Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

AK Med

Westerplatte 10

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Szymaszkiewicz

  Ginekolog, lek.

  • J

   Pan doktor niestety nie potrafi robić usg bądź ma słaby sprzęt. Nie zważył mi dziecka i gdyby nie inny lekarz w szpitalu to musiałabym naturalnie rodzić ponad 4 kilowe dziecko. Na szczęście ktoś inny w porę wykonał mi to badanie. W gabinecie sympatyczny, jednak zrobił mi wykład jak w ciągu miesiąca przytyłam w ciązy 3,5 kg... o 1,5 za dużo ;/ mimo, że wcześniej schudłam sporo

  • A

   bardzo dobry lekarz, a takich okazuje się w Świdnicy ze świecą słuchać. Po koszmarze u dr.Marka Kowala, dr. Szymaszkiewicz to wspaniała osoba, bardzo kompetentny , dokładny a przy tym uprzejmy i zwyczajnie ludzki, naprawdę bardzo POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Artur Kuźniar

  Chirurg, Flebolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet ChirurgicznyUsługa: USG doppler

   2 krotna wizyta u dr Kuźniara okazała się pomyłką. Doktor na mnie sprawił wrażenie kompetentnego. Niestety doktor nie rozpoznał zwykłego kaszaka ( później był już niezwykły bo się rozrósł i otorbił). Badanie USG nierzetelnie wykonane, bez opisu i obmiaru zmiany. W późniejszym czasie wyniki USG uznane za bezwartościowe, nie można było ocenić jak zmiana się rozrastała. Niepotrzebne dodatkowe koszty i za wizytę i leczenie p/żylakowe ,p/ zakrzepowe. Rozumiem , że doktor specjalizuje się we flebologii, ale też jest chirurgiem, który reklamuje się jako leczący zmiany skórne. Na szczęście trafiłam do dermatologa, który zasugerował niezależną konsultację tej zmiany. Podsumowując nie polecam, coś nie zadziałało, szkoda czasu.
   Życzę doktorowi więcej uważności, nie wszystkie zmiany na nogach żylakowych są zmianami żylakowatymi. Są jeszcze inne np kaszaki.

  • K

   Jestem miesiąc po laserowym usunięciu żylaków.Profesjonalnie wykonany zabieg, jestem bardzo zadowolona.Dziękuje Panie doktorze.Krystyna T.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania