Świętojańska 141, 81-404 Gdynia
Dla uczennic i studentek do 26 r.ż konsultacje ginekologiczne z 15% zniżką, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej.
Promocja jest ważna do 30.06.2026r.
16/02/2026
Gdynia 2 adresy
Nr PWZ: 2548029
328 opiniiWitam serdecznie! Zapraszam na konsultacje do Evi-Med w Gdyni na ul. Świętojańskiej w środy i czwartki (rejestracja także telefoniczna na stronie przychodni) :) Od listopada 2023 przyjmuję także w PZU w Gdyni na ul. Kieleckiej 2. Doświadczenie medyczne zdobywałem w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie pracowałem ponad 8 lat oraz w grupie LuxMed przez 12 lat.
Na wizytach cenię sobie profesjonalizm oraz odpowiednią atmosferę - u mnie stres schodzi na dalszy plan :)
Świętojańska 141, 81-404 Gdynia
Dla uczennic i studentek do 26 r.ż konsultacje ginekologiczne z 15% zniżką, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej.
Promocja jest ważna do 30.06.2026r.
16/02/2026
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
Wyrażenie zgody jest niezbędne do umówienia wizyty z wykorzystaniem telerejestracji. Wymagają tego przepisy Ogólnego Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych - tzw. RODO. Informujemy, że zgoda jest dobrowolna, jednak jej brak uniemożliwi umówienie wizyty. Informujemy rówież, że zgoda może zostać w każdym momencie zostać wycofana. W tym celu wystarczy się skontaktować z nami przez formularz
Do przetwarzania Twoich danych osobowych dojdzie podczas rozmowy telefonicznej z naszym centrum telerejestracji, ale jednak wyłącznie w sytuacji gdy tej rozmowy podasz nam swoje dane osobowe. Przetwarzanie danych osobowych dokonywane jest w celu umówienia wizyty i przekazania danych osobowych wybranemu Profesjonaliście.
Tak. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje i dane osobowe które nam przekazałeś podczas rozmowy telefonicznej oraz przekażemy te informacje Profesjonaliście. Dzięki temu Profesjonalista będzie mógł przygotować się na Twoją wizytę.
Administratorem danych osobowych jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolejowej 5/7. Informujemy, że po przekazaniu przez nas Twoich danych osobowych wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście, staje się on również administratorem Twoich danych osobowych i przetwarza je w celach związanych ze świadczeniem usług medycznych lub innych podobnych.
328 opinii
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Od 3 lat jestem pacjentką dr Kulpa i polecam każdej kobiecie takiego specjalistę. Wizyty przebiegają w bardzo komfortowej atmosferze, dr zawsze szczegółowo wyjaśnia i tłumaczy, widać zaangażowanie i wiedzę
Nie polecam tego lekarza do prowadzenia ciąży. Już w zaawansowanej ciąży pytał mnie o datę ostatniej miesiączki, a gdy odpowiadałam, że jestem w 6 miesiącu, pytał kto jest moim lekarzem prowadzącym - musiałam przypominać, że właśnie on. Ciągle miał pretensje, że za rzadko przychodzę na wizyty, mimo że wiecznie był niedostępny przez urlopy. Raz spóźniłam się kilka minut i od razu był bardzo niemiły. Podczas USG szarpał mnie w trakcie badania, a gdy zwróciłam uwagę, zezłościł się i chciał przerwać badanie - jak można w ten sposób traktować kobietę w ciąży? W mojej ocenie lekarz nie podszedł wystarczająco poważnie do moich złych wyników krwi mówiąc, że „to norma w ciąży”, a po zmianie lekarza okazało się, że mam anemię wymagającą leczenia. Nowy lekarz już na pierwszej wizycie zauważył nieprawidłowe przepływy u dziecka i wdrożył leczenie. Moim zdaniem ten lekarz bardziej skupia się na sobie niż na pacjentce i nie nadaje się do prowadzenia ciąży.
Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży przez Pana Doktora i z całego przebiegu opieki. Profesjonalne podejście i miła atmosfera podczas każdej wizyty :)
Doktor prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Zaangażowany, dokładny i zawsze wszystko tłumaczy. Czułam się zaopiekowana. Dr Kulpa jest najlepszym wyborem nie tylko w trakcie ciąży ale również podczas regularnej profilaktyki :)
Bardzo polecam doktora Arkadiusza Kulpę! Prowadził moją ciążę z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczył i był życzliwy, dzięki czemu czułam się komfortowo. Wizyty u doktora udowodniły mi że wizyta u ginekologa nie musi być stresująca. Jestem bardzo zadowolona z opieki i z czystym sumieniem polecam każdej przyszłej mamie i nie tylko.
U doktora Arkadiusza Kulpy prowadziłam ciążę. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze, moje obawy nigdy nie były bagatelizowane, zawsze wszystko było dokładnie wyjaśniane. Nie było się do czego przyczepić :) polecam!
Z całego serca polecam doktora Arkadiusza Kulpę. Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wszystkich wizyt. Zawsze czułam się zaopiekowana, a jego profesjonalizm i zaangażowanie dawały mi duże poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo poczucie humoru doktora często pomagało rozładować stres, co było dla mnie bardzo ważne. To lekarz z powołania, któremu można w pełni zaufać.
Do doktora trafiłam z polecenia około 7 lat temu i od tamtej pory nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. To specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem, który jednocześnie jest niezwykle życzliwy i kontaktowy.
Zawsze stwarza w gabinecie swobodną i miłą atmosferę, dzięki której można czuć się komfortowo i bezpiecznie.
Doktor cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczy, co daje ogromne poczucie komfortu. Obecnie prowadzi moją ciążę i mam pełne przekonanie, że jestem w bardzo dobrych rękach. Czuję się naprawdę zaopiekowana.
Z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie, która szuka kompetentnego i empatycznego ginekologa.
Wizyta bardzo profesjonalna, jeden z lepszych lekarzy, u których byłam
Świetny lekarz do prowadzenia ciąży. Zawsze wszystko tłumaczył, był skrupulatny i pomocny. Wizyty odbywały się w miłej atmosferze, nigdy nie stresowalam się przed wizytą.Córka urodziła się zdrowa :)