Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Welcome to the English-speaking patients


Leczone choroby

  • Rak płuc
  • Astma w ciąży
  • Choroby układu oddechowego

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Choroby płuc

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Widoczna jest duża troska o pacjenta. Zleca kompleksowe badania. Zawsze jest do niej dużo ludzi.Często brakuje nr w rejestracji. Niemniej Pani doktor zawsze stara się wszystkich przyjąć. Jest przy tym bardzo uprzejma i cierpliwa o dużej kulturze osobistej.


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam wizyt u Pani doktor. Nie umie postawić trafnej diagnozy, co spowodowało, że na dzień dzisiejszy trwa walka o życie!!!! Brak dalszej diagnostyki, jakiegokolwiek pokierowania pacjenta dalej, pomimo wizyt prywatnych.Zero zainteresowania w szpitalu. Owszem miła na wizytach prywatnych, ale poprostu nie zna się. Rozczarowanie i zawiedzenie ogromne :(


A
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Doktor prywatnie 100% zadowolenia. Pani Doktor jest bardzo konkretna, cierpliwa, dba o pacjenta, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. Bardzo szybko i trafnie pomogła mi z problemami z astmą.


R
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest miła i uprzejma na wizycie prywatnej tylko i wyłącznie. W szpitalu gdy się umawia na konkretną godzinę nigdy nie dotrzymuje słowa, trzeba czekać ok.6-7 godzin aż sobie przypomni o umówionym badaniu. Diagnozę stawiała 3 razy, za każdym razem inną, w każdej diagnozie była pewna na 100%, że to ta choroba , a żadna z nich do tej pory się nie sprawdziła. Zero zainteresowania pacjentem. Jesteśmy zawiedzeni i rozczarowani, że tacy ludzie jak Pani doktor mają pomagać innym , skoro się do tego nie robią. Niszczą psychikę pacjenta, nie robiąc szczegółowych badań potwierdzających chorobę. Nie polecam, a sami będziemy szerokim łukiem omijać Panią doktor. Stracony czas.


D
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta u pani doktor to pieniążki dobrze zainwestowane. Chodzę do niej również do Kliniki i musze przyznać że zawsze ma dla mnie czas, niezaleznie czy na fundsz czy prywatnie. Byłam u wielu lekarzy jednak tylko ona od razu poznała sie co mi dolega i przepisała właściwie leki. Z całego serca dziękuje!


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam!Jest lekarzem bardzo oddanym i troszczącym się o pacjenta!W sytuacji gdy inni lekarze nie mogli przyjąć pacjenta, doktor nikomu nie odmówiła pomocy, zawsze przyjmowała i poświęcała swój czas. Jako pacjent jestem bardzo zadowolony!Takich lekarzy, niestety, jest coraz mniej.


S
Użytkownik zweryfikowany

Witam, wywiad, badanie, diagnoza - obturacja płuc, korekta dotychczasowego nie efektywnego leczenia, propozycja badań i zwrócenie uwagi na dolegliwości - co jak się okazało było właściwym tropem - efekt znaczna poprawa jakości życie. Rzeczowe odpowiedzi na pytanie, korekta wiedzy internetowej, przystępny sposób przekazu wiedzy. jako pacjent jestem bardzo zadowolony i polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Miałem przyjemność konsultować się u Pani Doktor dwukrotnie. Za każdym razem w moim przypadku trafiona diagnoza. Szczegółowo wyjaśnione zmiany płucne w chorobie nowotworowej. Szybko i sprawnie odpowiednie badania i skierowanie na leczenie. Wszystko wytłumaczy dokładnie, ma czas dla pacjenta i naprawdę się nim zajmuje i chce leczyć. Jednym słowem lekarz z powołania! Bardzo dziękuję za fachową pomoc i miłą atmosferę, która panuję w przychodni :) Serdecznie pozdrawiam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor podchodzi do pacjenta bardzo cierpliwie i z życzliwością, potrafi wyrazić swoje zaangażowanie przypadłością pacjenta i zlecić dodatkowe badania, które są niezbędne do dobrej diagnozy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i myślę, że Pani doktor Rybacka-Chabros jest naprawdę lekarzem godnym polecenia.


G

Najlepszy. Bardzo szybko wyprowadziła mnie na prostą z astmy, przy konieczności pozostania w pracy (w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu). Na wizycie kontrolnej pamiętała mnie i historię mojej choroby, a to nieczęste u lekarzy. Polecam. :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Welcome to the English-speaking patients


Leczone choroby

  • Rak płuc
  • Astma w ciąży
  • Choroby układu oddechowego

Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne
  • Choroby płuc

Powiązane wyszukiwania