Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

enel-med


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Al. Jana Pawła II 29, Warszawa

160 zł

Centrum Medyczne Enel-Med


Okopowa 33, Warszawa

260 zł

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED


Aleja Stanów Zjednoczonych 34, Warszawa

Prywatna Praktyka Lekarska Anna Stefanowska

Moje doświadczenie

O mnie

Od ukończenia studiów związana jestem ze Szpitalem Wolskim w którym rozpoczynałam pracę jako lekarz stażysta . Obecnie od 1998 roku jestem ordynatorem...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Schorzenia internistyczne
  • Schorzenia gruczołów wewnętrznego wydzielania

Zakres porad

  • Endokrynologia

Znajomość języków

  • Niemiecki,
  • Angielski

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Anna Stefanowska Inny

Pani doktor bardzo zaangażowana w historię choroby pacjenta. Miła pomocna właściwą osobą na miejscu
Polecam

O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED Konsultacja endokrynologiczna

Pani doktor to jedyna osoba, która przejęła się moim losem. Zostałam skierowania na badania, o których poprzedni endokrynolodzy nawet nie wspomnieli. Jestem bardzo wdzięczna, że jestem pacjentką Pani doktor, gdyż jest to nie lada wyzwanie dostać się na wizytę. Polecam!

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med Konsultacja endokrynologiczna

Lekarz pracujący dla Enel med, konsultacja u niej to coś strasznego, bardzo nie polecam. Miałam napad tężyczkowy a pani doktor stwierdziła, że ona się tężyczką nie zajmuje, "żebym sobie poszła do neurologa albo psychiatry". Nie rozumiem czemu Enel med trzyma takich lekarzy.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED Konsultacja endokrynologiczna

Polecam. Zanim trafilam do dr Stefanowskiej, musialam zmienic endokrynologa siedem razy (dlatego ze moj przypadek jest niezbyt prosty). Dr Stefanowska jest genialna, prawidlowo zdiagnozowala moj stan i wskazala poprawne leczenie ktore pomoglo. Jestem ogromnie wdzieczna za profesjonalism, zaoszczedzony czas i zdrowie:)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED Konsultacja endokrynologiczna

Pomimo młodego wieku u Pani Doktor Stefanowskiej leczę się już od ponad 10lat. Po poprzednich nieudanych wyborach co do lekarzy endokrynologów, z profesorami na czele, Pani Doktor jako jedyna zajęła się mną w sposób szczególny, wnikliwy, kompetentny, a zarazem spokojny i opanowany. Dziękuję Pani Doktor, że pomimo niełatwego przypadku nadal mogę normalnie funkcjonować, nosić zdrową ciążę, mieć nadal tarczycę, która to z pewnością zostałaby już dawno wycięta gdyby nie Pani doświadczenie, dobre słowa i ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna. Każda rozmowa podczas wizyty przynosi tylko pozytywne emocje, a ja Pani Doktor wierzę nie tylko w kwestii endokrynologii - niejednokrotnie pani doktor miała bardzo trafne spostrzeżenia także na tematy zdrowia wybiegające poza jej specjalizację. Wizyty są przyjemne, spokojne, Pani doktor tłumaczy wyniki i dalsze postępowanie. Zawsze uspokaja, ma dobre słowo i radę, a pacjenta żegna uśmiechem. Stara się leczyć w sposób jak najbardziej naturalny, co jest niezwykle skuteczne i nie wpływa negatywnie na samopoczucie. Wspaniała lekarka, dziękuję za wszystko.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med Konsultacja endokrynologiczna

Pani doktor jako pierwszy endokrynolog
(Spośród łącznie 5 lekarzy), na przestrzeni kilku lat diagnozowania guza, którego nosiłam na tarczycy- podjęła decyzje o konieczności operowania. Dzięki zdecydowanej reakcji i zaangażowaniu Pani Stefanowskiej, w końcu udało się zdiagnozować raka, który zadomowił się w moim organizmie. Pani Stefanowska to wybitny specjalista w swojej dziedzinie i jeżeli tylko trafi się sposobność, należy korzystać z możliwości odbywania wizyty właśnie z tym lekarzem.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

Złoty lekarz, złoty człowiek!
Od wielu lat jestem pod opieką dr Stefanowskiej. Niezwykle rzetelny lekarz, który dba o całego pacjenta, nie tylko o TSH i tarczycę. W Hashimoto pojawiają się różne mody, diety, książki, a Pani dr zawsze opiera się na badaniach i doniesieniach medycznych. Ogromna wiedza, doświadczenie, spokój, zdrowy rozsądek. Nie jest łatwo trafić pod Jej skrzydła, ale jak już się uda, to przynajmniej w całej tej chorobie jest ktoś, na kogo można się zdać.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med Różne zaburzenia endokrynologiczne.

Pod wszystkimi poniższymi komentarzami podpisuję się w 100%. Jestem pacjentką Pani Doktor ponad 9 lat. Choruję na kilka chorób. Kiedyś byłam hospitalizowana na oddziale endokrynologii w szpitalu MSWiA. Konsylium lekarskie podjęło niestety błędną diagnozę i leczenie. Po jakimś czasie trafiłam w dużo gorszym już stanie zdrowia do Pani dr. Stefanowskiej - Pani Doktor w moment inaczej zinterpretowała wyniki badań i podjęła skuteczne leczenie. Innym razem byłam hospitalizowana na oddziale dermatologii w szpitalu na Szaserów. Podczas próby ustalenia przyczyny przewlekłej pokrzywki trafiłam na konsultację do ordynatora odziału enendokrynologii w tym szpitalu. Jak dowiedział się, że na codzień jestem prowadzona przez Panią Stefanowską powiedział, że opiekuje się mną najlepszy endokrynolog w Polsce. Po efektach i różnych przejściach uważam, że rzeczywiście tak jest. Przy okazji jeśli szukacie dobrego dermatologa z całego serca polecam Panią dr Beatę Paluchowską - cud nie człowiek również z ogromną wiedzą i sercem.


K
Profil zweryfikowany

Rozpoczęłam leczenie u Pani doktor w czasie ciąży. Zaopiekowała się mną od razu i bezbłędnie postawiła diagnozę, z którą wczesniejsi lekarze jakich odwiedziłam nie mogli sobie poradzić. Pani doktor jest bardzo dokładna, zawsze zleca szczególowe badania, nie mądrzy się tylko leczy. Brakuje takich lekarzy w Polsce. Wspaniały lekarz, kulturalny człowiek - szczerze polecam!


D
Profil zweryfikowany

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 10 lat. dwa razy wyciągnęła mnie spod noża. Jest najbardziej holistycznie patrzącym na organizm lekarzem, jakiego spotkałam w życiu. Ma ogromną wiedzę, genialnie kojarzy leczenie nawet kilkunastu jednostek chorobowych wpływających na siebie na raz, bezbłędna w farmakologii, a jednocześnie rzetelnie kontrolująca skuteczność ordynowanej przez siebie terapii i w razie niepowodzeń, korygująca leczenie aż do uzyskania zadowalającego efektu. Osoba o wielkiej kulturze osobistej, życzliwości i wspierająca pacjenta, poświęcająca zawsze tyle czasu ile trzeba swoim podopiecznym. BEZBŁĘDNY, WNIKLIWY DIAGNOSTA. Zgadzam się, że należałoby Panią Doktor sklonować- na wizytę u Niej często trzeba czekać w Enelmedzie kilka miesięcy- ale warto. zawsze warto. a w skomplikowanych przypadkach, często wiele lat źle diagnozowanych- to jedyny lekarz, który może pomóc. Wiedza Pani Doktor daleko wykracza poza granice endokrynologii. To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Znam kilkoro Jej pacjentów- wszyscy są o Niej tego samego zdania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania