Adresy (3)

Ceynowy 7, Kartuzy
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Piecewska 25/6, Gdańsk
Przychodnia Starmed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED badania profilaktyczne

Jestem pozytywnie zaskoczona wizytą. Gabinet schludny, doktor konkretny i nie odczułam żeby był w jakikolwiek sposób niemiły czy niedokładny, przeciwnie. Pobrał mi cytologię, żeby upewnić się czy mam zapalenie czy nie, co inny lekarz u którego byłam w ramach NFZ, zbagatelizował.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Starmed Ciąża

Nie polecam tego lekarza!!! Jest bardzo nie Przyjemny. Na wizytę przyszłam z wynikami na których widać było że jestem w ciąży. Czego on jeszxze nie widział rozumiem że było wcześnie. Ale przy badaniu zadawał mi dziwne pytania typu.. Po co robiłam test? Że jeszxze nie można powiedzieć że jest Pani w ciąży... Czy chciałam mieć. Dziecko czy to nie planowane. Nie stosowne były te pytania. A o dziecko starałam się długo bo wcześniej były problemy. Napewno więcej moja noga i tego lekarza nie powstanie. Wychodząc od niego się popłakałam. A jak pytałam o zwolnienie bo mam ciężka pracę nawet w porze nocnej to odparł że proszę powiedzieć w prqcy że jestem w ciąży. Same wiecie jak to jest powiedzieć w pracy o ciąży i pracować... Nie polecam!!!!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Pan Jankowski to bardzo nie miły pan i bez jakiej kolwiek empati do kobiety. Trafiłam przez przypadek do niego po zwolnienie nie dość ze pan pół godziny się spóźnił co widać ze to nie pierwszy raz. Czekałam wiec i czekałam wkoncu zapytałam się czy można bo ja tylko po zwolnienie pan zburzonym głosem zapytał się po jakie zwolnienie a ja ze No po zwolnienie a Jemu to chyba sprawiło przyjemność bo dalej się pytał jakie zwolnienie, nie rozumiałam tego pytania bo są jakieś rodzaje zwolnień ?! Także kazał mi dalej czekać wkoncu zaprosił mnie i mowil czemu ma mi dać zwolnienie nie widzi żadnych przeciwskazan ?! To mówię ze co mam sobie jakby niby nic wrócić do pracy a on ze tak ze ciąża to nie choroba!! Takiego bezczelnego lekarza to ja dawno nie widziałam. Tyle nagatywnych opinii tylko szkoda ze zero wniosków. Lekarz ma być pełny zaufania i zrozumienia.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Starmed prowadzenie ciąży

To była moja 1 ciąża. Pan doktor przyjął mnie prywatnie moja wizyta trwała może z 7 min, wciąż czułam, jak by ktoś trzymał stoper i odmierzał nam czas ponieważ, tak szybko mnie zbadał i cała wizyta miała taki wymiar. Na moje pytanie:" panie doktorze mogę zadać kilka pytań, gdyż to moja 1 ciąża i nie jestem biegła w tym temacie". usłyszałam:"zanim mi pani zada te wszystkie pytania, powiem tylko jedno, ciąża to nie jest choroba. Po kilku tygodniach poroniłam. Nie skierował mnie na badanie Beta hCG, (a to ważne badanie by go robić w I trymestrze ciąży jak się potem dowiedziałam w szpitalu)ani na zbadanie poziomu kwasu foliowego czy go przyswajam. Nie obwiniam go za to co się stało bo to nie w tym rzecz, ale mam ogromny żal za takie podejście.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Poszłam do tego lekarza, kiedy coś mnie zaniepokoiło i nie chciałam czekać na wizytę u swojego ginekologa, zależało mi na czasie. Nie musiałam żebrać ani o cytologię, ani o skierowanie na usg, ani o inne badania. Może dr Jankowski nie jest typem żartownisia, ale ja od lekarza oczekuję kompetencji przede wszystkim.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Odradzam ! Stwierdził że poronie, na każdej wizycie twierdził że dziecko nie przeżyje do następnego tygodnia ! Po 4 miesiącach ciągłego strachu zmieniłam lekarza i co ? Dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija ! Jestem już w 9 miesiącu i ze względu na swoją chorobę odwiedziłam już wielu lekarzy i każdy twierdzi że wszystko jest dobrze. Szczerze odradzam szkoda nerwów


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED wizyta kontrolna

Bylam dzisiaj na wizycie u doktora Jankowskiego. Bylam przerazona przed wizyta z uwagi na przeczytane komentarze tutaj. Zupelnie niepotrzebnie. Pan Doktor mily, przeprowadzil porzadnie wywiad, bez problemu wypisal skierowanie do dermatologa, recepte na leki. Moze malo sie usmiecha i nie nadaje jak katarynka, ale mi tez sie czasem nie chce po 8h pracy usmiechac od ucha do ucha. Bede dalej do niego chodzic!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED prowadzenie ciąży

Gdy 11 sierpnia 2015 przyszłam na badanie lekarz stwierdził u mnie krwotok jednak sam stwierdził że mnie do szpitala nie kieruje. To była odpowiedź na moje pytanie czy nie powinnam zgłosić się do szpitala. Gdy zapytałam o zwolnienie usłyszałam że sam zdecyduje i nie toleruje takich sugestii. Mówiłam o swoich obawach i objawach. Dwie ciąże przebiegły bez takiego strachu a przy tej wciąż coś się działo. Ból w dole brzucha krwawienia. Dlaczego dr Jankowski nie słuchał. Rutyna. Słyszałam dużo kobiet ma takie objawy. Ale ja to nie jedna z wielu. Mogłam wtedy zmienić lekarza jednak szacunek do tego zawodu spowodował że obdarzyłam tego lekarza zaufaniem i ślepo wykonywałam zalecenia mimo że intuicja podpowiadała coś jest nie tak a on zawiódł mnie. Franek urodził się 21 września w 27 tygodniu ciąży i ważył 840 gram. To była ciąża zagrożona.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski wczesna ciąża

Nie polecam a wręcz odradzam tego lekarza! Poszłam do niego, ponieważ mój ginekolog był na urlopie, a wcześniej ustaliłam z nim, że od pozytywnego testu ciążowego od razu trzeba włączyć leki. Więc musiałam szybko szukać zastępstwa. Jestem po dwóch straconych ciążach więc byłam przerażona a na wstępnie pan dr ochrzanił mnie, że za szybko staraliśmy się o kolejną ciążę (po 2 mcach od poronienia, nie miałam zabiegu, wszystko oczyściło się samo, wyniki z krwi i usg potwierdziły, że sprawa jest zamknięta i mój gin prowadzący powiedział, że mamy się starać) i tym samym podważył opinię swojego kolegi z przychodni. Mówiąc do mnie w ogóle nie patrzył w moją stronę, był bardzo oschły, zero empatii... Mało tego oglądając moje wyniki stwierdził , że są idealne i mam tylko "lekkie niedobory" i nie potrzebuję żadnych leków... A genetyk, hematolog i mój ginekolog od razu stwierdzili u mnie problemy z układem krzepnięcia i mutację genetyczną więc znowu pan dr podważył opinię innych lekarzy. Na usg od razu wypalił z grubej rury, że jest źle i to jest do poronienia, albo juz w trakcie poronienia, bo wg niego pęcherzyk ma nieregularny kształt i to na pewno przez to, że za szybko się straliśmy i dał mi do zrozumienia, że to moja wina. Pobrał cytologię, kazał iść na betę i jeśli będzie słaby przyrost to od razu do szpitala, Nie dostałąm nic na podtrzymanie ani na zakrzepicę. Na koniec powiedział, że mu połowicznie przykro, bo może coś z tego być, ale raczej nie... Na szczęście wieczorem poszłam do innego lekarza i tam obraz na usg już nie była taki straszny, dostałąm duphaston i zastrzyki i kazano mi przyjść za 10 dni na kontrolę, Pani dr nie skreśliła mnie, kazałą być dobrej myśli i powiedziała, że jest jeszcze bardzo wcześnie i dlatego nic nie widać. Dr Jnkowski od razu wypalił, że nie ma zarodka i jest źle nawet przez gardło mu nie przeszło, że to za szybko na zarodek. Okazało się, że beta przrasta idealnie, ale co się napłakałam i nastresowałam to moje..Wczoraj na wizycie (oczywisćie gdzie indziej) okazało się, że jest piękny, kształtny pęcherzyk a w nim zarodek z widoczną akcją serca a to co miało nieregularny kształt to był krwiak!! Gdybym nie poszła do innego lekarza i dostałabym zastrzyków to mogłoby być źle...Bardzo się cieszę, że nie posłuchałam dr Jankowskiego i poszłam do innego specjalisty.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Kontrolna wizyta podczas prowadzenia ciąży

Nie polecam tego pana. Za każdym razem przychodzi do pracy pół godziny pózniej, przez co skraca czas wizyt do minimum, nie odpowiada na pytania, traktuje pacjętkę przedmiotowo, kartę ciąży wypisuje z automatu (tętno dziecka wpisuje bez sprawdzania, co wizytę takie samo), nie daje skierowań na podstawowe badania (morfologia w 3 mc i drugi raz w 8 mc pomimo anemii), bagatelizuje sprawę guza w piersi (nawet nie obejżał piersi, ani nie dał zaleceń co roboć z tym dalej, powiedział żeby na razie temat zostawić, ewentualnie iść prywatnie na usg). W 8 miesiącu powiedział wprost że powinnam wrócić do pracy skoro ciąża nie jest zagrożona, sugerując, że kobiety są w tych czasach rozleniwione, pomimo ataków rwy kulszowej, z którą sobie radzę chodząc prywatnie do fizjoterapeuty.


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED badania profilaktyczne

Jestem pozytywnie zaskoczona wizytą. Gabinet schludny, doktor konkretny i nie odczułam żeby był w jakikolwiek sposób niemiły czy niedokładny, przeciwnie. Pobrał mi cytologię, żeby upewnić się czy mam zapalenie czy nie, co inny lekarz u którego byłam w ramach NFZ, zbagatelizował.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Starmed Ciąża

Nie polecam tego lekarza!!! Jest bardzo nie Przyjemny. Na wizytę przyszłam z wynikami na których widać było że jestem w ciąży. Czego on jeszxze nie widział rozumiem że było wcześnie. Ale przy badaniu zadawał mi dziwne pytania typu.. Po co robiłam test? Że jeszxze nie można powiedzieć że jest Pani w ciąży... Czy chciałam mieć. Dziecko czy to nie planowane. Nie stosowne były te pytania. A o dziecko starałam się długo bo wcześniej były problemy. Napewno więcej moja noga i tego lekarza nie powstanie. Wychodząc od niego się popłakałam. A jak pytałam o zwolnienie bo mam ciężka pracę nawet w porze nocnej to odparł że proszę powiedzieć w prqcy że jestem w ciąży. Same wiecie jak to jest powiedzieć w pracy o ciąży i pracować... Nie polecam!!!!!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Pan Jankowski to bardzo nie miły pan i bez jakiej kolwiek empati do kobiety. Trafiłam przez przypadek do niego po zwolnienie nie dość ze pan pół godziny się spóźnił co widać ze to nie pierwszy raz. Czekałam wiec i czekałam wkoncu zapytałam się czy można bo ja tylko po zwolnienie pan zburzonym głosem zapytał się po jakie zwolnienie a ja ze No po zwolnienie a Jemu to chyba sprawiło przyjemność bo dalej się pytał jakie zwolnienie, nie rozumiałam tego pytania bo są jakieś rodzaje zwolnień ?! Także kazał mi dalej czekać wkoncu zaprosił mnie i mowil czemu ma mi dać zwolnienie nie widzi żadnych przeciwskazan ?! To mówię ze co mam sobie jakby niby nic wrócić do pracy a on ze tak ze ciąża to nie choroba!! Takiego bezczelnego lekarza to ja dawno nie widziałam. Tyle nagatywnych opinii tylko szkoda ze zero wniosków. Lekarz ma być pełny zaufania i zrozumienia.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Starmed prowadzenie ciąży

To była moja 1 ciąża. Pan doktor przyjął mnie prywatnie moja wizyta trwała może z 7 min, wciąż czułam, jak by ktoś trzymał stoper i odmierzał nam czas ponieważ, tak szybko mnie zbadał i cała wizyta miała taki wymiar. Na moje pytanie:" panie doktorze mogę zadać kilka pytań, gdyż to moja 1 ciąża i nie jestem biegła w tym temacie". usłyszałam:"zanim mi pani zada te wszystkie pytania, powiem tylko jedno, ciąża to nie jest choroba. Po kilku tygodniach poroniłam. Nie skierował mnie na badanie Beta hCG, (a to ważne badanie by go robić w I trymestrze ciąży jak się potem dowiedziałam w szpitalu)ani na zbadanie poziomu kwasu foliowego czy go przyswajam. Nie obwiniam go za to co się stało bo to nie w tym rzecz, ale mam ogromny żal za takie podejście.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Poszłam do tego lekarza, kiedy coś mnie zaniepokoiło i nie chciałam czekać na wizytę u swojego ginekologa, zależało mi na czasie. Nie musiałam żebrać ani o cytologię, ani o skierowanie na usg, ani o inne badania. Może dr Jankowski nie jest typem żartownisia, ale ja od lekarza oczekuję kompetencji przede wszystkim.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Odradzam ! Stwierdził że poronie, na każdej wizycie twierdził że dziecko nie przeżyje do następnego tygodnia ! Po 4 miesiącach ciągłego strachu zmieniłam lekarza i co ? Dziecko jest zdrowe i prawidłowo się rozwija ! Jestem już w 9 miesiącu i ze względu na swoją chorobę odwiedziłam już wielu lekarzy i każdy twierdzi że wszystko jest dobrze. Szczerze odradzam szkoda nerwów


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED wizyta kontrolna

Bylam dzisiaj na wizycie u doktora Jankowskiego. Bylam przerazona przed wizyta z uwagi na przeczytane komentarze tutaj. Zupelnie niepotrzebnie. Pan Doktor mily, przeprowadzil porzadnie wywiad, bez problemu wypisal skierowanie do dermatologa, recepte na leki. Moze malo sie usmiecha i nie nadaje jak katarynka, ale mi tez sie czasem nie chce po 8h pracy usmiechac od ucha do ucha. Bede dalej do niego chodzic!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wielospecjalistyczna ETER-MED prowadzenie ciąży

Gdy 11 sierpnia 2015 przyszłam na badanie lekarz stwierdził u mnie krwotok jednak sam stwierdził że mnie do szpitala nie kieruje. To była odpowiedź na moje pytanie czy nie powinnam zgłosić się do szpitala. Gdy zapytałam o zwolnienie usłyszałam że sam zdecyduje i nie toleruje takich sugestii. Mówiłam o swoich obawach i objawach. Dwie ciąże przebiegły bez takiego strachu a przy tej wciąż coś się działo. Ból w dole brzucha krwawienia. Dlaczego dr Jankowski nie słuchał. Rutyna. Słyszałam dużo kobiet ma takie objawy. Ale ja to nie jedna z wielu. Mogłam wtedy zmienić lekarza jednak szacunek do tego zawodu spowodował że obdarzyłam tego lekarza zaufaniem i ślepo wykonywałam zalecenia mimo że intuicja podpowiadała coś jest nie tak a on zawiódł mnie. Franek urodził się 21 września w 27 tygodniu ciąży i ważył 840 gram. To była ciąża zagrożona.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski wczesna ciąża

Nie polecam a wręcz odradzam tego lekarza! Poszłam do niego, ponieważ mój ginekolog był na urlopie, a wcześniej ustaliłam z nim, że od pozytywnego testu ciążowego od razu trzeba włączyć leki. Więc musiałam szybko szukać zastępstwa. Jestem po dwóch straconych ciążach więc byłam przerażona a na wstępnie pan dr ochrzanił mnie, że za szybko staraliśmy się o kolejną ciążę (po 2 mcach od poronienia, nie miałam zabiegu, wszystko oczyściło się samo, wyniki z krwi i usg potwierdziły, że sprawa jest zamknięta i mój gin prowadzący powiedział, że mamy się starać) i tym samym podważył opinię swojego kolegi z przychodni. Mówiąc do mnie w ogóle nie patrzył w moją stronę, był bardzo oschły, zero empatii... Mało tego oglądając moje wyniki stwierdził , że są idealne i mam tylko "lekkie niedobory" i nie potrzebuję żadnych leków... A genetyk, hematolog i mój ginekolog od razu stwierdzili u mnie problemy z układem krzepnięcia i mutację genetyczną więc znowu pan dr podważył opinię innych lekarzy. Na usg od razu wypalił z grubej rury, że jest źle i to jest do poronienia, albo juz w trakcie poronienia, bo wg niego pęcherzyk ma nieregularny kształt i to na pewno przez to, że za szybko się straliśmy i dał mi do zrozumienia, że to moja wina. Pobrał cytologię, kazał iść na betę i jeśli będzie słaby przyrost to od razu do szpitala, Nie dostałąm nic na podtrzymanie ani na zakrzepicę. Na koniec powiedział, że mu połowicznie przykro, bo może coś z tego być, ale raczej nie... Na szczęście wieczorem poszłam do innego lekarza i tam obraz na usg już nie była taki straszny, dostałąm duphaston i zastrzyki i kazano mi przyjść za 10 dni na kontrolę, Pani dr nie skreśliła mnie, kazałą być dobrej myśli i powiedziała, że jest jeszcze bardzo wcześnie i dlatego nic nie widać. Dr Jnkowski od razu wypalił, że nie ma zarodka i jest źle nawet przez gardło mu nie przeszło, że to za szybko na zarodek. Okazało się, że beta przrasta idealnie, ale co się napłakałam i nastresowałam to moje..Wczoraj na wizycie (oczywisćie gdzie indziej) okazało się, że jest piękny, kształtny pęcherzyk a w nim zarodek z widoczną akcją serca a to co miało nieregularny kształt to był krwiak!! Gdybym nie poszła do innego lekarza i dostałabym zastrzyków to mogłoby być źle...Bardzo się cieszę, że nie posłuchałam dr Jankowskiego i poszłam do innego specjalisty.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Kontrolna wizyta podczas prowadzenia ciąży

Nie polecam tego pana. Za każdym razem przychodzi do pracy pół godziny pózniej, przez co skraca czas wizyt do minimum, nie odpowiada na pytania, traktuje pacjętkę przedmiotowo, kartę ciąży wypisuje z automatu (tętno dziecka wpisuje bez sprawdzania, co wizytę takie samo), nie daje skierowań na podstawowe badania (morfologia w 3 mc i drugi raz w 8 mc pomimo anemii), bagatelizuje sprawę guza w piersi (nawet nie obejżał piersi, ani nie dał zaleceń co roboć z tym dalej, powiedział żeby na razie temat zostawić, ewentualnie iść prywatnie na usg). W 8 miesiącu powiedział wprost że powinnam wrócić do pracy skoro ciąża nie jest zagrożona, sugerując, że kobiety są w tych czasach rozleniwione, pomimo ataków rwy kulszowej, z którą sobie radzę chodząc prywatnie do fizjoterapeuty.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie