Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Westerplatte 10, Świdnica

AK MedWesterplatte 10, Świdnica

AK MedWesterplatte 10, Świdnica

AK Med

Moje doświadczenie

O mnie

Od wielu lat interesuję się flebologią i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.


13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny Inny

Wybitny, doświadczony chirurg. Jedyna niedogodność to terminy wizyt, lecz Pan doktor ma dużo pacjentów. Jeżeli ktoś planuje zabieg chirurgiczny, to warto uzbroić się w cierpliwość, bo Pan doktor po prostu wie, co robi.

S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny Inny

Chciałam bardzo podziękować Doktorowi Kuźniarowi za dzisiejsze spotkanie i kompletnie niespodziewaną punkcję z aspiracją treści ganglionu. Naprawdę w ogóle nie bolało i teraz siedzę i patrzę na czerwoną kropkę, która została po igle, i nie mogę się nadziwić, że po trzech tygodniach męczarni (głównie psychicznej - przez te wszystkie spowodowane kontuzją ograniczenia i zarzuty do siebie samej) po ganglionie nie ma śladu, a moja ręka znowu jest moja.
Dziękuję, Panie Doktorze.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny Inny

Doskonały chirurg, ktory zna się na swojej specjalizacji. Doktor skutecznie leczy mój łokieć, po tym jak inny lekarz skierował mnie bezpodstawnie do ortopedy. Niezwykle pomocny, ludzki, zawsze miły.


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny USG doppler

2 krotna wizyta u dr Kuźniara okazała się pomyłką. Doktor na mnie sprawił wrażenie kompetentnego. Niestety doktor nie rozpoznał zwykłego kaszaka ( później był już niezwykły bo się rozrósł i otorbił). Badanie USG nierzetelnie wykonane, bez opisu i obmiaru zmiany. W późniejszym czasie wyniki USG uznane za bezwartościowe, nie można było ocenić jak zmiana się rozrastała. Niepotrzebne dodatkowe koszty i za wizytę i leczenie p/żylakowe ,p/ zakrzepowe. Rozumiem , że doktor specjalizuje się we flebologii, ale też jest chirurgiem, który reklamuje się jako leczący zmiany skórne. Na szczęście trafiłam do dermatologa, który zasugerował niezależną konsultację tej zmiany. Podsumowując nie polecam, coś nie zadziałało, szkoda czasu.
Życzę doktorowi więcej uważności, nie wszystkie zmiany na nogach żylakowych są zmianami żylakowatymi. Są jeszcze inne np kaszaki.


K
Profil zweryfikowany

Jestem miesiąc po laserowym usunięciu żylaków.Profesjonalnie wykonany zabieg, jestem bardzo zadowolona.Dziękuje Panie doktorze.Krystyna T.


Z
Profil zweryfikowany

Wycinał mi znamię na twarzy .Pięknie się zagoiło i nie mam blizny,jest prawie nie widoczna.Dziękuje Panie doktorze. Barbara R,


P
Profil zweryfikowany

Ja byłem wielokrotnie u Pana doktora i czasami nawet ze sprawami, które nie dotyczą chirurgii. Pan doktor jest miły, nieco przyciszony (jak każdy chirurg), zrównoważony i merytoryczny, miał doskonały zmysł i intuicję z zakresu gastroenterologii gdy byłem u niego rok temu, gastrolodzy nie potrafili postawić diagnozy, Pan doktor zdiagnozował, że chodzi o żołądek. To istny generał Sosabowski z operacji Market Garden w Holandii 1944 roku, jedynie trzeźwo myślący podczas klęski aliantów, Pan doktor jedyny trzeźwo myślący wśród innych przedstawicieli swojego zawodu.
Kilka miesięcy temu przeprowadził zabieg wycięcia kurzajki u mojej siostry, wszystko pozytywnie.
Polecam!


T

Świetny lekarz, wysoki poziom usługi i dobre rady. Aż do tej pory nigdy nie spotkałem się z negatywną opinią na temat tego specjalisty.


P
Profil zweryfikowany

Nie leczy zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Lecząc się u niego doznałam trwałego uszczerbku na zdrowiu. Uważa, że nie wykonuje się zdjęcia kontrolnego Rtg po założeniu gipsu co spowodowało u mnie poważne powikłania. Z tego powodu leczę się już 2 lata i nie uzyskam już w 100% sprawności ręki. I to przez zaniedbanie i zaniechanie zrobienia zdjęcia kontrolnego Rtg.
NIE POLECAM!!!!


A
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz ,rzeczowy, dobry diagnosta nie z ciemnia żeby wyłudzić kasę . Leczę się u niego od lat i zawsze mi pomagał. Naprawdę polecam .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania