lek.

Barbara Raczkowska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 731 odwiedzin w ciągu 30 dni

Przyjmuję jedynie pacjentów od 0 do 18 lat. więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przyjmuję jedynie pacjentów od 0 do 18 lat.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Konsultacja alergologiczna dzieci

  Jesteśmy po drugiej wizycie u Pani doktor.Jesteśmy bardzo zadowoleni,lekarz,konkretny,rzeczowy z bardzo przyjaznym nastawieniem na młodego pacjenta.Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy i co najważniejsze,stawia trafne diagnozy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza z 2letnim dzieckiem z podejrzeniem astmy oskrzelowej na tle alergicznym. Mój synek nie toleruje lekarzy a tej pani doktor pozwolił się zbadać. Diagnoza wydaje się całkiem trafiona. Zlecone badania to zweryfikują. Bardzo dokładnie zapoznała się z dotychczasową historią choroby. Ogólne wrażenie pozytywne.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to osoba, jakiej wiele miesięcy szukaliśmy. Kompetentna, z cudownym podejściem zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i z sercem podchodzi do dziecka.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Konsultacja alergologiczna dzieci

  Poznałam genezę schorzenia mojego dziecka. Pani doktor w bardzo jasny sposób przedstawia problem i na bieżąco dzieli się z pacjentem zaleceniami. Nie spieszy się i okazuje bardzo dużo cierpliwości. Polecam serdecznie!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo kompetentny specjalista i dodatkowo przemiła osoba z super podejściem do niemowlaków. Syn jest alergikiem ale niewiadomo dokładnie na co jest uczuleny. Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad po czym wszystko dokładnie nam opowiedziała, zleciła dodatkowe badania i przekazała zalecenia co do pielęgnacji malucha. Polecam z czystym sumieniem, choć na efekty leczenia trzeba jeszcze poczekac

 • Lokalizacja: Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska. Gabient Alergologiczny.Usługa: konsultacje alergologiczne

  Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam w całym swoim życiu.
  Pani doktor wyprowadziła moją córkę z bardzo silnych alergii.
  Przez ponad 10 lat leczyłyśmy się obie, ja i córka u dr Raczkowskiej w Gdańsku, a teraz jestem przeszczęśliwa, że znalazłam namiar w Warszawie i jedziemy tam na wizytę.
  Iza Grempka

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Bardzo dobra i rzetelna lekarka. Zawsze wnikliwie bada moje dzieci i dokładnie robi wywiad. Zawsze jest przygotowana do wizyty konkretnego pacjenta. Jest wnikliwa i bardzo dokładnie i wyczerpująco opisuje sposób postępowania z lekami i dziećmi. Daje instrukcje postępowania na tzw. wszelki wypadek. Moje dzieci 3 i 4 latek od pół roku są pod jej opieką.

  Gorąco polecam. Zwłaszcza że pani doktor Raczkowska jest również pediatrą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizytę będę mogła zweryfikować po leczeniu. Sama wizyta była w porządku. Lekarz poświęcił nam tyle czasu ile potrzeba a pytania i podsumowania wydawały mi się na miejscu oraz szczegółowe.Pani przejrzała badania i wyniki i postawiła zalecenia jak postępować dalej.

 • Wspanialy lekarz i cieply oddany pacjentom czlowiek ! jestem doroslym pacjentem ,diagnoze postawila na pierwszej wizycie 10 lat temu .dostalam leki na astme ktore biore do tej pory.lekarz dzieki ktoremu moge oddychac.Zal tylko ze pani doktor wyemigrowala z Gdanska do Warszawy .ale skoro juz Ja odnalazlam to zapisze sie na pierwszy wolny termin!

 • E

  Cudowna Lekarz! Zjawisko! Cudem jest że na nią przypadkiem trafiłam. Leczy moje bardzo chore dziecko. Na pierwszej wizycie doznałam szoku, gdyż weszliśmy a ona niemal od razu postawiła diagnoze kiedy przeczytała w systemie lux med historie mojego dziecka u innych specjalistów. Jakby przejrzała chorobe na wylot. Oniemiałam. Prawdziwy lekarz z powołania. Taki anioł z nieba w naszym wypadku. Postawiła nas do pionu. Ocaliła. Patrzy na pacjenta z wszelkich stron, łączy elementy jak puzzle, to takie istotne.