadnych nieprawidłowości, wszystko skończyło się bardzo dobrze, bez powikłań. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu doktorowi za zaangażowanie i profesjonalizm. Dziękujemy także personelowi za pomoc i bardzo pozytywne podejście do pacjenta.

  • W dniu 27.12.2016 roku byłam operowana (usunięcie przepukliny na odcinku L4/L5 kręgosłupa) w szpitalu św. Rafała w Krakowie. Z reguły nie wystawiam opinii na wszelakich forach ale pomyślałam, że przynajmniej w ten sposób odwdzięczę się Panu doktorowi za pomoc. Dr Godlewski to przede wszystkim świetny specjalista ale takich pewnie jest wielu. To co szczególnie wyróżnia doktora wśród pozostałych to podejście do pacjentów, pełne cierpliwości i niewymuszonej empatii. To co jest również godne uwagi to sympatia jaką darzy Pana doktora personel szpitala (któremu również z tego miejsca serdecznie dziękuję za pomoc). Wspaniały człowiek! Polecam gorąco!!

  • K

   U dr Godlewskiego w szpitalu Św. Rafała w Krakowie diagnozowałem i operowałem przepuklinę krążka L5/S1 (mikrodyscektomia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa).
   Jest to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi w życiu miałem styczność. Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie i rzeczowo. Na pierwszej wizycie uważnie wysłuchał historii dolegliwości i przeprowadził szczegółowy wywiad jeszcze zanim zaczął przeglądać wyniki badań obrazowych. Profesjonalnie przedstawił wszelkie dostępne opcje postępowania i ich konsekwencje, dając mi solidne podstawy do podjęcia decyzji czy poddać się zabiegowi.
   Kontakt przed operacją, sama operacja oraz opieka w szpitalu po zabiegu, wraz z informacjami o dalszym postępowaniu i wizytą kontrolną były na równie wysokim poziomie. Jest to ewidentnie lekarz, który pacjentowi poświęci odpowiednią ilość czasu, a jednocześnie nie będzie zbędnie rozciągał procesu decyzyjnego, gdzie może liczyć się każdy dzień zwłoki.
   Zdecydowanie polecam jako znakomitego specjalistę przy problemach z kręgosłupem które mogą wymagać operacji.

  • Pragnę złożyć wyrazy wdzięczności dla Pana Doktora Bartosza Godlewskiego , jestem tuż po operacji kręgosłupa szyjnego i czuję się doskonale, godna podziwu również kompleksowa opieka pielegniarek i wszystkich pracowników oddziału neurochirurgii w szpitalu św Rafała , polecam

  • Lekarz z powołania. Punktualny, mający czas dla pacjenta. Pełny profesjonalizm. Gorąco polecam.
   Dziękuję za doskonale wykonaną operację kręgosłupa oraz opiekę po zabiegu całemu personelowi
   szpitala św. Rafała.
   Piotr M.

  • A

   Jestem po pierwszych wizytach u dr Godlewskiego. Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Uprzejmy, miły i przede wszystkim bardzo cierpliwy. Jego diagnozę o pilnym zabiegu potwierdziłam u dwóch innych neurochirurgów, konieczna jest natychmiastowa operacja. Nie jest to łatwa decyzja, ingerencja w kręgosłup wiąże się dużym ryzykiem. Jednak po rozmowach z moją rehabilitnatką i innymi pacjentami dr Bartosza jestem pozytywnie nastawiona do rezultatów końcowych. Wiele osób, u których zasięgłam opinii na temat doktora zapewniało, że lepiej trafić nie mogłam. Sama poleciłam kilku znajomym Pana doktora, każdy z nich jest bardzo zadowolony z wizyt. W związku z czym tylko potwierdza się teoria, że jest to jeden z najlepszych neurochirurgów na jakich mogłam trafić. Żałuję tylko, że Pan doktor nie ma wpływu na terminy zabiegów, ponieważ oczekiwanie 2 lata na operację, która powinna odbyć się ww trybie pilnym, tylko pogarsza moją sytuację, która i tak jest beznadziejna. Ciągły ból oraz coraz bardziej słabnąca noga uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, ale cóż taka służba zdrowia..
   Życzę sobie, wszystkim pacjentom i przede wszystkim Panu Doktorowi, by się nie zmieniał i zawsze był tak wspaniałym człowiekiem:-)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG