Dr n. med.

Barbara Larysz

Kardiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • G

  trafne dianozy poswieca duzo czasu dla pacjenta zainteresowana jest przebiegiem choroby nie lekcewazy pacjenta nie rozmawia z dokumentacja czy komputerem tylko dobro pacjenta sie liczy i jego stan zdrowia

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej ukończyła z wyróżnieniem w 1986 roku. Podjęła prace na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Kolejne stopnie specjalizacji z chorób wewnętrznych uzyskała w 1992 i 1995 roku i z kardiologii w 1999r. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2007r.

   Zajmuje się diagnostyką nieinwazyjną chorób serca (echokardiografia przezklatkowa, przezprzełykowa, dobutaminowa, próby wysiłkowe, monitorowanie ekg-Holter) i prowadzeniem pacjentów hospitalizowanych na Oddziale Kardiologii SPWSZ (od 2007r jako kierujaca jednym z pododdziałów). Bierze udział w kwalifikacji pacjentów do leczenia inwazyjnego chorób serca.

   Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, uczestnik wielu konferencji naukowych organizowanych przez te towarzystwa, wykładowca szkoleń w dziedzinie echokardiografii.

   W Domu Lekarskim aktualnie zajmuję się wysokospecjalistycznymi badaniami echokardiograficznymi: echokardiograficzna próba obciążeniowa z dobutaminą lub stymulatorem, badanie przezprzełykowe oraz kwalifikacja pacjentów do operacji kardiochirurgicznych wad zastawkowych serca.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  2.5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Po wejściu do gabinetu, od razu miałam wrażenie, że Pani doktor dziwi się, że w ogóle tu przyszłam. Ciągle miałam wrażenie, że jako osoba młoda nie mam prawa mieć problemów z sercem. Zbagatelizowała mój problem. Zaleciła jedynie brać magnez oraz wykonać EKG. Jak wiadomo, EKG wychodzi tylko wtedy źle jak coś się dzieje z sercem w danej chwili. Nie wykrywa poważnych wad. A wydaje mi się że młoda osoba ze spoczynkowym pulsem powyżej 100 to nie jest normalne zjawisko. Pani doktor przy takim pulsie kazała mi biegać mimo iż powiedziałam, że nie jestem w stanie przebiec nawet 100m gdyż puls mi niesamowicie szybuje w górę...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • F

   Może Pani doktor i jest dobrym kardiologiem ale czy wie co to jest troska o osobę najblizszą i strach przed jej utrata? Dzwoniłam do Pani doktor w sprawie taty, którego stan zdrowia sie pogorszył i trafił do szpitala , prosząc o przyspieszenie terminu wizyty która juz była wyznaczona. Pani doktor stwierdziła jednak że jej doba ma tylko 24 godziny i nie widzi takiej możliwości a poza tym Ona nie rozumie po co ja w ogóle dzwonie. Ja rozumię że czasami doba ma mało godzin aby przyjąć wszystkich pacjentów, ale wiem jedno,że w takich sytuacjach można też odmówić pacjentowi lub jego rodzinie w bardziej kulturalny sposób.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   trafne dianozy poswieca duzo czasu dla pacjenta zainteresowana jest przebiegiem choroby nie lekcewazy pacjenta nie rozmawia z dokumentacja czy komputerem tylko dobro pacjenta sie liczy i jego stan zdrowia