Bartłomiej Nowocień verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Bardzo dobry lekarz konkretny kompetentny,prowadził cała ciążę zawsze z uśmiechem i troska do Pacjentom im zdaniem powinien zostać wystawiony jako przykład dla kolegów po fachu.Bede polecać wszystkim mamo i nie tylko.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  52 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo dobry lekarz konkretny kompetentny,prowadził cała ciążę zawsze z uśmiechem i troska do Pacjentom im zdaniem powinien zostać wystawiony jako przykład dla kolegów po fachu.Bede polecać wszystkim mamo i nie tylko.

  • Opinia z dnia 13.11.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: cesarskie cięcie

   Jak najbardziej polecam. Potrafi sie zainteresować pacjentką w szpitalu jak i wizyty u niego nie sa zdawkowe. Wydaje sie dokładny w tym co robi i jest bardzo miły dla pacjentki.Podjął decyzje o cesarce kiedy inny lekarz po wynikach mógł zalecic naturalny poród. Gdyby nie ta operacja mogło by być różnie z dzieckiem. W szpitalu dr Szumigaj okazał się równie pomocny mimo iz do niego nie chodziłam.
   Polecam obu z czystym sumieniem

  • M

   Witam Pan doktor prowadzi moją drugą ciążę jestem jego pacjentką od 8 lat i po traumie związanej z poronieniem tylko on dał mi poczucie stabilności i zaufania. Jestem bardzo zadowolona został mi polecony przez koleżankę której uratował dwoje dzieci mimo że do niego nie chodziła. Oprócz prywatnych wizyt miałam okazję przekonać się jak jest z opieką w szpitalu na ginekologi oraz ocp z czystym sumieniem mogę powiedzieć że opieka z jego strony była bardzo dobra i bez dodatkowych kosztów. Gorąco polecam miły kompetentny.

  • M

   Prywatna wizyta trwała może z 10 min. Dr nie wykazał zainteresowania moimi problemami i obawami związanymi z ciążą. Natomiast na wizycie USG dostałam zdawkowe informacje! Pieniądze zostawione u Pana DR uważam za zmarnowane ...

  • J

   Nie miałam za wiele do czynienia z tym lekarzem, ale będąc w szpitalu po przeprowadzeniu dokładnego USG przez dr Nowocienia ordynator zmienił zdanie i szybko przygotowano mnie do operacji. Uważam, że jest dobrym specjalistom.

  • I

   Pan Bartłomiej Nowocień jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadzi moją ciążę, jest bardzo pomocny i ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentek. Zawsze coś doradzi, doda od siebie, sprawia, że wizyty u niego są bezstresowe. Zdecydowanie polecam!

  • E

   Ogromne uznanie dla doktora Nowocienia ,dzięki niemu mam śliczną i zdrową córeczkę. Bardzo szybko wykrył przyczynę bezpłodności i po roku byłam już w ciąży ,oczywiście poród też odbierał pan doktor . Szczerze polecam

  • X

   Szanowny Pan liczy tylko na pieniądze. Nie chodziłaś prywatnie do Tego Pana - nie licz na ludzkie traktowanie! To jest żenada! Wymyśla jakieś głupoty i wręcza wizytówki by przychodzić na wizyty. Wszystkim odradzam tego lekarza i o anty reklamę też zadbam by nikt się nie zraził tak jak ja.

  • A

   Byłam na OCP w szpitalu i Nowocień owszem pojawiał się na korytarzu i nawet kilka razy w pokoju. Tak prawdę mówiąc to interesował się tylko jego prywatną pacjentką z mojego pokoju. Nikt inny go nie interesował ! Tak więc drogie panie, jeśli chcecie zainteresowania to trzeba prywatnie do niego chodzić:)
   Co do USG wykonywanego zaraz po przyjęciu do szpitala ciężarnej to trwało 2 min. To była parodia badania. Jak go zapytałam o łożysko to dopiero po moim pytaniu stwierdził, że rzeczywiśćie zakrywa UW (czyli wskazanie do cc), i jakiż był zdziwiony, że o tym wiem ?!?
   Myślę, że może i jest fachowcem, ale za bardzo w piórkach obrośniętym i tylko o forsie myślącym.