Arkadiusz Borkowski verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja

  Świetny specjalista, gdy żadna rehabilitacja nie dawała efektu złote ręce pana Arkadiusza uleczyły mój kręgosłup szyjny. Kontaktowy, rzeczowy, odpowiada na pytania, tłumaczy. Wzorowo!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witam
   Jestem magistrem fizjoterapii oraz hirudoterapeutą, który obecnie poszerza swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie osteopatii uczęszczając do Flanders International College of Osteopathy.

   Specjalizuję się w ortopedycznej terapii manualnej OMT, z której ukończyłem wiele kursów.

   Moje doświadczenie zawodowe zdobywałem odbywając liczne praktyki i staże w dolnośląskich placówkach, szkoląc się w niemieckich klinikach, między innymi w RZM w Monachium oraz prowadząc własny gabinet fizjoterapeutyczny.
   W swojej prywatnej praktyce zajmuję się również hirudoterapią, czyli leczeniem pijawkami lekarskimi.

   Lecząc swoich pacjentów skupiam się przede wszystkim na odpowiedniej diagnozie, gdyż to ona jest podstawą do dobrania odpowiedniego leczenia, eliminującego przyczyny bólu, a nie tylko objawy. Uważam, iż stosując trafnie dobraną terapię można wyleczyć wiele schorzeń, a indywidualnie dobrane ćwiczenia umożliwiają kontynuację leczenia także samodzielnie w domu pacjenta.

   SPECJALISTYCZNE METODY, KTÓRYMI LECZĘ:

   - techniki osteopatyczne
   - ortopedyczna terapia manualna wg Kaltenborn & Evjenth
   - funkcjonalna terapia manualna Mulligana
   - medycyna ortopedyczna wg Cyriax'a
   - terapia dolegliwości bólowych McKenziego
   - terapia punktów spustowych
   - kinesiology taping
   -hirudoterapia

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
  • Medycyna sportowa

  Usługi

  BOR-MED mgr Arkadiusz Borkowski

  ul. Oboźna 41, Krzyki, 52-244 Wrocław, dolnośląskie

  Osteopatia 120 zł
  Hirudoterapia od 160 zł
  Zabiegi laseroterapii 12 zł
  Zabiegi elektroterapii 12 zł
  Zabiegi ultradźwięków 12 zł
  Terapia antycellulitowa od 60 zł
  Konsultacja hirudoterapii 60 zł
  Zwykła wizyta
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Arkadiusz Borkowski
  Arkadiusz Borkowski
  Fizjoterapeuta
  Wrocław
  Jeżeli chodzi o kifozę w odcinku piersiowym, istnieje możliwość zatrzymania postępu oraz zmniejszenia dolegliwości poprzez odpowiednie techniki osteopatyczne, które nie tylko bedą się skupiały… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja

   Świetny specjalista, gdy żadna rehabilitacja nie dawała efektu złote ręce pana Arkadiusza uleczyły mój kręgosłup szyjny. Kontaktowy, rzeczowy, odpowiada na pytania, tłumaczy. Wzorowo!

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Gorąco polecam! Pan Arek podchodzi do pacjenta indywidualnie i profesjonalnie, dobiera terapie bardzo dokładnie do dolegliwości. Wysoka kultura osobista, gabinet profesjonalnie wyposażony. Jestem bardzo zadowolona z terapii, po dwóch wizytach dolegliwości ustąpiły (początkowo miałam zablokowany odcinek krzyżowy kręgosłupa). Jeszcze raz polecam.

   Arkadiusz Borkowski2017-01-10

   dziękuję, zadowolony pacjent po wizycie,jest dla terapeuty motywacją do dalszego samokształcenia.

  • T
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Sterylnie Sympatycznie Skutecznie. Pan Artur się wciąż edukuje i aktualnie poszerza specjalizację. Nowatorskie podejście oparte na fachowej wiedzy i już dużemu doświadczeniu. Polecam....

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Świetny specjalista, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Najwyższa jakość zabiegów, a do tego komfortowy gabinet, wygodny dojazd i bezproblemowa możliwość zaparkowania samochodu na miejscu. Polecam.

  • F
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalne podejście do pacjenta, przy współpracy z lekarzem wyprowadziłem swój odcinek lędźwiowy, jest wymagający ale owocuje to efektami podczas leczenia,
   mogłem liczyć nie tylko na pomoc przy kręgosłupie ale też na wsparcie merytoryczne i fachowe wskazówki.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Świetny fachowiec, podczas rozmowy wstępnej i wykonywania zabiegu dał się poznać jako osoba zaangażowana w swoją pracę, o indywidualnym podejściu do pacjenta, pasji, a także dużym doświadczeniu i wiedzy. Gabinet bardzo przyjemny w dogodnej lokalizacji, bez żadnego kłopotu z parkowaniem. Gorąco polecam usługi Pana Arkadiusza.

   Arkadiusz Borkowski2017-01-10

   dziekuję, cały czas poszerzam swoją wiedzę, aby móc jak najlepiej pomóc moim pacjentom, jednocześnie dbając o komfort, szeroki wachlarz oferowanych przeze mnie usług, aby pacjent czuł się w pełni zadbany.

  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Super profesjonalista i co najważniejsze bardzo skuteczny. Polecam Pana Arkadiusza każdemu kto ma jakiekolwiek dolegliwości zwiazane z bólem kręgosłupa i nie tylko.

  • E

   Trafiłam do Arka z polecenia i był to strzał w 10tkę. Po wypadku samochodowym miałam uszkodzony bark, odcinek szyjny i lędźwiowy. Prawidło dobiera terapię do kontuzji, mój bark tak samo jak plecy i szyja zostały wyleczone dzięki poprawnej diagnozie, elektroterapii i terapii manualnej. Arek jest profesjonalistą i umie słuchać ludzi, terapie przeprowadza bardzo sumiennie. Zdecydowanie polecam Arka.

   Arkadiusz Borkowski2017-01-10

   dziekuję, umiejetność słuchania oraz sumienność są cechami, którymi się kieruję w mojej pracy z pacjentem.

  • R

   Do p. Borkowskiego trafiłem w krytycznym momencie, mając dwie wypukliny i jedną przepuklinę, pomiędzy różnymi kręgami kręgosłupa. Mój stan był na tyle poważny, że miałem problemy z chodzeniem, leżeniem, wykonywaniem podstawowych czynności. Wyznaczono mi w szpitalu termin operacji kręgosłupa. Pan Arek bardzo dokładnie zdiagnozował moje problemy, po czym rozpoczął żmudną terapię. Z każdą wizytą mój stan się poprawiał a pan Borkowski modyfikował techniki swojej pracy, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Wspólnie osiągnęliśmy sukces, kolejne wizyty nie były już potrzebne a ja mogłem powrócić do uprawnia sportów. |

   Biorąc pod uwagę moje dolegliwości, wszyscy lekarze zabraniali mi sportowego cyklu życia, wykluczając wszystkie dyscypliny polegające na bieganiu, skakaniu i w jakikolwiek sposób obciążające kręgosłup. Nie zamierzam ich słuchać, gdyż sport to mój sposób na życie, co niestety z czasem musi się odbić negatywnie. A trenuję wyczynowo 3x w tygodniu... I właśnie w zeszłym tygodniu, po roku od ostatniej wizyty, nastąpił poważny kryzys – przez 4 dni ból się nasilał, pojawiły się problemy z oddawaniem moczu, ze staniem, w zasadzie mogłem tylko siedzieć bezboleśnie. Pilna wizyta u pana Borkowskiego, 1,5 – godzinne manipulacja i nastawianie a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nie wierzyłem, że tak szybko stanę na nogi... Następnego dnia zagrałem w turnieju... |

   Z pełną odpowiedzialnością wystawiam Arkadiuszowi Borkowskiemu najwyższą możliwą notę, m.in. za pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta i zaangażowanie podczas każdej wizyty, a do tego przyjazność, cierpliwość i uśmiech na twarzy.

  • M

   Profesjonalne podejście do pacjenta. 100% pomoc. Profesjonalnie wyposażony gabinet.. Wnikliwa indywidualna diagnoza. Wyczerpujący wywiad dotyczący dolegliwości. Bogata oferta terapeutyczna. Cierpliwość w dążeniu do wyleczenia pacjenta. Polecam.