Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Liszki
Liszki 469, 32-060 Liszki
Centrum Medyczne Liszki logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Godlewski konsultacja neurochirurgiczna

  Szczerze polecam. Pan doktor bardzo zaangażowany, konkretny, życzliwy i empatyczny. W bardzo jasny sposób wyjaśnił mi na czym będzie polegać moja operacja. Oby więcej takich lekarzy.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Godlewski konsultacja neurochirurgiczna

  Pan doktor w jasny sposób wytłumaczył na czym będzie polegać operacja, w moim przypadku była to przepuklina kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Życzliwy i uprzejmy. Dr. Godlewski wykonał zabieg metoda laparoskopową bez żadnych komplikacji. Szczerze polecam pana doktora wspaniały człowiek,oby więcej takich lekarzy.

  W
  Profil zweryfikowany
  Marcin Kulpa Inny

  Bardzo uprzejmy lekarz, świetne podejście do pacjenta. Na badaniu piersi czułam się swobodnie, Pan Doktor dokładnie wytłumaczył co i jak. Odpowiadał na nurtujące Mnie pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Polecam! :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kurdziel Inny

  Serdecznie polecam! Pan Doktor jest bardzo zaangażowany i ma świetny kontakt z małym pacjentem. Bardzo empatyczna osoba będąca lekarzem z powołania i serca. Pan Doktor kontaktował się z nami telefonicznie i odpowiadał na wiadomości nawet o późnych porach.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Godlewski konsultacja neurochirurgiczna

  Pan Doktor bardzo konkretnie przedstawia problem zdrowotny i nie zostawia pacjenta w zagubieniu. Przy tym serdeczny i bardzo zaangażowany w pomoc. Dziękuję Panie Doktorze za to wszystko i danie mi nadziei na powrót do zdrowia poprzez operację kręgosłupa, na którą czekam. Życzę dalszych sukcesów zawodowych i by nigdy nie brakło Panu zapału i sił w pomaganiu drugiemu człowiekowi.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Bartosz Godlewski konsultacja neurochirurgiczna

  Pan Doktor wykonywał zabieg mojemu teściowi, bardzo dokładnie wytłumaczył dolegliwość, sposób jej usunięcia, a wszystko z wysoką kulturą osobistą. Świetny specjalista - Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Zofia Mazurek-Durlak konsultacja dermatologiczna

  Długo szukaliśmy dobrego Dermatologa żeby pomóc naszej małej córeczce i nareszcie poznaliśmy Panią Dr. Pani dr trafnie zdiagnozowała naszą pociechę oraz przeprowadziła skuteczne leczenie. Od Pani dr Zofii czuć pewność siebie, empatię oraz zaangażowanie. Chętnie odpowiada na każde zadane pytanie. Polecamy z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  Marcin Kulpa Inny

  Pan Doktor został mi zareklamowany przez Pana Doktora Marka Ciesińskiego jako "najlepszy specjalista od piersi". W mojej opinii rzeczywiście taki jest. Konkretnie i zrozumiale wyjaśnił mi problem i rozwiał wątpliwości. Zbadał bardzo dokładnie. Był bardzo uprzejmy, delikatny i sympatyczny a nawet żartował. Chętnie odpowiadał na moje pytania. Przyjął mnie wcześniej i nie spieszył się z zakończeniem wizyty. Prawdziwy profesjonalista. Warto było jechać z Krakowa aż do Liszek. Kolejne badanie mam mieć za pół roku. Na pewno zrobi je Doktor Kulpa. Ogromnym plusem jest fakt, że Pan Doktor przyjmuje w soboty. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kurdziel Inny

  Mamą jestem od niecałych 5 miesięcy. Często spanikowaną i zadającą dużo pytań, Pan Doktor zawsze życzliwie, rzetelnie i merytorycznie odpowie na moje pytania/ wątpliwości. Ma bardzo ciepłe i delikatne podejście do maluszka. Nie przepisuje leków od tak, tylko prosi o badania, gdy czegoś jest niepewny- bardzo to cenie! Bo faszerować dziecko syropkami to nie sztuka.
  Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni za opiekę nad Naszym synkiem :) Oby więcej było takich prawdziwych lekarzy, z tak dużym zaangażowaniem.

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Sawiec konsultacja alergologiczna dzieci

  Najlepszy alergolog. Wszystko tłumaczy, cierpliwy, uspokaja rodzica, nie twierdzi, że rodzic przesadza. Polecam.

  dr n. med. Piotr Sawiec

  Dziękuję. Bo nawet jak przesadza, to trzeba tak wyjaśnić, żeby rodzic zrozumiał, że przesadza :-), a w rzeczywistości to nie ma złych pytań i zawsze są jakieś wątpliwości, warto pytać.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania