Adres

Jarzębinowa 16, Bełchatów
Gabinet lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
53 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski ciąża

Doktor Bartłomiej Nowocien,to świetny specjalista. Dzięki niemu mam wspaniałego synka. Prowadził moja druga ciążę. To nie prawda,że w szpitalu interesuje się tylko swoimi prywatnymi pacjentkami. Podczas mojego pobytu w szpitalu, zajmował się z pełnym zaangażowaniem dziewczyną,która nie była wcześniej jego pacjentką. Z całą odpowiedzialnością polecam pana doktora.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski

Bardzo dobry lekarz konkretny kompetentny,prowadził cała ciążę zawsze z uśmiechem i troska do Pacjentom im zdaniem powinien zostać wystawiony jako przykład dla kolegów po fachu.Bede polecać wszystkim mamo i nie tylko.


Opinia z dnia 13.11.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski cesarskie cięcie

Jak najbardziej polecam. Potrafi sie zainteresować pacjentką w szpitalu jak i wizyty u niego nie sa zdawkowe. Wydaje sie dokładny w tym co robi i jest bardzo miły dla pacjentki.Podjął decyzje o cesarce kiedy inny lekarz po wynikach mógł zalecic naturalny poród. Gdyby nie ta operacja mogło by być różnie z dzieckiem. W szpitalu dr Szumigaj okazał się równie pomocny mimo iz do niego nie chodziłam.
Polecam obu z czystym sumieniem


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam Pan doktor prowadzi moją drugą ciążę jestem jego pacjentką od 8 lat i po traumie związanej z poronieniem tylko on dał mi poczucie stabilności i zaufania. Jestem bardzo zadowolona został mi polecony przez koleżankę której uratował dwoje dzieci mimo że do niego nie chodziła. Oprócz prywatnych wizyt miałam okazję przekonać się jak jest z opieką w szpitalu na ginekologi oraz ocp z czystym sumieniem mogę powiedzieć że opieka z jego strony była bardzo dobra i bez dodatkowych kosztów. Gorąco polecam miły kompetentny.


M
Użytkownik zweryfikowany

Prywatna wizyta trwała może z 10 min. Dr nie wykazał zainteresowania moimi problemami i obawami związanymi z ciążą. Natomiast na wizycie USG dostałam zdawkowe informacje! Pieniądze zostawione u Pana DR uważam za zmarnowane ...


J
Użytkownik zweryfikowany

Nie miałam za wiele do czynienia z tym lekarzem, ale będąc w szpitalu po przeprowadzeniu dokładnego USG przez dr Nowocienia ordynator zmienił zdanie i szybko przygotowano mnie do operacji. Uważam, że jest dobrym specjalistom.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pan Bartłomiej Nowocień jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi moją ciążę, jest bardzo pomocny i ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentek. Zawsze coś doradzi, doda od siebie, sprawia, że wizyty u niego są bezstresowe. Zdecydowanie polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany

Ogromne uznanie dla doktora Nowocienia ,dzięki niemu mam śliczną i zdrową córeczkę. Bardzo szybko wykrył przyczynę bezpłodności i po roku byłam już w ciąży ,oczywiście poród też odbierał pan doktor . Szczerze polecam


X
Użytkownik zweryfikowany

Szanowny Pan liczy tylko na pieniądze. Nie chodziłaś prywatnie do Tego Pana - nie licz na ludzkie traktowanie! To jest żenada! Wymyśla jakieś głupoty i wręcza wizytówki by przychodzić na wizyty. Wszystkim odradzam tego lekarza i o anty reklamę też zadbam by nikt się nie zraził tak jak ja.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie