Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Liszki

Liszki 469

32-060 , Liszki , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Sawiec konsultacja alergologiczna dzieci

  Właśnie odbyłam wizytę u Pana Doktora i polecam każdemu rodzicowi, który lubi jasne i precyzyjne wskazówki, wyjaśnienia podanych zaleceń oraz miłą atmosferę. Dziecko zostało zbadane na kolanach mamy, co było dla niego super komfortowe i mimo późnej pory nie została uroniona nawet jedna łza. Pan Doktor potrafił cierpliwie wyjaśnić spanikowanej i sceptycznej mamie, na czym polega problem i jak sobie radzić. Przede wszystkim wszystko bardzo klarownie wytłumaczył w odniesieniu do najnowszych badań i wiedzy. Cudowny lekarz! Na pewno wrócimy, bo dokladnie takiego podejścia szukam u specjalisty. Dziękujemy Panie Doktorze! :)

  dr n. med. Piotr Sawiec

  Bardzo dziękuję. Jeżeli tylko panika i sceptycyzm mamy ustąpiły już po jednej wizycie to się niezmiernie cieszę.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Kruk Inny

  Wspaniały pediatra ze świetnym podejściem do małych pacjentów. Wszystko wyjaśnia, doradza rodzicom najlepsze rozwiązania. Skupia się w pełni na pacjencie, dziecko czuje się bezpiecznie i jest zadowolone. Nie olewa, nie zbywa, nie ma problemu żeby utrzymać kontakt telefoniczny i w razie problemu zadzwonić czy napisać. Polecam w 100%!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kurdziel Inny

  Wspaniały lekarz! Pan Doktor opiekuje się naszymi dziećmi od kilku lat i niezmiennie jesteśmy zachwyceni podejściem oraz wiedzą Pana Doktora. Dzieci wchodzą do gabinetu zawsze z uśmiechem. Jesteśmy wdzięczni za szczegółową diagnostykę, zawsze celne leczenie, kontakt gdy jest taka potrzeba oraz za przemiłą atmosferę! Dziękujemy!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Dominika Stettner-Kołodziejska Inny

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Doktor Dominikę przemiła osoba, cudowny człowiek. Moje wizyty zawsze kończą się uśmiechem na twarzy. Profesjonalna z ludzkim podejściem do pacjenta, odpowie na każde nurtujące pytanie. Staraliśmy się z mężem o dziecko szybko nam się udało, a to też dzięki poradom i wsparciu Pani Doktor. Szczerze polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Sawiec konsultacja pediatryczna

  Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora
  zdecydowanie najlepszy pediatra
  bardzo mnie uspokoił w sprawie córki
  pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentnym lekarzem pediatra
  dokładnie przebadał córkę o wszystko wypytał i wszystko dokładnie powiedział co robić
  Polecam serdecznie i pozdrawiam :)

  dr n. med. Piotr Sawiec

  Dziękuję. Fajnie, że udało się uniknąć szpitala i wszystko idzie dobrze.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kurdziel Inny

  Zdecydowanie najlepszy lekarz dla naszego synka! Pan Doktor Marcin Kurdziel nigdy się nie spieszy, dokładnie bada pacjenta, ma wspaniałe podejście do dzieci. Moim zdaniem to chodząca skarbnica wiedzy:) Dziękujemy za poświęcony nam czas. Za każdym razem mogę poradzić się Pana Doktora gdy mam jakieś wątpliwości. Nigdy nie pozostawia moich pytań bez odpowiedzi. To prawdziwy lekarz z powołania.
  Pozdrawiamy, Patryczek, Natalia i Krzysztof.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Kruk różne pediatryczne

  No my uwielbiamy doktora! Pomijając kompetencje lekarskie, które bardzo cenię, to przeuroczy człowiek, sympatyczny i co dla mnie bardzo ważne bardzo ufa rodzicom i słucha co mają do powiedzenia, sugestii. Dla mnie to mega ważne, że mogę aktywnie uczestniczyć w leczeniu dziecka, a nie tylko bezkrytycznie brać to co lekarz mówi. Moje zdanie jest zawsze brane pod uwagę i szanowane, a leczenie jest składową badania lekarskiego i moich sugestii. Człowiek dobrze się przy doktorze Kruku czuje, swoboda rodzica i dziecka.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kurdziel

  Chodzimy do doktora Kurdziela od kilku lat, jest najlepszym lekarzem jakiego znam, nie zawsze udaje się zapisać do Pana doktora wiec po wielu wizytach u innych lekarzy wiemy ze jest niezastąpiony. Pan doktor jest cierpliwą osobą z ogromną wiedzą a przede wszystkim empatią i chęcią niesienia pomocy małym pacjentom. Przepisane leczenie zawsze skutkuje a wychodząc od Pana doktora nigdy nie zastanawiam się czy powinnam skonsultować dziecko jeszcze z kimś innym. Niestety niejednokrotnie trafialiśmy do pana doktora po nieskutecznym leczeniu innego lekarza i nigdy się nie zawiedliśmy, nie ma ludzi nieomylnych ale z cała pewnością doktor Kurdziel wkłada serce w to co robi, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i omawia - jednym słowem czuje się ze dziecko jest pod dobra opieką.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kurdziel

  Bardzo dobry pediatra, ukierunkował leczenie syna, zlecił usg węzłów chłonnych, zwraca uwagę na wszystko. Pomocny, wszystko wytłumaczył, bardzo miły i przyjazny dla dziecka. Bardzo polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Kruk

  To szczęście móc leczyć dzieci u Doktora Kruka. Jako mama czuję się bezpiecznie, spokojnie i wiem, że mogę mu w pełni zaufać, a efekt leczenia będzie najlepszy z możliwych. Wizyty przebiegają zawsze w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor jest niezwykle ciepłym i mądrym człowiekiem z poczuciem humoru, traktuje serio małych pacjentów więc i oni go cenią, cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości rodzica. Wspaniały lekarz i skarbnica wiedzy medycznej jak i życiowej.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz