Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Liszki

Liszki 469

32-060 , Liszki , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Łata

  Ortopeda,

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo cenię Pana Doktora - konkretny, serdeczny, profesjonalny.
   Warto czekać każdą minutę na wizytę! Nie wyobrażam sobie, żebym musiała leczyć się u innego ortopedy. Nie ma znaczenia czy to wizyta prywatna czy na fundusz. Polecam!
   Do tego Pan Doktor ma wrodzony urok osobisty ;-)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

   Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dokładnie opisał zdjęcia RTG i opowiedział szczegółowo o złamaniu.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Bartosz Godlewski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Polecam. Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Spokojnie wyjaśnia bardzo obrazowo i zrozumiale obraz choroby. Godny polecenia.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Scanmed S.A. - Szpital św. RafałaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Polecam pełen profesjonalizm, miła atmosfera ,spokój lekarza. same zalety dobry kontakt , zaangażowanie

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Zofia Mazurek-Durlak

  Dermatolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrtomedUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Bardzo dokładne badanie dziecka. Rzeczowe odpowiedzi na pytania. Pani Doktor skierowała nas do dalszej diagnostyki. Bardzo dobrze oceniam podejście do pacjenta i do rodzica.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Było bardzo rzeczowo. Pani doktor wszystko wyjaśniła. Wizyta była on-line, przed mogłam wysłać zdjęcia problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Waldemar Kozik

  Lekarz Medycyny Pracy, Okulista,

  • R

   Doskonały specjalista, o wysokiej kulturze osobistej, człowiek ciepły, serdeczny, do którego żywię głęboki szacunek i zaufanie. Cierpliwie wyjaśnia i tłumaczy wszystkie aspekty choroby, bez niepotrzebnego straszenia pacjenta, ale i bez przysłowiowego owijania w bawełnę. Jedyny lekarz, który właściwie zdiagnozował moją przyczynę choroby moich oczu, potrafił ją leczyć, podczas gdy pozostali nie mieli pojęcia ani doświadzcenia co robić, wysyłająć na wiele stresujących mnie badań w celu określenia przyczyny, faszerując sterydami, po których mam ponad 10 kg nadwagi ( a choroba i tak nawracała!) strasząc i rozkładając bezradnie ręce. Tymczasem wystarczyło tylko jedno badanie, o którym dowiedziałam się dzięki przeglądarce google i pewnej przemiłej pani doktor z AM w Krakowie. Dziekuję Panie doktorze!!! Mówiłam to Panu podczas wszystkich moich wizyt i wciąż powtarzam.


 • Marcin Kulpa

  Radiolog,

  • A

   Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Widać, że ten lekarz ma ogromny talent. Dokładny, skrupulatny, bardzo miły i otwarty w stosunku do pacjenta.

  • E

   Widać, że gość zna się na swojej robocie. Bardzo profesjonalny, a przy tym ma fajne podejście do pacjentów. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Mizia

  Ortopeda, dr n. med.

  • P

   Kilkukrotnie wykonywałam u pani doktor USG i za każdym razem badanie i opis były bardzo dokładne i szczegółowe, właściwie więcej informacji o kolanie uzyskałam po tym badaniu niż po rezonansie magnetycznym. Doskonała ultrasonografistka.

  • :

   Polecam P.Dr. Super podejście do pacjenta. Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wojciech Szot

  Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Liszki

   Miałam przyjemność kilkakrotnie korzystać z Pomocy Pana Doktora
   Obecnie w razie potrzeby korzystam z usług Pana Doktora w CM Liszki a sytuacjach bardzo pilnych z wizyt domowych oraz kontaktu telefonicznego. Bardzo dobry Lekarz z wielką wiedzą i sercem dla pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie oraz mojej rodziny samym sobie kiedy była potrzebna pomoc medyczna. Co bardzo mnie zaskoczyło Pan Doktor cały czas podczas leczenia pozostaje w kontakcie i prosi o informacje sms o stanie zdrowia ( jak to było w przypadku ciężkiej anginy )
   Wysoka kultura osobista. Polecam z całego serca.

  • K
   Lokalizacja: Wizyty Domowe Wojciech SzotUsługa: Inny

   Pan doktor robi miłe wrażenie, niestety jest to tylko wrażenie. Przykro mi, że musiałam przekonać sie o pracy pana doktora na własnej skórze. Zostałam potraktowana instumentalnie.
   Mimo półrocznej, poważnej choroby, pan doktor nie przeprowad gruntownej analizy mojego przypadku. Zignorował moje obserwacje i wnioski. Nie udowodnił, że dysponuje szeroką wiedzą medyczną. Zdiagnozował chorobę, którą badania z krwi ewidentnie wykluczaly. Badanie palpacyjne przeprowadził w sposób dla mnie poniżający. W jego wyniku doszło do nasilenia dolegliwości i zaostrzenia stanu zapalnego.
   W trakcie wizyty, pytalam również o inne choroby. Doktor stwierdził, że rak szyjki robi się z brudu. Jest to odpowiedz bardzo uproszczona i nie do końca prawdziwa a jednocześnie świadczy o skłonnościach o schematycznego i mało wnikliwego myślenia.
   Kiedy napisałam do niego, że wciąż mam stan zapalny po jego badaniu, nie przeprosił, tylko zalecił leżenie w łóżku
   Mimo, że nie ma lekarstwa na moją chorobę, nie potraktował mnie ze szczególną ostrożnością i uwagą.
   Życie ludzkie jest jedno, to nie jest samochód ktory można naprawić.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Elżbieta Przybysz

  Fizjoterapeuta,

  • A
   Lokalizacja: ELREH- wizyty domoweUsługa: rehabilitacja po operacji

   Bardzo rzetelny i profesjonalny terapeuta. Osoba taktowna i kulturalna z ogromną fachową wiedzą. Ma świetny kontakt z pacjentem. Po bardzo skomplikowanej operacji nogi z jej pomocą pacjentka zaczęła chodzić i uniknęła kolejnej operacji. Bardzo się cieszę, że ją znaleźliśmy bo było to szczęście w nieszczęściu. Polecam z przekonaniem, iż jest to świetny terapeuta.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja domowa

   Jestem po operacji biodra-endoproteza wstawiona ponad rok temu. Korzystałam z rehabilitacji u Pani Eli. Jest w pełni fachowym i skutecznym fizjoterapeutą. Polecam . Bożena.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Paulina Paczyńska-Żurek

  Stomatolog,

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie ortodontyczne

   Jestem bardzo niezadowolona z leczenia ortodontycznego u tego lekarza. Po usunięciu zębów mądrości zaproponowano mi leczenie aparatem u ortodonty. Kłopoty zaczęły się, gdy na umówionej wcześniej wizycie, na której miałyśmy założyć aparat, powiedziano mi, że aparat Damona (który miał być specjalnie zamówiony dla mnie z USA) nie dotarł i musiałam założyć aparat porcelanowy, gdyż innego wyboru nie było (na wizytę przyleciałam specjalnie z Wielkiej Brytanii). Pani Doktor ustalając plan leczenia nie wykonała mi żadnych zdjęć- ani zwykłego rentgena, ani zdjęcia pantomograficznego. Wielokrotnie miałam problemy z aparatem, a to odkleił się zamek, a to po kilku godzinach okazało się, że nie mam założonej gumki, co zmuszało mnie do wizyt w innych gabinetach na terenie Wielkiej Brytanii lub ponownego przyjazdu do gabinetu po paru godzinach. Przed zaplanowanym zdjęciem aparatu okazało się, że ząb zrotowany nie został ustawiony prawidłowo a zgryz krzyżowy jest nadal taki sam jak przed leczeniem. Co prawda dolne jedynki zostały wyprostowane, natomiast ustawienie górnych zmieniło się drastycznie i odnoszę wrażenie, że górne zęby są za bardzo wysunięte. Uważam, że miałam zdecydowanie lepsze zęby przed leczeniem i niestety muszę ponownie udać się do ortodonty na założenie aparatu i naprawienie błędów Pani Doktor. Stanowczo odradzam tego lekarza.


 • Katarzyna Jedynak

  Psycholog, Logopeda, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SUPEŁEK Centrum Terapii DzieckaUsługa: diagnoza logopedyczna

   Pani Kasia ma wspaniałe podejście do dzieci i mój syn uwielbia tu przychodzić i tym samym chętnie się uczy i wchodzi w interakcje. Metody i narzędzia są bardzo różnorodne i są doskonale dopasowane do dziecka. Pani Kasia stwarza poczucie bezpieczeństwa, a to dla dzieci z problemami bardzo ważne. Metoda, która Pani Kasia stosuje działa, kiedy ćwiczy się jeszcze z dzieckiem w domu. Polecam!!!

  • A
   Lokalizacja: SUPEŁEK Centrum Terapii Dziecka

   Pani doktor przede wszystkim słucha I wie jak pomóc, jest przy tym bardzo uprzejma I ma swietne podejscie do dzieci. Chodzimy na zajecia z 2.5 rocznym synem któremu współpraca z obcą osobą nie przychodzi łatwo, a do Pani doktor idzie bez problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania