Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Liszki

Liszki 469

32-060, Liszki, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Łata

  Ortopeda,

  • W
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOPEDICUMUsługa: silny ból w kolanie

   Muszę powiedzieć, że rzadko kiedy mi się zdarzało trafić na tak profesjonalnego lekarza. Szybka, a co najważniejsze prawidłowa diagnoza oraz leczenie które na prawdę przyniosło skutek. Również podejście lekarza do pacjenta pełne profesjonalizmu i po prostu ludzkiego zrozumienia. W pełni polecam.
   Wdzięczna pacjentka Wiesława O.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Już po pierwszej wizycie w gabinecie dr Piotra Łaty przekonałam się, że dobre opinie o nim są prawdziwe. Jest lekarzem budzącym zaufanie poprzez swój profesjonalizm. Uprzejmy i cierpliwy, ale i kompetentny, rzeczowy i konkretny. Polecam. Regina Gryboś

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Bartosz Godlewski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Scanmed S.A. - Szpital św. Rafała

   Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji kręgosłupa szyjnego przez Pana doktora Godlewskiego po kilku dniach poruszam się sprawnie ból minął szczerze polecam wspaniały lekarz dużo czasu poświęca pacjentom Bardzo dziękuję życzę dużo dalszych sukcesów

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Po uważnym wysłuchaniu, bardzo rzeczowe i w zrozumiałej dla pacjenta formie omówienie przez Pana doktora problemu z którym przyszedłem, oraz porada co należy robić dalej/jaką formę leczenia wybrać. Wygląda na to, że po miesiącach spędzonych w domu w końcu znalazłem lekarza, który jest w stanie mi pomóc :-)
   Sebastian Lech

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Zofia Mazurek-Durlak

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: ORTO-MEDUsługa: konsultacja dermatologiczna (kolejna wizyta))

   Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Córka ma brzydki trądzik młodzieńczy i wreszcie ktoś zaproponował solidne leczenie. Obie jesteśmy zadowolone. Leczenie skutkuje. Jesteśmy po trzech wizytach. Polecam
   Monika

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ORTO-MEDUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Profesjonalne podejście. Duża wrażliwość i życzliwość Pani Doktor na problem pacjenta. Mocno polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Janusz Godek

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Człowiek z pasją. Profesjonalnie, dokładnie. Wizyta w terminie, warunki i sprzęt na wysokim poziomie. Polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: AurisMedicUsługa: konsultacja laryngologiczna (pierwsza wizyta)

   Polecam wizytę u Pana Doktora - świetnego specjalisty, z niezwykle przyjaznym usposobieniem. Pan Doktor w rzetelny sposób i bez pośpiechu wykonał konieczne badania, zebrał dokładny wywiad a następnie przekazał jasną informację na temat dalszego leczenia. Polecam z całą pewnością!!!

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Dorota Skowronek

  Neurolog,

  • Ponieważ sama korzystam z tego portalu, żeby zasięgnąć opinii o lekarzach - postanowiłam się wypowiedzieć. Pani Doktor jest napewno osobą z dużą wiedzą, nie wydaje opinii radykalnych i pochopnych, zaproponowała mi alternatywne rozwiązania, nie skazując na operację bez upewnienia się, że taka konieczność istnieje. Plus za profesjonalizm i wyważenie osądów. Przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała, przeczytała wyniki badań.


 • Waldemar Kozik

  Lekarz Medycyny Pracy, Okulista,

  • R

   Doskonały specjalista, o wysokiej kulturze osobistej, człowiek ciepły, serdeczny, do którego żywię głęboki szacunek i zaufanie. Cierpliwie wyjaśnia i tłumaczy wszystkie aspekty choroby, bez niepotrzebnego straszenia pacjenta, ale i bez przysłowiowego owijania w bawełnę. Jedyny lekarz, który właściwie zdiagnozował moją przyczynę choroby moich oczu, potrafił ją leczyć, podczas gdy pozostali nie mieli pojęcia ani doświadzcenia co robić, wysyłająć na wiele stresujących mnie badań w celu określenia przyczyny, faszerując sterydami, po których mam ponad 10 kg nadwagi ( a choroba i tak nawracała!) strasząc i rozkładając bezradnie ręce. Tymczasem wystarczyło tylko jedno badanie, o którym dowiedziałam się dzięki przeglądarce google i pewnej przemiłej pani doktor z AM w Krakowie. Dziekuję Panie doktorze!!! Mówiłam to Panu podczas wszystkich moich wizyt i wciąż powtarzam.


 • Marcin Kulpa

  Radiolog,

  • A

   Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Widać, że ten lekarz ma ogromny talent. Dokładny, skrupulatny, bardzo miły i otwarty w stosunku do pacjenta.

  • E

   Widać, że gość zna się na swojej robocie. Bardzo profesjonalny, a przy tym ma fajne podejście do pacjentów. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Jawor-Bugajska

  Pediatra,

  • N

   Panią Doktor poznaliśmy w szpitalu Jana Pawła w Krakowie. Jest bardzo profesjonalna i uprzejma. Troszczyła sie o moją małą córeczkę. Polecam Panią doktor.

  • J

   Świetny lekarz. Nie przepisuje od razu antybiotyków, jednak leki, które przepisuje są skuteczne. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby dobrała leczenie nieskutecznie. Do tego przyjazna atmosfera - jest to szczególnie ważne dla naszych pociech, które się stresują przed wizytą u lekarza:) Oby takich lekarzy więcej. POLECAM


 • Ewa Mizia

  Ortopeda, dr n. med.

  • P

   Kilkukrotnie wykonywałam u pani doktor USG i za każdym razem badanie i opis były bardzo dokładne i szczegółowe, właściwie więcej informacji o kolanie uzyskałam po tym badaniu niż po rezonansie magnetycznym. Doskonała ultrasonografistka.

  • :

   Polecam P.Dr. Super podejście do pacjenta. Kompetentna osoba na odpowiednim stanowisku. Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wojciech Szot

  Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Liszki

   Miałam przyjemność kilkakrotnie korzystać z Pomocy Pana Doktora
   Obecnie w razie potrzeby korzystam z usług Pana Doktora w CM Liszki a sytuacjach bardzo pilnych z wizyt domowych oraz kontaktu telefonicznego. Bardzo dobry Lekarz z wielką wiedzą i sercem dla pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie oraz mojej rodziny samym sobie kiedy była potrzebna pomoc medyczna. Co bardzo mnie zaskoczyło Pan Doktor cały czas podczas leczenia pozostaje w kontakcie i prosi o informacje sms o stanie zdrowia ( jak to było w przypadku ciężkiej anginy )
   Wysoka kultura osobista. Polecam z całego serca.

  • K
   Lokalizacja: Wizyty Domowe Wojciech SzotUsługa: Inny

   Pan doktor robi miłe wrażenie, niestety jest to tylko wrażenie. Przykro mi, że musiałam przekonać sie o pracy pana doktora na własnej skórze. Zostałam potraktowana instumentalnie.
   Mimo półrocznej, poważnej choroby, pan doktor nie przeprowad gruntownej analizy mojego przypadku. Zignorował moje obserwacje i wnioski. Nie udowodnił, że dysponuje szeroką wiedzą medyczną. Zdiagnozował chorobę, którą badania z krwi ewidentnie wykluczaly. Badanie palpacyjne przeprowadził w sposób dla mnie poniżający. W jego wyniku doszło do nasilenia dolegliwości i zaostrzenia stanu zapalnego.
   W trakcie wizyty, pytalam również o inne choroby. Doktor stwierdził, że rak szyjki robi się z brudu. Jest to odpowiedz bardzo uproszczona i nie do końca prawdziwa a jednocześnie świadczy o skłonnościach o schematycznego i mało wnikliwego myślenia.
   Kiedy napisałam do niego, że wciąż mam stan zapalny po jego badaniu, nie przeprosił, tylko zalecił leżenie w łóżku
   Mimo, że nie ma lekarstwa na moją chorobę, nie potraktował mnie ze szczególną ostrożnością i uwagą.
   Życie ludzkie jest jedno, to nie jest samochód ktory można naprawić.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu