Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Westerplatte 10, Świdnica
AK Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Od wielu lat interesuję się flebologią i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.


Leczone choroby

  • Bóle kończyn
  • Stulejka
  • Zmiany skórne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Westerplatte 10, Świdnica

AK MedWesterplatte 10, Świdnica

AK MedWesterplatte 10, Świdnica

AK Med

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
10 opinii

Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Chirurgiczny USG doppler

2 krotna wizyta u dr Kuźniara okazała się pomyłką. Doktor na mnie sprawił wrażenie kompetentnego. Niestety doktor nie rozpoznał zwykłego kaszaka ( później był już niezwykły bo się rozrósł i otorbił). Badanie USG nierzetelnie wykonane, bez opisu i obmiaru zmiany. W późniejszym czasie wyniki USG uznane za bezwartościowe, nie można było ocenić jak zmiana się rozrastała. Niepotrzebne dodatkowe koszty i za wizytę i leczenie p/żylakowe ,p/ zakrzepowe. Rozumiem , że doktor specjalizuje się we flebologii, ale też jest chirurgiem, który reklamuje się jako leczący zmiany skórne. Na szczęście trafiłam do dermatologa, który zasugerował niezależną konsultację tej zmiany. Podsumowując nie polecam, coś nie zadziałało, szkoda czasu.
Życzę doktorowi więcej uważności, nie wszystkie zmiany na nogach żylakowych są zmianami żylakowatymi. Są jeszcze inne np kaszaki.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem miesiąc po laserowym usunięciu żylaków.Profesjonalnie wykonany zabieg, jestem bardzo zadowolona.Dziękuje Panie doktorze.Krystyna T.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Wycinał mi znamię na twarzy .Pięknie się zagoiło i nie mam blizny,jest prawie nie widoczna.Dziękuje Panie doktorze. Barbara R,


P
Użytkownik zweryfikowany

Ja byłem wielokrotnie u Pana doktora i czasami nawet ze sprawami, które nie dotyczą chirurgii. Pan doktor jest miły, nieco przyciszony (jak każdy chirurg), zrównoważony i merytoryczny, miał doskonały zmysł i intuicję z zakresu gastroenterologii gdy byłem u niego rok temu, gastrolodzy nie potrafili postawić diagnozy, Pan doktor zdiagnozował, że chodzi o żołądek. To istny generał Sosabowski z operacji Market Garden w Holandii 1944 roku, jedynie trzeźwo myślący podczas klęski aliantów, Pan doktor jedyny trzeźwo myślący wśród innych przedstawicieli swojego zawodu.
Kilka miesięcy temu przeprowadził zabieg wycięcia kurzajki u mojej siostry, wszystko pozytywnie.
Polecam!


T

Świetny lekarz, wysoki poziom usługi i dobre rady. Aż do tej pory nigdy nie spotkałem się z negatywną opinią na temat tego specjalisty.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie leczy zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Lecząc się u niego doznałam trwałego uszczerbku na zdrowiu. Uważa, że nie wykonuje się zdjęcia kontrolnego Rtg po założeniu gipsu co spowodowało u mnie poważne powikłania. Z tego powodu leczę się już 2 lata i nie uzyskam już w 100% sprawności ręki. I to przez zaniedbanie i zaniechanie zrobienia zdjęcia kontrolnego Rtg.
NIE POLECAM!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz ,rzeczowy, dobry diagnosta nie z ciemnia żeby wyłudzić kasę . Leczę się u niego od lat i zawsze mi pomagał. Naprawdę polecam .


R

zawsze ma czas dla pacjenta, wytłumaczy ,skieruje na badania potrzebne!!! do diagnozy- polecam.

Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.


G

Dostałam się do niego po złamaniu ręki. Nie skierował mnie na prześwietlenie, zaniedbał leczenie czego skutkiem jest rotacyjne przesunięcie kości i 80% sprawność ręki. Stanowczo nie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

SPECJALISTA!!!!!!!!!

Lekarz godny polecenia :)
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Od wielu lat interesuję się flebologią i jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.


Leczone choroby

  • Bóle kończyn
  • Stulejka
  • Zmiany skórne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania