Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet
Wrocławska 26/3, Gliwice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wrocławska 26/3, Gliwice

120 zł

GabinetWrocławska 26/3, Gliwice

120 zł

GabinetWrocławska 26/3, Gliwice

120 zł

Gabinet

Pozostałe usługi


Wrocławska 26/3, Gliwice

180 zł

Gabinet

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą NEST. W spotkaniu z drugim człowiekiem cenię szczególnie autentyczność i możliwość spotkania się w...

Zobacz pełen opis

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Jestem dalej w trakcie terapi Ale mogę powiedzieć z ręką na sercu że spotkałam prawdziwego anioła wśród terapeutów. Nigdy nie sądziłam że spotkam tak zaangażowaną, ciepłą i wyrozumiałą osobę. Wszystkim, którzy boją się terapii lub są niepewni Ale wiedzą że potrzebują pomocy - bez zawachania polecam Panią Anie. Gdyby nie ona, na chwilę obecną nie byłabym w szczęśliwym związku, nie stanelabym na nogi i prawdopodobnie byłabym głęboko w swojej chorobie i uzależnieniu. Nie umiem tego do końca opisać, jednak emocje towarzyszące mi są niesamowite. Jestem już ok rok na terapi, nie ukończyłam jej, ale efekty które zdążyłam uzyskać uratowały mi życie.

P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do pani Ani trafiłam w trudnym okresie swojego życia. Zostałam przyjęta na pierwszą konsultację w formie online, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju. Spotkania zawsze odbywają się w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze. Dużo zrozumienia, spokoju.
Terapia u p. Anny pomaga mi się pozbierać po bardzo trudnych doświadczeniach mojego życia.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapia indywidualna

Niesamowita, spokojna i zaangażowana pani psycholog. Choc mam dosc daleko to zdecydowanie kontynuuje z panią Anną. Jestem bardzo zadowolona i polecam.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Pani Ania wykazuje się niesamowitą empatią i troską o dobro pacjenta. Nie traci przy tym obiektywnego spojrzenia na daną sytuację. Motywuje do wyciągania własnych wniosków przy zapewnieniu poczucia zaopiekowana i bezpieczeństwa. Polecam z całego serca!


B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet

Pani psycholog analizuje dany problem i potrafi wczuć się w dana sytuację. Jest bardzo profesjonalna. Polecam


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet problemy emocjonalne

Polecam P. Anie z czystym sumieniem. Cieszę się ze trafiłam do niej bo Życie przestawało mieć sens. Nie będę pisała o swych problemach tylko o tym ze nigdy nie wierzyłam w „lekarzy od głowy”, ze to wszystko moda. A jednak nie... bez pomocy nie dałabym rady. Depresja się pogłębiała a ja przestawalam chcieć wychodzić z domu. Zatem polecam całym sercem.


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet problemy w rodzinie

Od dłuższego czasu miałam trudności w rodzinie, relacje z mężem, dziećmi i teściami, z każdym dniem coraz gorsze. Znalazłam p. Anie, podjęłam się terapii. Dzisiaj mogę funkcjonowanie, relacje, pomimo różnych doświadczeń są na dobrym poziomie. Polecam p. Anie!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet ratowanie małżeństwa

Moje małżeństwo było na krawędzi. Myślałam, że się rozwiedziemy. Trafiliśmy do p. Ani. Dzieki terapii małżeńskiej, trwamy razem, potrafimy sie dogadać, jesteśmy szczęśliwi. Polecamy


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet stany depresyjne

Od dłuższego czasu miałam stany depresyjne, nie chciałam wychodzić z domu, spotykać się z ludźmi. Dostałam namiary na p. Anię. Po spotkaniach terapeutycznych funkcjonuje całkiem inaczej, jestem zadowolona z życia, funkcjonuje z rodzinom i ludźmi, zaczęłam pracować. Rewelacyjna terapeutka. Polecam całym sercem!


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu śmierć matki

Pani Anna pomogła mi się „pozbierać” po śmierci matki. Miałam trudności w pracy, nie potrafiłam funkcjonować z ludźmi, ciągły płacz, brak koncentracji. Po spotkaniach z p. Anną jest o wiele lepiej. Wspaniała psychoterapeutka. Polecam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania