Jesteś tym lekarzem?

103

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  Jarzębinowa 16
  97-400 Bełchatów, łódzkie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Witam Pan doktor prowadzi moją drugą ciążę jestem jego pacjentką od 8 lat i po traumie związanej z poronieniem tylko on dał mi poczucie stabilności i zaufania. Jestem bardzo zadowolona został mi polecony przez koleżankę której uratował dwoje dzieci mimo że do niego nie chodziła. Oprócz prywatnych wizyt miałam okazję przekonać się jak jest z opieką w szpitalu na ginekologi oraz ocp z czystym sumieniem mogę powiedzieć że opieka z jego strony była bardzo dobra i bez dodatkowych kosztów. Gorąco polecam miły kompetentny.

 • M

  Prywatna wizyta trwała może z 10 min. Dr nie wykazał zainteresowania moimi problemami i obawami związanymi z ciążą. Natomiast na wizycie USG dostałam zdawkowe informacje! Pieniądze zostawione u Pana DR uważam za zmarnowane ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie miałam za wiele do czynienia z tym lekarzem, ale będąc w szpitalu po przeprowadzeniu dokładnego USG przez dr Nowocienia ordynator zmienił zdanie i szybko przygotowano mnie do operacji. Uważam, że jest dobrym specjalistom.

 • Pan Bartłomiej Nowocień jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi moją ciążę, jest bardzo pomocny i ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentek. Zawsze coś doradzi, doda od siebie, sprawia, że wizyty u niego są bezstresowe. Zdecydowanie polecam!

 • Ogromne uznanie dla doktora Nowocienia ,dzięki niemu mam śliczną i zdrową córeczkę. Bardzo szybko wykrył przyczynę bezpłodności i po roku byłam już w ciąży ,oczywiście poród też odbierał pan doktor . Szczerze polecam

 • Szanowny Pan liczy tylko na pieniądze. Nie chodziłaś prywatnie do Tego Pana - nie licz na ludzkie traktowanie! To jest żenada! Wymyśla jakieś głupoty i wręcza wizytówki by przychodzić na wizyty. Wszystkim odradzam tego lekarza i o anty reklamę też zadbam by nikt się nie zraził tak jak ja.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Byłam na OCP w szpitalu i Nowocień owszem pojawiał się na korytarzu i nawet kilka razy w pokoju. Tak prawdę mówiąc to interesował się tylko jego prywatną pacjentką z mojego pokoju. Nikt inny go nie interesował ! Tak więc drogie panie, jeśli chcecie zainteresowania to trzeba prywatnie do niego chodzić:)
  Co do USG wykonywanego zaraz po przyjęciu do szpitala ciężarnej to trwało 2 min. To była parodia badania. Jak go zapytałam o łożysko to dopiero po moim pytaniu stwierdził, że rzeczywiśćie zakrywa UW (czyli wskazanie do cc), i jakiż był zdziwiony, że o tym wiem ?!?
  Myślę, że może i jest fachowcem, ale za bardzo w piórkach obrośniętym i tylko o forsie myślącym.

 • Jestem na Tak! Poród odebrany fachowo. Szycie na piątkę. Miły, sympatyczny podczas wizyt. Najlepszy specjalista w zakresie usg. Ze swojej strony polecam.

 • Tragedia. Panie które piszą, że jest taki miły i sympatyczny zapewne korzystają prywatnie z usług Pana doktora.
  Ten lekarz interesuje się tylko takimi pacjentkami, wiem bo kilkakrotnie leżałam w ciąży na bełchatowskiej patologii.
  Rodziłam 16 h, nie mogłam urodzić dziecka - zastosowano próżnociąg czyli Vacum (tak to chyba sie pisze) niestety bezskutecznie, szanowny lekarz z ciężkim sercem zrobił mi cięcie cesarskie, bo przeciez nie dostał ode mnie za to pieniędzy. Był to mój pierwszy i ostatni poród. Jeżeli kiedykolwiek zajde w ciążę - aczkolwiek po tym co mnie spotkało wątpię- wybiorę inny szpital.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam!
  Bardzo dobry lekarz! Prowadził moją ciążę. Miałam ooogromne bóle i nie mogłam urodzić. To właśnie Pan Nowocień mi pomógł. Dzięki niemu akcja porodowa szybko się rozpoczęła.Do tej pory jestem jego pacjentką.Polecam. Anna

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online