lek.

Barbara Raczkowska

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
508 odwiedzin w ciągu 30 dni

Przyjmuję jedynie pacjentów od 0 do 18 lat. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Przyszliśmy do Pani doktor z wiecznie nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych synka (3,5). Pani doktor przeprowadziła obszerny wywiad, zbadała synka. Podczas rozmowy pojawiła się idea, że powodem problemów może być refluks. Faktycznie synek długo ulewał i często w przeszłości zwracał. Dostał też skierowanie na badania alergologiczne, bo tata alergik i jakieś tam symptomy alegii również zaobserwowaliśmy. Cieszę się, że trafiliśmy na panią doktor. Poświęciła nam bardzo dużo czasu, wszystko tłumaczyła, była bardzo cierpliwa i ciepła w stosunku do dziecka. Zrobimy badania, wdrożymy leki na refluks i wrócimy na kolejną wizytę.

 • K

  Pani Doktor okazała sie przemiłą dokładnie wyjaśniającą każde zagdanienie osobą. dokładnie sprawdzila nosek uszka gardło brzuszek oraz osłuchała synka. dała trafne leki po jednym dniu dziecko odzyskało siłę, gorączka ustąpiła i mój 3 -latek jest w coraz lepszym humorze. szczerze polecam Panią Doktor małym alergikom i chorowitkom.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z podejściem do dzieci i rodziców. Wszystko wytłumaczyła, zmieniła leki i już po pierwszej wizycie moje dziecko zaczyna normalnie oddychać. Polecam z całego serduszka Panią Doktor. My już umówieni na kolejna wizytę

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Konsultacja alergologiczna dzieci

  Jesteśmy po drugiej wizycie u Pani doktor.Jesteśmy bardzo zadowoleni,lekarz,konkretny,rzeczowy z bardzo przyjaznym nastawieniem na młodego pacjenta.Wszystko bardzo szczegółowo tłumaczy i co najważniejsze,stawia trafne diagnozy.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza z 2letnim dzieckiem z podejrzeniem astmy oskrzelowej na tle alergicznym. Mój synek nie toleruje lekarzy a tej pani doktor pozwolił się zbadać. Diagnoza wydaje się całkiem trafiona. Zlecone badania to zweryfikują. Bardzo dokładnie zapoznała się z dotychczasową historią choroby. Ogólne wrażenie pozytywne.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to osoba, jakiej wiele miesięcy szukaliśmy. Kompetentna, z cudownym podejściem zarówno do dziecka, jak i do rodzica. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i z sercem podchodzi do dziecka.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Konsultacja alergologiczna dzieci

  Poznałam genezę schorzenia mojego dziecka. Pani doktor w bardzo jasny sposób przedstawia problem i na bieżąco dzieli się z pacjentem zaleceniami. Nie spieszy się i okazuje bardzo dużo cierpliwości. Polecam serdecznie!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo kompetentny specjalista i dodatkowo przemiła osoba z super podejściem do niemowlaków. Syn jest alergikiem ale niewiadomo dokładnie na co jest uczuleny. Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad po czym wszystko dokładnie nam opowiedziała, zleciła dodatkowe badania i przekazała zalecenia co do pielęgnacji malucha. Polecam z czystym sumieniem, choć na efekty leczenia trzeba jeszcze poczekac

 • Lokalizacja: Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska. Gabient Alergologiczny.Usługa: konsultacje alergologiczne

  Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam w całym swoim życiu.
  Pani doktor wyprowadziła moją córkę z bardzo silnych alergii.
  Przez ponad 10 lat leczyłyśmy się obie, ja i córka u dr Raczkowskiej w Gdańsku, a teraz jestem przeszczęśliwa, że znalazłam namiar w Warszawie i jedziemy tam na wizytę.
  Iza Grempka

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

  Bardzo dobra i rzetelna lekarka. Zawsze wnikliwie bada moje dzieci i dokładnie robi wywiad. Zawsze jest przygotowana do wizyty konkretnego pacjenta. Jest wnikliwa i bardzo dokładnie i wyczerpująco opisuje sposób postępowania z lekami i dziećmi. Daje instrukcje postępowania na tzw. wszelki wypadek. Moje dzieci 3 i 4 latek od pół roku są pod jej opieką.

  Gorąco polecam. Zwłaszcza że pani doktor Raczkowska jest również pediatrą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przyjmuję jedynie pacjentów od 0 do 18 lat.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia