dr n. med.

Barbara Larysz

Kardiolog

Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej ukończyła z wyróżnieniem w 1986 roku. Podjęła prace na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Kolejne stopnie… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej ukończyła z wyróżnieniem w 1986 roku. Podjęła prace na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Kolejne stopnie specjalizacji z chorób wewnętrznych uzyskała w 1992 i 1995 roku i z kardiologii w 1999r. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2007r.

  Zajmuje się diagnostyką nieinwazyjną chorób serca (echokardiografia przezklatkowa, przezprzełykowa, dobutaminowa, próby wysiłkowe, monitorowanie ekg-Holter) i prowadzeniem pacjentów hospitalizowanych na Oddziale Kardiologii SPWSZ (od 2007r jako kierujaca jednym z pododdziałów). Bierze udział w kwalifikacji pacjentów do leczenia inwazyjnego chorób serca.

  Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, uczestnik wielu konferencji naukowych organizowanych przez te towarzystwa, wykładowca szkoleń w dziedzinie echokardiografii.

  W Domu Lekarskim aktualnie zajmuję się wysokospecjalistycznymi badaniami echokardiograficznymi: echokardiograficzna próba obciążeniowa z dobutaminą lub stymulatorem, badanie przezprzełykowe oraz kwalifikacja pacjentów do operacji kardiochirurgicznych wad zastawkowych serca.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
2.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Po wejściu do gabinetu, od razu miałam wrażenie, że Pani doktor dziwi się, że w ogóle tu przyszłam. Ciągle miałam wrażenie, że jako osoba młoda nie mam prawa mieć problemów z sercem. Zbagatelizowała mój problem. Zaleciła jedynie brać magnez oraz wykonać EKG. Jak wiadomo, EKG wychodzi tylko wtedy źle jak coś się dzieje z sercem w danej chwili. Nie wykrywa poważnych wad. A wydaje mi się że młoda osoba ze spoczynkowym pulsem powyżej 100 to nie jest normalne zjawisko. Pani doktor przy takim pulsie kazała mi biegać mimo iż powiedziałam, że nie jestem w stanie przebiec nawet 100m gdyż puls mi niesamowicie szybuje w górę...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Może Pani doktor i jest dobrym kardiologiem ale czy wie co to jest troska o osobę najblizszą i strach przed jej utrata? Dzwoniłam do Pani doktor w sprawie taty, którego stan zdrowia sie pogorszył i trafił do szpitala , prosząc o przyspieszenie terminu wizyty która juz była wyznaczona. Pani doktor stwierdziła jednak że jej doba ma tylko 24 godziny i nie widzi takiej możliwości a poza tym Ona nie rozumie po co ja w ogóle dzwonie. Ja rozumię że czasami doba ma mało godzin aby przyjąć wszystkich pacjentów, ale wiem jedno,że w takich sytuacjach można też odmówić pacjentowi lub jego rodzinie w bardziej kulturalny sposób.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • trafne dianozy poswieca duzo czasu dla pacjenta zainteresowana jest przebiegiem choroby nie lekcewazy pacjenta nie rozmawia z dokumentacja czy komputerem tylko dobro pacjenta sie liczy i jego stan zdrowia

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

75

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

480

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.