Adresy (2)

Pl. Solny 16 (Budynek Starej Giełdy), pokój 506 (5 piętro), Stare Miasto, Wrocław
W Przestrzeni - Instytut Rozwoju


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
Gotówka, Blik, Revolut
71 773..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja logopedyczna (kolejna wizyta) (opis) • 128 zł

Konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta) (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 15 lat
71 773..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik, Revolut

OBOWIĄZUJE PRZEDPŁATA - PŁATNOŚĆ ZA KONSULTACJĘ ONLINE NALEŻY UREGULOWAĆ NAJPÓŹNIEJ DZIEŃ PRZED ZAPLANOWANYM TERMINEM. PO UMÓWIENIU KONSULTACJI ONLINE OTRZYMASZ E-MAIL OD SPECJALISTY Z INFORMACJAMI DOTYCZĄCYMI PRZELEWU.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
1. KONSULTACJA ODBĘDZIE SIĘ POPRZEZ KOMUNIKATOR SKYPE.
2. KONSULTACJA POTRWA DO OKOŁO 50-60 MIN.
3. MOJA NAZWA UŻYTKOWNIKA SKYPE: „LIVE:AURELIA.WAWROWSKA”
4. PROSZĘ MNIE ODNALEŹĆ W UŻYTKOWNIKACH SKYPE I POŁĄCZYĆ SIĘ ZE MNĄ W TERMINIE UMÓWIONEJ WIZYTY.

UWAGA! WAŻNA WSKAZÓWKA!
5. PROPONUJE 10 MIN. WCZEŚNIEJ NAPISAĆ WIADOMOŚĆ NA SKYPE Z IMIENIEM I NAZWISKIEM - WÓWCZAS BĘDĘ WIEDZIAŁA, KTO SIĘ KONTAKTUJE.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, jestem Aurelia. Swoją ofertę kieruję do DOROSŁYCH i MŁODZIEŻY od 15 r. ż. Do każdego podchodzę indywidualnie i holistycznie. Nie pracuję taśmow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady wymowy
 • Zaburzenia mowy
 • Jąkanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski | logopedia
 • Wyższa Szkoła Humanistyczna | oligofrenopedagogika
 • Uniwersytet Wrocławski | terapia pedagogiczna
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pl. Solny 16 (Budynek Starej Giełdy), pokój 506 (5 piętro), Wrocław

130 zł

W Przestrzeni - Instytut Rozwoju

Usługa dla dorosłych / młodzieży od 15 r. ż. które przychodzą na wizytę kontrolną lub kolejne spotkanie / zajęcia logopedyczne. Osoby przed 18 r. ż korzystające z kolejnej wizyty mogą przyjść bez opiekuna.128 zł

Konsultacje online

Usługa dla dorosłych / młodzieży od 15 r. ż. które przychodzą na wizytę kontrolną lub kolejne spotkanie / zajęcia logopedyczne. Osoby przed 18 r. ż korzystające z kolejnej wizyty mogą przyjść bez opiekuna.Pl. Solny 16 (Budynek Starej Giełdy), pokój 506 (5 piętro), Wrocław

150 zł

W Przestrzeni - Instytut Rozwoju

Usługa dla dorosłych / młodzieży od 15 r. ż. Jeśli przychodzisz do mnie pierwszy raz - wybierz tę usługę. Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony wywiad, omówiony problem, postawiona diagnoza oraz wskazania do dalszej terapii (o ile zaistnieje potrzeba). Proszę przygotuj na wizytę (jeśli posiadasz): wyniki przebytych konsultacji u: ortodonty, laryngologa, foniatry. Osoby przed 18 r. ż zapraszam z rodzicem / opiekunem.150 zł

Konsultacje online

Usługa dla dorosłych / młodzieży od 15 r. ż. Jeśli przychodzisz do mnie pierwszy raz - wybierz tę usługę. Podczas konsultacji zostanie przeprowadzony wywiad, omówiony problem, postawiona diagnoza oraz wskazania do dalszej terapii (o ile zaistnieje potrzeba). Proszę przygotuj na wizytę (jeśli posiadasz): wyniki przebytych konsultacji u: ortodonty, laryngologa, foniatry. Osoby przed 18 r. ż zapraszam z rodzicem / opiekunem.Pl. Solny 16 (Budynek Starej Giełdy), pokój 506 (5 piętro), Wrocław

200 zł

W Przestrzeni - Instytut Rozwoju

Usługa dla rodziców z dziećmi. Jest to jednorazowa wizyta konsultacyjno-diagnostyczna umożliwiająca konsultację logopedyczno-pedagogiczną wraz z diagnozą wady lub zaburzenia mowy u dziecka. Podczas wizyty zostanie przeprowadzony wywiad z rodzicami / opiekunami (z preferencją na obecność na obojga rodziców / opiekunów), postawiona diagnoza, omówione wszelkie wątpliwości i wskazania do dalszej terapii (o ile zaistnieje potrzeba). Podczas konsultacji zostanie również zebrany wywiad pedagogiczny o niepokojących objawach w zakresie funkcjonowania dziecka. Proszę przygotuj na wizytę (jeśli posiadasz): wyniki przebytych konsultacji u: ortodonty, laryngologa, audiologa, neurologa oraz dokumentację z poradni psychologiczno-pedagogicznej lub opinie z przedszkola lub szkoły.

127 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta)

Wspaniała specjalistka z niezwykłym podejściem do pacjenta. Pani Aurelia stwarza cudowną, bezstresową atmosferę, co sprawia, że nawet nie czuć kiedy upływa godzina. Wyczerpujący wywiad i dokładna diagnostyka zdecydowanie wzbudzają zaufanie do umiejętności i wiedzy pani Aurelii. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, dostałam jasne zalecenia i plan działania. Polecam z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (kolejna wizyta)

Właśnie zakończyłem cykl konsultacji i mogę jedynie napisać, że zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Cieszę się, że miałem okazję współpracować z tak świetną specjalistką. Wyróżnia ją bardzo dobre przygotowanie, indywidualne podejście do każdego przypadku/problemu, łatwość tłumaczenia/wyjaśniania logopedycznych zagadnień, ogromna wiedza, zaangażowanie, miła atmosfera i poczucie humoru


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (kolejna wizyta)

Bardzo polecam! Aurelia bardzo dokładnie tłumaczy zadania, ćwiczy z pacjentem, poprawia. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ma indywidualne podejście. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Po wizycie dokładnie wiadomo, co trzeba robić, dzięki notatkom, które wysyła. Można poczuć się naprawdę zaopiekowanym, a nie że jest się którymś pacjentem z kolei. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Wizyty mijają bardzo szybko, aż żal kończyć (:


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (kolejna wizyta)

Fachowiec - bez dwóch zdań! Już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty. Wszystko wytłumaczone w bardzo przystępny sposób, a przy tym Pani Aurelia emanuje pozytywną energią, która bardzo się udziela.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju Inny

Super, wyrozumiała, skuteczna, dobra, profesjonalna, bezstresowa, spotkania nie dość że były super przyjemne, to zawsze wyciągałam z nich lekcję, żeby było tylko lepiej, wspaniała, nie sądziłam że tak szybko można naprawić moją wadę, żałuję jedynie że wcześniej tego nie zrobiłam


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo miła atmosfera podczas konsultacji, szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Polecam Panią Aurelię :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta)

Szczerze polecam! Podejście do pacjenta wspaniałe. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, bez skrępowań. Pani Aurelia jest pełna zaangażowania, wyjaśniła wszystko przejrzyście z ciekawymi przykładami ćwiczeń :). Zdecydowanie na 5.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta)

Pani Aurelia jest bardzo dobrą specjalistką, a dodatkowo wspaniałą osobą! Uważnie przygląda się problemom pacjenta i tłumaczy, jakie mogą być ich przyczyny. Jest przy tym bardzo profesjonalna. Ponadto w jej pracy da się odczuć niesamowite zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Bardzo polecam Panią Aurelię! Przecudowna osoba :)


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta)

Pani Aurelia okazała się fenomenalną specjalistką wprowadzającą bardzo spokojną i relaksacyjną atmosferę. Bardzo przyjazny gabinet, zero stresu podczas wizyty, mimo szczegółowych i nietuzinkowych pytań o dykcje, które wymagają chwili zastanowienia. Jednak pani Aurelia nie pogania, daje czas na namysł i zastanowienie się nad relacją z osobistą wymową i głosem. Wizyta to bardzo uświadamiające doświadczenie, poznajemy się od strony słuchacza i tego jak jesteśmy odbierani przez to jak mówimy. Dostajemy też uwagi jak pracować i ćwiczyć mowę, by stawała się bliższa naszym oczekiwaniom. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego czego dowiedziałem się na swojej wizycie. Jestem też zdania, że pogłębianie własnej samoświadomości jest cudownym doświadczeniem, a w tym gabinecie można go doświadczyć :) .


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W Przestrzeni - Instytut Rozwoju konsultacja logopedyczna (pierwsza wizyta)

Super atmosfera, wizyta punktualna. Została postawiona szybko diagnoza oraz wdrożony plan działania. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dwa miesiące temu zauważyłam, że podczas rozmowy z kimś, bądź monologu mam problem z wymową wyrazów. Gdy chcę wypowiedzieć dane słowo, to po prostu nie mogę go wypuścić z ust. Mam tak jakby blokadę jakąś. Co to może być?

Dzień dobry,

opis wskazuje na niepłynność mowy. Niektóre sytuacje i bodźce mogą powodować takie właśnie blokady i zacięcia w wypowiedzi. Warto udać się do logopedy aby dokładnie ocenić problem, sposób oddychania i usystematyzować płynność mowy. Pozdrawiam.

mgr Aurelia Wawrowska

Pytanie dotyczące wady wymowy

Mam 17 lat i mam lekką wadę wymowy. Mówię bardzo szumiąco, słychać u mnie często niepotrzebne sz. Jak byłam młodsza chodziłam do logopedy, aby nauczyć się mówić sz, a teraz wręcz za dużo wkrada się tego w moją mowę. Mogę jakoś to jeszcze naprawić? Jakieś ćwiczenia? Bardzo to przeszkadza

Dzień dobry, jak najbardziej może Pani to jeszcze skorygować. Współpracuję z młodzieżą i dorosłymi, również online. Jeśli nadal szuka Pani pomocy - zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Aurelia Wawrowska.

mgr Aurelia Wawrowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witaj, jestem Aurelia. Swoją ofertę kieruję do DOROSŁYCH i MŁODZIEŻY od 15 r. ż. Do każdego podchodzę indywidualnie i holistycznie. Nie pracuję taśmow...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Wady wymowy
 • Zaburzenia mowy
 • Jąkanie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski | logopedia
 • Wyższa Szkoła Humanistyczna | oligofrenopedagogika
 • Uniwersytet Wrocławski | terapia pedagogiczna
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Certyfikaty


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (13)

Powiązane wyszukiwania