Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

AK Med

Westerplatte 10

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Kuźniar Inny

  Doskonały chirurg, ktory zna się na swojej specjalizacji. Doktor skutecznie leczy mój łokieć, po tym jak inny lekarz skierował mnie bezpodstawnie do ortopedy. Niezwykle pomocny, ludzki, zawsze miły.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Szewczyk Inny

  Świetna ginekolog. Bardzo profesjonalna, z ogromną wiedzą, którą potrafi jasno przekazać, zawsze pomocna, miła, empatyczna. Nie tylko doskonały lekarz, ale też dobry człowiek.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Kuźniar USG doppler

  2 krotna wizyta u dr Kuźniara okazała się pomyłką. Doktor na mnie sprawił wrażenie kompetentnego. Niestety doktor nie rozpoznał zwykłego kaszaka ( później był już niezwykły bo się rozrósł i otorbił). Badanie USG nierzetelnie wykonane, bez opisu i obmiaru zmiany. W późniejszym czasie wyniki USG uznane za bezwartościowe, nie można było ocenić jak zmiana się rozrastała. Niepotrzebne dodatkowe koszty i za wizytę i leczenie p/żylakowe ,p/ zakrzepowe. Rozumiem , że doktor specjalizuje się we flebologii, ale też jest chirurgiem, który reklamuje się jako leczący zmiany skórne. Na szczęście trafiłam do dermatologa, który zasugerował niezależną konsultację tej zmiany. Podsumowując nie polecam, coś nie zadziałało, szkoda czasu.
  Życzę doktorowi więcej uważności, nie wszystkie zmiany na nogach żylakowych są zmianami żylakowatymi. Są jeszcze inne np kaszaki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania