Adresy i cenniki usług

 • Gabinet lekarski

  Jarzębinowa 16
  97-400 Bełchatów, łódzkie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: cesarskie cięcie

  Jak najbardziej polecam. Potrafi sie zainteresować pacjentką w szpitalu jak i wizyty u niego nie sa zdawkowe. Wydaje sie dokładny w tym co robi i jest bardzo miły dla pacjentki.Podjął decyzje o cesarce kiedy inny lekarz po wynikach mógł zalecic naturalny poród. Gdyby nie ta operacja mogło by być różnie z dzieckiem. W szpitalu dr Szumigaj okazał się równie pomocny mimo iz do niego nie chodziłam.
  Polecam obu z czystym sumieniem

 • M

  Witam Pan doktor prowadzi moją drugą ciążę jestem jego pacjentką od 8 lat i po traumie związanej z poronieniem tylko on dał mi poczucie stabilności i zaufania. Jestem bardzo zadowolona został mi polecony przez koleżankę której uratował dwoje dzieci mimo że do niego nie chodziła. Oprócz prywatnych wizyt miałam okazję przekonać się jak jest z opieką w szpitalu na ginekologi oraz ocp z czystym sumieniem mogę powiedzieć że opieka z jego strony była bardzo dobra i bez dodatkowych kosztów. Gorąco polecam miły kompetentny.

 • M

  Prywatna wizyta trwała może z 10 min. Dr nie wykazał zainteresowania moimi problemami i obawami związanymi z ciążą. Natomiast na wizycie USG dostałam zdawkowe informacje! Pieniądze zostawione u Pana DR uważam za zmarnowane ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie miałam za wiele do czynienia z tym lekarzem, ale będąc w szpitalu po przeprowadzeniu dokładnego USG przez dr Nowocienia ordynator zmienił zdanie i szybko przygotowano mnie do operacji. Uważam, że jest dobrym specjalistom.

 • Pan Bartłomiej Nowocień jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi moją ciążę, jest bardzo pomocny i ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentek. Zawsze coś doradzi, doda od siebie, sprawia, że wizyty u niego są bezstresowe. Zdecydowanie polecam!

 • Ogromne uznanie dla doktora Nowocienia ,dzięki niemu mam śliczną i zdrową córeczkę. Bardzo szybko wykrył przyczynę bezpłodności i po roku byłam już w ciąży ,oczywiście poród też odbierał pan doktor . Szczerze polecam

 • Szanowny Pan liczy tylko na pieniądze. Nie chodziłaś prywatnie do Tego Pana - nie licz na ludzkie traktowanie! To jest żenada! Wymyśla jakieś głupoty i wręcza wizytówki by przychodzić na wizyty. Wszystkim odradzam tego lekarza i o anty reklamę też zadbam by nikt się nie zraził tak jak ja.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Byłam na OCP w szpitalu i Nowocień owszem pojawiał się na korytarzu i nawet kilka razy w pokoju. Tak prawdę mówiąc to interesował się tylko jego prywatną pacjentką z mojego pokoju. Nikt inny go nie interesował ! Tak więc drogie panie, jeśli chcecie zainteresowania to trzeba prywatnie do niego chodzić:)
  Co do USG wykonywanego zaraz po przyjęciu do szpitala ciężarnej to trwało 2 min. To była parodia badania. Jak go zapytałam o łożysko to dopiero po moim pytaniu stwierdził, że rzeczywiśćie zakrywa UW (czyli wskazanie do cc), i jakiż był zdziwiony, że o tym wiem ?!?
  Myślę, że może i jest fachowcem, ale za bardzo w piórkach obrośniętym i tylko o forsie myślącym.

 • Jestem na Tak! Poród odebrany fachowo. Szycie na piątkę. Miły, sympatyczny podczas wizyt. Najlepszy specjalista w zakresie usg. Ze swojej strony polecam.

 • Tragedia. Panie które piszą, że jest taki miły i sympatyczny zapewne korzystają prywatnie z usług Pana doktora.
  Ten lekarz interesuje się tylko takimi pacjentkami, wiem bo kilkakrotnie leżałam w ciąży na bełchatowskiej patologii.
  Rodziłam 16 h, nie mogłam urodzić dziecka - zastosowano próżnociąg czyli Vacum (tak to chyba sie pisze) niestety bezskutecznie, szanowny lekarz z ciężkim sercem zrobił mi cięcie cesarskie, bo przeciez nie dostał ode mnie za to pieniędzy. Był to mój pierwszy i ostatni poród. Jeżeli kiedykolwiek zajde w ciążę - aczkolwiek po tym co mnie spotkało wątpię- wybiorę inny szpital.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

192

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online