Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto, Blik

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.
Copyright © ****-**** www.docplanner.com.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Marcelińska 62/3, Grunwald, Poznań
dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


61 649..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Adiunkt w Katedrze i Klinice Neurologii Wieku Rozwojowego UM w Poznaniu Specjalista neurolog, specjalista neurolog dziecięcy Epileptolog Członek ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Padaczka
 • Bóle głowy
 • Leczenie farmakologiczne padaczki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Neurologia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Marcelińska 62/3, Poznań

120 zł

dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor150 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Marcelińska 62/3, Poznań

dr n. med. Anna Winczewska-WiktorMarcelińska 62/3, Poznań

dr n. med. Anna Winczewska-WiktorMarcelińska 62/3, Poznań

dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor

Opinie

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor konsultacja neurologiczna dzieci

Polecam :) przemiła Pani Doktor, super podejście do dzieci, trafione leczenie. Wszytko skrupulatnie tłumaczy, kontakt bez problemów.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Anna Winczewska-Wiktor konsultacja neurologiczna dzieci

Bardzo polecam Panią dr, rewelacyjny lekarz z ogromna wiedza. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani dr ma świetne podejście do małych dzieci, a przy 15 miesięcznym to nie lada wyzwanie. Profesjonalizm i zaangażowanie w rozmowie. Pani dr wszystko dokładnie wyjaśniła, nie pozostawiając wątpliwości. W końcu trafiłam
Na rzetelnego lekarza i bardzo polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo dobry lekarz.W pełni zaangażowany,który przede wszystkim słucha pacjenta.Pani Doktor sprawdza wszystkie ewentualne przyczyny choroby przed postawieniem diagnozy.Nie boi się też weryfikować rozpoznania postawionego przez innego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Doktor jest genialna! Przesympatyczna, interesuje się pacjentem, zwraca uwagę na każdy szczegół, a poza tym do każdej wizyty jest idealnie przygotowana.
Takich lekarzy nam potrzeba!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo mi przykro, ale zmuszona jestem wystawić negatywną opinię. Mieliśmy konsultacje online 2 lipca, dopiero po mojej prośbie 10 lipca otrzymaliśmy jej opis. Rowniez wtedy co umknęło mojej uwadze otrzymaliśmy dane do przelewu, który oczywiście wykonałam. Nasze spotkanie online zakończyło się podsumowaniem, które polegało na spisaniu naszych słów. Czekaliśmy na obiecany kontakt w sprawie wizyty w gabinecie, który nie nastąpił. Nasz syn oprócz różnych zaburzeń, a głównie opóźnionego rozwoju mowy, poznawczego, chodzenia i 20ug ołowiu we krwi ma inne kłopoty jak na przykład obniżone napięcie mięśniowe, czy trudność z przelykaniem pokarmów stałych, w związku z tym przypomniałam się Pani Doktor, że czekamy na termin wizyty, ale pozostalam bez odpowiedzi. Przykro mi, bo liczyliśmy, że dobre opinie się potwierdza, a sprawa zatrucia neurotoksynami nie zostanie zignorowana. Pani Doktor robi przemile wrażenie, ale niestety już drugi miesiąc syn jest bez pomocy, a olow obecny we krwi powoduje nieodwracalne zmiany w pracy mózgu, stąd też moja opinia. Przykro mi, że dobre pierwsze wrażenie nie idzie w parze z choćby próba podjęcia leczenia. Łatwiej byłoby mi zrozumieć postawę Pani Doktor, gdybym dostała odpowiedz na wiadomość lub odmowę dalszej współpracy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Była to moja pierwsza wizyta, jestem bardzo miło zaskoczona, przemiła Pania Doktor :) , a z drugiej strony konkretna, zleci badania i za razem wytłumaczy co jak i gdzie.
Jako mama 8mc dziecka czuje ze jest pod wspaniałą opieka bardzo dobrego lekarza.
Serdecznie i gorąco polecam
Anna H


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wspanialy lekarz. Rozumie obawy rodzicow. Podczas wizyty pani doktor jest bardzo mila, wszystko wyjasnia. Jestesmy pod opieka pani doktor juz od kilku lat i nie zalujemy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Zdecydowanie polecam wszystkim Rodzicom dzieci, którzy szukają dobrego neurologa dla swoich pociech. Można dużo dobrego napisać o Pani Doktor, ale można też to ująć w jednym zdaniu - wiem, że moje dziecko jest pod opieką bardzo dobrego neurologa!
W szczególności cenie u Pani Doktor podejście do problemu - nie odpuszcza, szuka, patrzy na dziecko kompleksowo.

Pozdrawiamy :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Byla to pierwsza konsultacja u Pani doktor. Miala charakter on line, wiec wymienilysmy tylko najistotniejsze informacje, ale najważniejsze, że Pani doktor dała mi wskazówki co dalej robić, gdzie s zwrócić.Od razu miała pomysl jak możnaby spróbować leczyc mojego Janka.Nie proponowala oczywistych rozwiązań, czyli eksperymentów z kolejnymi lekami, tylko faktycznie koncentrowala s na potrzebach synka.Na pewno ma duże doświadczenie i wiedzę. Jaś jest bardzo trudnym pacjentem. Zaufamy jej, spotkamy sie raz jeszcze i miejmy nadzieję choć czesciowo pozegnamy się z padaczka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Wizyta bardzo profesjonalna i dużo konkretów. Pani Doktor udzieliła obszernych odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Adiunkt w Katedrze i Klinice Neurologii Wieku Rozwojowego UM w Poznaniu Specjalista neurolog, specjalista neurolog dziecięcy Epileptolog Członek ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Padaczka
 • Bóle głowy
 • Leczenie farmakologiczne padaczki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Neurologia

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania