Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dermatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Atopowe zapalenie skóry
  • Bielactwo
  • Blizny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4

Ogólna ocena
26 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin Wysypka

Pani doktor owszem miła i przyjemna ale trochę zbagatelizowała nasz problem z córką. Wizyta była prywatna a miałam wrażenie że Pani doktor mnie nie słucha. Przerywała mi w trakcie wyjaśniania problemu z ktorym przyszlam zachwycajac sie moja córką. Odbierała telefon podczas wizyty. Do gabinetu wchodziła jakaś pani z recepcji. Żadnych pytań o stan dziecka. Wywiad praktycznie zerowy. Przepisala maść ze sterydem. Z gabinetu wyszłam nie wiedząc właściwie nic nowego..


K
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłam się u wielu dermatologów, ale dopiero pomogła mi Pani doktor Kumornicka-Nestorowicz. Zastosowała odpowiednie leczenie (przepisała właściwe kremy i zaleciła zabiegi). Efekty są rewelacyjne. U Pani doktor leczy się także moja rodzina. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu leczenia, ale także ze sposobu podejścia do pacjenta. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, odpowiada na wszystkie nurtujące pacjenta pytania. Polecam wizytę u Pani doktor wszystkim, którzy mają problemy dermatologiczne.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jak większość dermatologów po wywiadzie zapisie tetrarysal. Zero pytań o ciąże bądź plany ewentualne . Przyczyna zmian nie znana a antybiotyk zapakowany . Odstawiłam ze względu na skutki uboczne ...." Słowa ze co Pani chce piękna buzia" dobiły mnie bo wiem co widzę w lustrze i stan zapalny na stanie zapalnym to nic pięknego


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardo dobry lekarz. Pani doktor spełniła w pełni moje oczekiwania. Przepisała dobre leki. Kontakt z lekarzem świetny. Po chorobie nie ma śladu. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Niestety, moja ocena wizyty u Pani doktor jest słaba, do problemu mojego dziecka podeszła mechanicznie. Przepisała leki na gronkowca, bez zlecenia badań. Choroba jak się potem okazało, nie była powszechna ,więc już przerosła Panią doktor. Fakt bardzo miła osoba, ale co z tego. Pani doktor, polecam zapoznanie się z chorobą o nazwie "Łupież różowy Giberta"


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z fachowej i pełnej troski opieki, jaką objęła mnie Pani Doktor. Od samego początku trafnie dobrała mi leki, poleciła wykonać konieczne badania, zaleciła mi zabiegi, które bardzo poprawiły kondycję mojej skóry oraz poleciła kosmetyki do codziennej pielęgnacji twarzy (wcale nie z najwyższej półki cenowej, a działaję rewelacyjnie!!!). Ponadto okazała się bardzo ciepłą, miłą osobą, która cierpliwie oraz ze zrozumieniem słucha pacjenta i spokojnie odpowiada na wszystkie jego pytania.
Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji, wrażliwości na drugiego człowieka i profesjonalizmu Pani Doktor. Gorąco polecam Ją każdej osobie, która boryka się z różnego typu przypadłościami dermatologicznymi.


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i "ludzkiego podejścia" Pani Doktor. Pani Kumornicka-Nestorowicz jest osobą przesympatyczną, przegadałyśmy prawie godzinę o moich problemach, m.in. z cerą. Doktor cierpliwie słucha pacjenta, zadaje dużo pytań, uważnie ogląda zmienione miejsca itp. Dodatkowo sprawdziła mi zmiany pigmentacyjne na twarzy, wypytywała o stan zdrowia, poleciła kosmetyki. Pani doktor bez problemu dała mi skierowania na szereg badań. Ja nie zamienię już tej lekarki na żadną inną!


W
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Doktor od kilku lat, mam zaufanie do wykonywanych zabiegów jak i dopasowania leków do moich potrzeb, jestem zadowolony z wizyty jak i zastosowanego leczenia. Z porad korzysta również moja rodzina wszyscy ją doceniamy za bardzo dobre skutki leczenia.Jest to lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym jak i klinicznym.Gorąco polecam !!!


H
Użytkownik zweryfikowany

Uważam, iż Pani doktor to wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny, przy tym Pani doktor jest bardzo miłą oraz życzliwą osobą. Jestem w pełni usatysfakcjonowana wynikami leczenia. Pragnę zauważyć, że Panią doktor cechuje pozytywne nastawienia do pacjenta, co jest niezmiernie ważne. Udzielono mi szczegółowych informacji odnośnie mojego schorzenia, a także przebiegu leczenia. Miałam możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami co nie zawsze się zdarza. Mówienie o Pani doktor jest możliwe w samych superlatywach. Jest to wyśmienity lekarz oraz wspaniały człowiek.


M
Użytkownik zweryfikowany

Po dobrym początku, zrobieniu antybiogramu i przepisaniu antybiotyku, z nadzieją poddałem się leczeniu. Leczenie przyniosło znaczną poprawę, niestety kilka tygodni po zakończeniu przyjmowania antybiotyku problemy powróciły. Pani doktor stwierdziła, że może dawka była za mała i powtórzyliśmy leczenie. Historia się znowu powtórzyła i na kolejnej wizycie pani doktor po raz 3 proponuje mi ten sam antybiotyk, nie bardzo mając pomysł na inne metody leczenia. Nie wiem na co pani doktor liczyła, tym bardziej że bakterie się uodparniają i za każdym razem ten antybiotyk działa coraz gorzej. Być może mój przypadek jest trudniejszy i wymaga trochę dedukcji i wyjścia poza schemat, z czym pani doktor sobie zupełnie nie poradziła. Na plus mogę zapisać miłe podejście do pacjenta i czasami przyjmowanie mimo braku numerków. Na minus, przyjmowanie przedstawiciela medycznego w czasie pracy przez 40 minut, podczas gdy pacjenci czekali. Ogólnie nie polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Atopowe zapalenie skóry
  • Bielactwo
  • Blizny
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

Powiązane wyszukiwania